O nas: Kim jesteśmy?

Lubsport.pl to jeden z największych serwisów sportowych w Polsce. Jeżeli w lokalnym, ogólnopolskim czy światowym sporcie dzieje się coś ciekawego, przeczytasz o tym na naszych łamach. Nasi dziennikarze pracują na pełnych obrotach, nieustannie trzymając rękę na pulsie. Jeździmy po różnych stadionach i halach, codziennie kręcimy się blisko klubów, zawodników i działaczy. Dzięki temu zapewniamy Tobie dostęp do najświeższych newsów, wyników sportowych, plotek transferowych, zapowiedzi meczów czy ekskluzywnych materiałów, których mogą nam pozazdrościć inni, jak fotorelacje z wydarzeń sportowych. Mamy też dla Ciebie interesujące wywiady z ludźmi ze świata sportu. Od niedawna uruchomiliśmy także dział bukmacherski, gdzie świadomie i odpowiedzialnie informujemy graczy o zakładach i typach bukmacherskich.

Poznaj nasz zespół

Oto osoby, które tworzą lubsport.pl i dbają o tym, żeby codziennie pojawiały się na nim jak najświeższe i najbardziej jakościowe treści:

Redaktor naczelny

Piotr Trzewiński

Wielki fan sportu i zakładów bukmacherskich. Kiedyś kibic Bayernu Monachium, a obecnie reprezentacji Polski. W zakładach bukmacherskich lubię szacowanie i ograniczanie ryzyka. Piszę autorskie teksty, poradniki i typy bukmacherskie od ponad 10 lat. Wcześniej jako redaktor naczelny na lokalnych serwisach sportowych oraz w polskim serwisie z relacjami minuta po minucie z wydarzeń sportowch, a obecnie w skali globalnej. Swoją wiedzę staram się jak najrzetelniej przekazywać początkującym typerom, a doświadczeniem dziennikarskim dzielę się z całą redakcją, co pozytywnie wpływa na koordynowanie wszystkich działań i dobranie odpowiedniej strategii rozwoju serwisu.

Redaktorzy serwisu

Mateusz Adamek

Futbol zawsze zajmował w moim życiu bardzo ważne miejsce. I to nie tylko ten wielki, europejski, ale także w formie mocno regionalnej, bo aktualnie aż czwartoligowej. Tę pasję kilka dobrych lat temu udało mi się połączyć z zamiłowaniem do zakładów. Jestem dziennikarzem z kilkunastoletnim doświadczeniem, który specjalizuje się zarówno w branży sportowej, jak i bukmacherskiej. Czy taki miszmasz wychodzi mi na dobre? To już musicie ocenić sami podczas lektury moich tekstów.

Leon Czmiel

Sport to moja wielka pasja. Uwielbiam oglądać różne wydarzenia, najlepiej z poziomu trybun,choć nigdy nie pogardzę też dobrym meczykiem w telewizji. Od wielu lat zainteresowanie sportem łączę z zakładami bukmacherskimi. Intensywnie analizuję wieści kadrowe, a także statystyki i wszelkie inne informacje,które pozwalają mi z powodzeniem spełniać się w branży bukmacherskiej. Dodatkowo z wielką pasją rozwijam się na polu dziennikarskim. Działam aktywnie zarówno na kanwie sportu regionalnego, jak i ogólnopolskiego. Moje pióro można sprawić nie tylko w mediach internetowych, ale i też w tradycyjnych gazetach.

Piotr Bożek

Sportem interesuję się w zasadzie od dziecka. W przypadku piłki nożnej jest to głównie liga hiszpańska, ale nie zamykam się na to i doceniam również inne dyscypliny. Zdarza mi się zrelaksować przy oglądaniu snookera czy meczów polskiej reprezentacji w siatkówkę. W pisaniu o sporcie staram się przekazywać informacje jak najprościej, aby nawet laik był w stanie wyciągnąć dla siebie jak najwięcej. Mogę pochwalić się ogromnym doświadczeniem dziennikarskim. Niegdyś jako redaktor naczelny nieoficjalnego serwisu FC Barcelony, a obecnie dziennikarz sportowy, specjalizujący się w nowinkach transferowych, ale nie tylko.

Filip Adamczak

Zainteresowanie sportem od dziecka to jedno. Pisanie o tym przeróżnych tekstów w różnych formach to drugie. Niesamowita wartością sportu dla mnie jest także możliwość analizowania statystyk i zagłębiania się w nie. Swoje typy staram się również opierać na wielu płaszczyznach statystyk co daje niesamowite możliwości podczas gry u bukmacherów. To właśnie typy bukmacherskie są moim konikiem, ale nie stronie także od wychwytywania ciekawych newsów i smaczków zza kulis, dotyczących wydarzeń sportowych.

Alan Jaguszewski

Od lat śledzę scenę sportów walki, zarówno w Polsce jak i na świecie. Od 2018 roku również zawodowo. Prywatnie fan Carlosa Condita. Ponadto od wielu lat śledzę również rozgrywki w różnych sportach za oceanem. Głównie NBA oraz NFL. Rozpoczęcie Playoffów i dzień draftu w tych rozgrywkach to jedne z najlepszych dni w roku. Ze sportów bliżej znanych Polakom – wielki fan żużla, od lat karnetowicz jednej z najlepszych drużyn w Ekstralidze.

Nasza misja

Nasza redakcja składa się z samych pasjonatów, którzy sportem interesują się od najmłodszych lat. Nie nastawiamy się wyłącznie na zyski. Choć miło, jeśli naszą pasję, jaką jest praca na portalu sportowym możemy łączyć z wynagrodzeniem. Dzięki temu, masz dostęp do najwyższej jakości materiałów. W ostatnim czasie uruchomiliśmy także dedykowaną sekcję z wynikami na żywo. Dzięki niej kibice mogą śledzić na bieżąco, co dzieje się na arenach sportowych.

Piszemy o wszystkich drużynach. Nie jesteśmy kibicami tylko jednego zespołu, a trzymamy kciuki za rozwój całej sportowej Polski i popularazję sportu na całym świecie. To niewątpliwie dzięki temu masz dostęp do najbardziej rzetelnych wiadomości. Jesteśmy wszędzie tam, na wszystkich stadionach, boiskach, arenach, parkietach i nie tylko, gdzie dzieje się coś interesującego z punktu widzenia kibica. Nasi dziennikarze regularnie są akredytowani na najważniejsze wydarzenia sportowe, mając możliwość przyglądać się im z bliska. To niepowtarzalna okazja, aby przekazywać czytelnikom jak najświeższe wiadomości z pierwszej ręki. Dodatkowo, udostępniliśmy sekcję komentarzy, gdzie kibice mogą się wymieniać swoimi opiniami. Na forum już wiele razy pojawiło się sporo interesujących opinii czy analiz. Kto wie, może już wkrótce, autorem jednej z nich będziesz właśnie Ty?

Skróty meczów w formie wideo? Także znajdziesz je na Lubsport.pl. Felietony i ciekawe analizy? Nie pytaj, tylko sprawdź najświeższe wiadomości. Mało tego, całkiem niedawno uruchomiliśmy też kolejną sekcję. To typy bukmacherskie, gdzie dzięki specjalnie wypracowanym metodom rozkładamy na czynniki pierwsze najciekawsze mecze na świecie oraz w Polsce.  Dział ten skierowany jest do wszystkich pasjonatów bukmacherki. Dzięki naszym typom, mogą stawiać rozsądne zakłady, w oparciu o cenne analizy i statystyki. Oczywiście, nigdy nie powiemy, że nasze typy są pewne, bo zakłady bukmacherskie to ryzyko. Jednak dzięki prognozom naszego zespołu masz zawsze alternatywne i ciekawe spojrzenie na obstawianie meczów.

Informujemy też o zakładach bukmacherskich, ich bonusach oraz zajmujemy się recenzjami operatorów. Jednym słowem, jeżeli jesteś zainteresowany bukmacherką, to swoje miejsce znajdziesz także u nas.

Dziękujemy, że jesteś z nami!

Niezależnie od tego, czy jesteś kibicem piłki nożnej, tenisa, żużla, siatkówki, piłki ręcznej, futsalu, koszykówki czy jeszcze innej dyscypliny sportowej, Lubsport.pl jest miejscem dla Ciebie. Tworzonym przez nas z pasją. Dla wszystkich kibiców sportu w Polsce, którzy chcą mieć najświeższe wiadomości sportowe na wyciągnięcie ręki.

Jeżeli jest coś, w czym możemy się poprawić, znalazłeś na naszej stronie błąd lub chciałbyś zgłosić swoje uwagi czy nawiązać z nami współprace, chętnie posłuchamy Twoich propozycji. Skontaktuj się z nami. Na Twoją wiadomość odpowiemy maksymalnie w ciągu 48 godzin. Możesz także przesłać do nas swój tekst, felieton czy zapowiedź meczu. Najciekawsze materiały publikujemy.