O nas: Kim jesteśmy?

Lubsport.pl to największy portal internetowy w województwie lubelskim. Coś, czego pozazdrościć mogą kibice w innych częściach kraju. Dlatego, że jeżeli w lokalnym i ogólnopolskim sporcie dzieje się coś ciekawego, przeczytasz o tym na naszych łamach. Nasi dziennikarze pracują na pełnych obrotach, nieustannie trzymając rękę na pulsie. Jeździmy po różnych stadionach i halach, codziennie kręcimy się blisko klubów, zawodników i działaczy. Dzięki temu zapewniamy Tobie dostęp do najświeższych newsów, wyników sportowych, plotek transferowych, zapowiedzi meczów czy ekskluzywnych materiałów, których mogą nam pozazdrościć inni, jak fotorelacje z wydarzeń sportowych. Mamy też dla Ciebie wywiady z zawodnikami oraz ludźmi z lubelskiego świata sportu. To wszystko i nie tylko znajdziesz na łamach najlepszego portalu na Lubelszczyźnie.

Nasza misja

Nasza redakcja składa się z samych pasjonatów, którzy sportem interesują się od najmłodszych lat. Nie nastawiamy się wyłącznie na zyski. Choć miło, jeśli naszą pasję, jaką jest praca na portalu sportowym możemy łączyć z wynagrodzeniem. Dzięki temu, masz dostęp do najwyższej jakości materiałów. W ostatnim czasie uruchomiliśmy także dedykowaną sekcję z wynikami na żywo. Dzięki niej kibice mogą śledzić na bieżąco, co dzieje się na lubelskich arenach i to niezależnie, czy to mecz PKO Ekstraklasy czy 4 ligi lubelskiej w piłkę nożną.

Piszemy o wszystkich drużynach. Nie jesteśmy kibicami tylko jednego zespołu, a trzymamy kciuki za rozwój całej sportowej Lubelszczyzny. To niewątpliwie dzięki temu masz dostęp do najbardziej rzetelnych wiadomości. Jesteśmy wszędzie tam, na wszystkich stadionach, boiskach, arenach, parkietach i nie tylko, gdzie dzieje się coś interesującego z punktu widzenia lubelskiego kibica. Nasi dziennikarze regularnie są akredytowani na najważniejsze wydarzenia sportowe, mając możliwość przyglądać się im z bliska. To niepowtarzalna okazja, aby przekazywać czytelnikom jak najświeższe wiadomości z pierwszej ręki. Dodatkowo, udostępniliśmy sekcję komentarzy, gdzie kibice mogą się wymieniać swoimi opiniami. Na forum już wiele razy pojawiło się sporo interesujących opinii czy analiz. Kto wie, może już wkrótce, autorem jednej z nich będziesz właśnie Ty?

Skróty meczów w formie wideo? Także znajdziesz je na Lubsport.pl. Felietony i ciekawe analizy? Nie pytaj, tylko sprawdź najświeższe wiadomości. Mało tego, całkiem niedawno uruchomiliśmy też kolejną sekcję. To typy bukmacherskie, gdzie dzięki specjalnie wypracowanym metodom rozkładamy na czynniki pierwsze najciekawsze mecze na świecie, w Polsce oraz co naturalne, także na Lubelszczyźnie. Dział ten skierowany jest do wszystkich pasjonatów bukmacherki. Dzięki naszym typom, mogą stawiać rozsądne zakłady, w oparciu o cenne analizy i statystyki. Oczywiście, nigdy nie powiemy, że nasze typy są pewne, bo zakłady bukmacherskie to ryzyko. Jednak dzięki prognozom naszego zespołu masz zawsze alternatywne i ciekawe spojrzenie na obstawianie meczów.

Dziękujemy, że jesteś z nami!

Niezależnie od tego, czy jesteś kibicem piłki nożnej, żużla, siatkówki, piłki ręcznej, futsalu, koszykówki czy jeszcze innej dyscypliny sportowej, Lubsport.pl jest miejscem dla Ciebie. Tworzonym przez nas z pasją. Dla wszystkich kibiców sportu na Lubelszczyźnie, którzy chcą mieć najświeższe wiadomości sportowe na wyciągnięcie ręki.

Jeżeli jest coś, w czym możemy się poprawić, znalazłeś na naszej stronie błąd lub chciałbyś zgłosić swoje uwagi czy nawiązać z nami współprace, chętnie posłuchamy Twoich propozycji. Skontaktuj się z nami. Na Twoją wiadomość odpowiemy maksymalnie w ciągu 48 godzin. Możesz także przesłać do nas swój tekst, felieton czy zapowiedź meczu. Najciekawsze materiały publikujemy.