F1 gdzie oglądać? Transmisja w sezonie 2024

F1 gdzie oglądać? Transmisja w sezonie 2024
fot. Icon Sport

W ciemno można zakładać, że Formuła 1 2024 zagwarantuje bardzo dużo emocji. F1 2024 gdzie oglądać i co nas czeka w najbliższym czasie? Przeczytaj niniejszy tekst, a momentalnie wszystko stanie się jasne.

F1 – gdzie oglądać Grand Prix Japonii (07.04.2024)?

Najbliższy wyścig odbędzie się w Japonii i będzie można go oglądać na platformie Viaplay. Pozwala ona na śledzenie m.in. Formuły 1 z poziomu rozmaitych urządzeń, takich jak telewizory, komputery, smartfony oraz tablety. Możliwości generalnie jest sporo.

Na pewno warto wygospodarować trochę czasu, by móc oglądać zmagania w ramach Formuły 1. Jeżeli ktoś jeszcze nie wie, gdzie oglądać F1 w sezonie 2024, to raz jeszcze podkreślam, że możliwe to będzie za pomocą platformy Viaplay. Oczywiście nie jest to darmowe rozwiązanie, ale o tym za chwilę.

Jak obejrzeć F1 na żywo w Viaplay?

Jak postępować, by uzyskać dostęp do transmisji z Formuły 1 2024? Oto szczegółowa instrukcja.

  1. Przejdź na stronę internetową Viaplay.
  2. Zaloguj się lub zarejestruj, jeśli jeszcze nie masz konta.
  3. Opłać subskrypcję.
  4. Ciesz się z dostępu do transmisji w Viaplay.

By móc oglądać Formułę 1, trzeba mieć wykupiony wariant Viaplay Total. Kosztuje on 55 zł/miesiąc. Kupując Viaplay Total na rok, zapłacisz mniej o 20 proc.

Warto wspomnieć, że Viaplay Total gwarantuje dostęp nie tylko do Formuły 1. Jest bowiem również szansa na oglądanie innych sportów – KSW czy piłki nożnej – angielskiej Premier League, Bundesligi, Ligi Europy, Ligi Konferencji Europy. Do tego jeszcze dart, NHL, IndyCar i inne, a także seriale, filmy oraz treści dla dzieci.

Gdzie oglądać F1? Transmisja w alternatywnych źródłach

F1 2024 gdzie oglądać poza platformą Viaplay? Zbyt dużego wyboru nie ma… Transmisje dostępne będą na:

  • F1 TVP Pro

Także i w tym przypadku trzeba liczyć się z wydatkiem. Pakiet miesięczny F1 TV Pro to koszt 7,49 euro. Istotne jest niewątpliwie to, że w tym przypadku nie ma szans na polski komentarz – transmisjom towarzyszyć będzie angielska narracja.

F1 gdzie oglądać za darmo? Czy jest taka możliwość

Gdzie oglądać F1 na żywo za darmo – takie pytanie często pojawia się w przestrzeni internetowej. Niestety, nie mamy dobrych wiadomości dla tych, którzy chcą oglądać Formułę 1 bez ponoszenia kosztów. Jest to niestety niemożliwe.

W sieci co prawda pojawiają się rozmaite informacje o streamach live za free, ale nie należy po nie sięgać. To mogą być oszustwa albo po prostu nielegalne transmisje.

Kiedy wyścig F1? Oglądaj Grand Prix Japonii

Trzecim wyścigiem w ramach cyklu Formuły 1 2024 będą zmagania w Japonii. W tym miejscu kierowcy spotkają się w przedostatni weekend marca.

Wyścig w ramach Grand Prix Japonii przewidziano na 7 kwietnia, godz. 7:00. Transmisja na Viaplay i F1 TV Pro.