STS Kod Promocyjny: STSMAX – Najwyższy Bonus 1660+250 zł

STS kod promocyjny to: STSMAX. Rejestracja z kodem promocyjnym to szansa na bonusy aż 1910 zł. To najwyższa oferta u tego bukmachera. Składają się na nią: zakład bez ryzyka do 100 zł, 1500 zł od depozytów, 60 zł extra oraz 250 zł za gola Legii lub Rakowa.

Zweryfikowana
1660 zł
STSMAX
Zapisz się teraz →
Premia i szczegóły oferty

Premia i szczegóły oferty:

 • 🎁 1500 zł od depozytów
 • 🌟 cashback 100 zł
 • 🚀 60 zł extra
Wygasa w dniu: 31-12-2023
Ostatnie sprawdzenie: 2 dni temu

Jaki jest STS kod promocyjny 2023?

STS kod promocyjny to: STSMAX. Wpisanie kodu przy rejestracji konta gwarantuje dostęp do najwyższej oferty powitalnej, którą w STS są bonusy aż do 1910 zł, w tym dedykowany zakład bez ryzyka do 100 zł ze zwrotem na depozyt.

Gdzie wpisać STS kod promocyjny 

STS bonus powitalny Szczegóły Kod promocyjny STS

🎁 Bonusy od 3 depozytów 

do 1500 zł

✅ Kod  -  STSMAX

 

💰 Zakład bez ryzyka

100 zł

✅ Kod  -  STSMAX

 

🔥 Bonus za wykonanie zadań

60 zł

✅ Kod  -  STSMAX

 
Kod promocyjny STS, który wskazaliśmy, jest ważny przez cały rok. Dzięki temu nie musisz sprawdzać już, czy są inne do STS kody promocyjne, bowiem wszystko masz podane, jak na przysłowiowej tacy. Zapoznaj się z z dalszą częścią tekstu, żeby zobaczyć, co otrzymasz za kod promocyjny. Będzie to najwyższy bonus powitalny i zakład bez ryzyka.

Gdzie wpisać kod promocyjny STS?

Aktywowanie kodu promocyjnego nie jest niczym skomplikowanym. To wyjątkowo prosta czynność. Po pierwsze, należy przejść na stronę bukmachera STS i rozpocząć proces rejestracji konta. Mało tego, jeżeli klikniesz w nasz link, rejestracja rozpocznie się automatycznie. W formularzu rejestracyjnym, który będziesz musiał wypełnić, jedno z pól zostało nazwane właśnie “STS kod promocyjny”. To tam wpisujesz bądź wklejasz – jak Ci wygodniej – nasz kod na najwyższy bonus na start.

STS kod promocyjny

STS kod promocyjny na bonusy do 1910 złotych

Łączna wartość bonusów powitalnych za kod promocyjny STS wynosi aż 1810 złotych. Na taką kwotę składają się: zakład bez ryzyka do 100 zł, trzy bonusy depozytowe do 1500 zł, dodatkowe 60 zł bonusu za kilka zadań oraz 250 zł za gola Rakowa lub Legii w europejskich pucharach. Jest to w tej chwili najwyższy bonus na start, oferowany przez bukmachera STS. W tym miejscu warto też wspomnieć o BETFAN Kod Promocyjny, z którym możesz otrzymać również wysoki bonus u konkurencyjnego operatora.

Jak zarejestrować się z kodem promocyjnym STS?

Jeżeli jesteś nowy w zakładach bukmacherskich, nie do końca rozumiesz jak wygląda rejestracja lub po prostu chcesz się upewnić, że wszystko zrobisz, jak należy, to poniżej opisaliśmy dokładnie, jak aktywować w STS kod promocyjny.

Rejestracja konta z kodem promocyjnym zajmuje od 1 do 2 minut. Wszystko zależy naturalnie od tego, jak szybko będziesz wklepywał swoje dane w formularz.

 1. Przejdź do bukmachera STS naszym linkiem, a od razu zostaniesz przekierowany do formularza rejestracyjnego.
 2. Wprowadź wymagane dane, a więc e-mail, hasło, numer telefonu komórkowego, wpisz kod promocyjny STS oraz zaakceptuj regulamin.
 3. W kolejnym kroku podaj odpowiednio imię, nazwisko, kraj, numer PESEL.
 4. Zaznacz, z jakiego źródła pochodzą środki na grę i potwierdź zgodność danych.
 5. Potwierdź i zakończ rejestrację swojego konta gracza.

W zakładach bukmacherskich STS rejestracja prowadzi do utworzenia konta tymczasowego. Co to oznacza? Możesz założyć konto bez dowodu i bez weryfikacji tożsamości, na którym możesz grać do sumarycznego limitu stawek 8000 złotych. Po jego przekroczeniu lub przy pierwszej próbie wypłaty wygranych, konieczna będzie aktywacja konta, poprzez wgranie skanów dowodu tożsamości.

rejestracja STS

Bonus za kod promocyjny STS

Jak wspomnieliśmy we wcześniejszych fragmentach tekstu, w zakładach bukmacherskich STS bonus na start to łącznie 1660 złotych. To w tej chwili najwyższa oferta powitalna za kod STS. Poniżej znajdziesz szczegółowy opis i warunki każdego bonusu, który składa się na wspomnianą ofertę powitalną. A mowa tutaj o zakładzie bez ryzyka, trzech bonusach depozytowych oraz extra premii za wykonanie kilku zadań na stronie bukmachera STS.

Kod promocyjny STS na zakład bez ryzyka do 100 PLN

Kiedy zarejestrujesz w STS kod promocyjny, Twój pierwszy zakład zostanie objęty ubezpieczeniem do kwoty maksymalnej 100 złotych. Oznacza to tyle, że jeżeli przestrzelisz ze swoimi zakładami, to bukmacher dokona zwrotu stawki. Po drodze należy jednak spełnić kilka warunków bonusowych.

 • Wymagany kod STS: STSMAX przy rejestracji.
 • Wymagany depozyt o wartości 50 złotych lub wyższy.
 • Minimalna stawka zakładu ubezpieczonego to 2 zł.
 • Minimalny kurs zakładu ubezpieczonego to 1.85.
 • Może to być kupon SOLO lub AKO (wedle uznania).

STS obejmie ubezpieczeniem wyłącznie pierwszy zakład zagrany w historii konta, pod warunkiem, że spełnia on powyżej opisane warunki. Zwrot zostanie wypłacony jako gotówka, bez konieczności obracania. Możesz od razu wypłacić pieniądze lub przeznaczyć je na dalszą grę w serwisie. Jak uważasz. Jeżeli jednak wygrasz swój pierwszy kupon, to STS zakład bez ryzyka przepadnie.

STS kod promocyjny na bonus 250 PLN za gola Rakowa lub Legii

Za rejestrację z kodem promocyjnym STS otrzymasz extra bonus 250 złotych. Jak skorzystać z tej promocji? Spójrz.

 1. Załóż konto z kodem STSMAX
 2. Wpłać min. 50 zł
 3. Postaw za min. 2 zł zakład przedmeczowy na gola Rakowa lub Legii w najbliższym meczu europejskich pucharów.
 4. Jeżeli trafisz, do swojej wygranej otrzymasz także 250 złotych bonusu.

Uwaga, bowiem wymagane przed skorzystaniem z oferty jest zaakceptowanie zgód na kontakty marketingowe.

STS bonus powitalny 100% do 300 PLN

Mało tego, od swojej pierwszej wpłaty za STS kod promocyjny, otrzymasz także podwojenie pierwszego depozytu. Czeka bonus 100% do 300 złotych.

 • Wymagany depozyt w ciągu maksymalnie 30 dni po rejestracji.
 • Minimalna wpłata 1 zł. Zalecamy jednak wpłacić 50 zł, żeby skorzystać od razu z bonusu 100% i zakładu bez ryzyka.
 • Bonus wymaga 2-krotnego obrotu.
 • Wymagany kurs dla obrotu to 1.91 lub wyższy.

Jak więc widać, od razu po dokonaniu pierwszej wpłaty, bukmacher nagrodzi Cię jej podwojeniem. Żeby odebrać maksymalny bonus, wpłać 300 zł, a na Twoim koncie pojawi się łącznie 600 zł na zakłady. Przyznany bonus od pierwszego depozytu zostanie zablokowany do wypłaty do momentu, w którym spełnisz opisane powyżej warunki obrotu.

STS bonus powitalny

Bonus 50% do 500 PLN

Na kolejny STS bonus na start możesz liczyć po dokonaniu drugiej wpłaty. Tym razem bukmacher proponuje 50% do 500 złotych. Warunki bonusowe nie będą żadną tajemnicą, bowiem wyglądają identycznie, jak przy poprzedniej promocji.

 • Minimalny depozyt 1 zł.
 • Bonus wymaga 2-krotnego obrotu.
 • Wymagany kurs dla obrotu to 1.91 lub wyższy.

Tym razem, żeby otrzymać maksymalny bonus, należy wpłacić na grę 1000 złotych lub więcej. Wpłacając wspomniane 1000 zł, będziesz miał do dyspozycji 1500 złotych. Naturalnie bonus jest objęty wspomnianymi warunkami obrotu i dopiero po ich wypełnieniu, będziesz mógł wypłacić środki.

STS bonus na start

Bonus 50% do 700 PLN

STS przygotował również bonus od trzeciego doładowania konta. Tym razem jest to 50% wpłaty aż do maksymalnie 700 złotych. Warto zapoznać się z zasadami promocji, choć znów, wielkiego zaskoczenia nie ma, bowiem przypominają się poprzednie warunki.

 • Minimalny depozyt 1 zł.
 • Wymagany dwukrotny obrót bonusem.
 • Kurs minimalny dla obrotu bonusem to 1.91.

Jeżeli chcesz odebrać maksymalny bonus za STS kod promocyjny od trzeciego depozytu, wpłać 1400 złotych. Wówczas na swoim koncie zobaczysz łącznie 2100 zł do wykorzystania na zakłady bukmacherskie. Bonus od trzeciego depozytu, podobnie jak wcześniejsze, jest objęty wspomnianymi warunkami obrotu przed dokonaniem wypłaty.

STS kod promocyjny

Bonus 60 PLN za zadania

Dopełnieniem oferty powitalnej STS jest 60 złotych, które możesz otrzymać po sprostaniu kilku zadaniom. Po każdym z pierwszych trzech depozytów otrzymasz po dwa zadania. Łącznie do wypełnienia jest więc sześć zadań. Kiedy sprostasz wszystkim z nich, otrzymasz bonus 60 złotych. Co ważne: kolejność wykonywania zadań nie ma najmniejszego znaczenia.

Bonusy STS dla zarejestrowanych graczy

Poznałeś już wszystkie korzyści płynące z STS kod promocyjny 2023, ale to jeszcze nie wszystko, co przygotował ten legalny bukmacher. STS ma też sporo ofert dla zarejestrowanych już graczy, a więc także dla Ciebie. Jak wyglądają te STS promocje? Najważniejsze oferty opisaliśmy poniżej.

Zaproś Kumpli

Ciekawą ofertą promocyjną jest możliwość zapraszania do gry w STS swoich znajomych. Dzięki temu możesz zarobić nawet 340 złotych. W jaki sposób?

Po dokonaniu dowolnego depozytu i zagraniu zakładu za min. 25 zł, o stawce min. 1.85, uzyskasz możliwość zapraszania znajomych. Warto zapoznać się z regulaminem oferty, bowiem za każdego poleconego znajomego możesz zarobić 50 zł. Tyle zarobi też Twój znajomy. Dodatkowo, trzeci i szósty znajomy gwarantuje dodatkowy bonus 20 zł. To oznacza, że za sześciu poleconych znajomych zgarniesz łącznie wspomniane 340 zł. Warto.

Czy warto polecać znajomych do gry w STS? Jasne, że tak. Nie tylko zgarniecie bonusy, ale Twoi znajomi będą mogli korzystać z szerokiej oferty zakładów czy z usługi STS TV, dzięki której można oglądać mecze za darmo.

Pewny Bonus

W zakładach bukmacherskich STS promocje to także Pewny Bonus. Jest to oferta, która łączy zakłady online z punktami stacjonarnymi. Otóż za regularną grę w lokalach, możesz zgarnąć 50 złotych na zakłady online. W jaki sposób? Wystarczy, że przez określony przez bukmachera czas będziesz grał w lokalach dziennie za minimum 15 złotych.

STS PROMOCJE

Jak obstawiać za STS bonus powitalny?

Skoro wiesz, co daje w STS kod promocyjny 2023, to warto wiedzieć, jak zagrać za środki przyznane dzięki niemu. Zarówno zwrot z zakładu bez ryzyka, jak i bonusy depozytowe czy za misje, możesz od razu wykorzystać na zakłady w serwisie. Za wyjątkiem zakładu bez ryzyka, środki te pojawia się jednak na saldzie bonusowym. Jest to saldo niedostępne do wypłaty. Dopiero po spełnieniu warunków obrotu, które zostały opisane w regulaminie, środki zostaną przeksięgowane na saldo gracza i będziesz mógł je wypłacić.

Jak wpłacać i wypłacać na STS?

Zakłady bukmacherskie STS posiadają przystępny system płatności. Dzięki temu gracz może w wyjątkowo szybki i wygodny sposób zarówno doładować konto, jak i wypłacić wygrane. Zobacz jak to robić, gdyż taka informacja przyda się, kiedy sięgniesz po STS kod promocyjny.

Metody wpłaty

Minimalny depozyt to 1 zł. STS pozwala zasilać konto za pośrednictwem następujących metod wpłaty:

 • Visa, Mastercard
 • BLIK
 • PayU, Dotpay, Tpay
 • PayPal
 • Skrill, Neteller
 • Wpłata w lokalu

Metody wypłaty

Wypłata wygranych na STS rozpoczyna się już od 1 grosza. Bukmacher nie nalicza prowizji ani też opłat.

 • Przelew online (średnio w 15 minut)
 • Przelew zwykły (do 2-3 dni roboczych)

Jak użyć kod promocyjny STS na urządzeniu mobilnym?

W zakładach STS kody promocyjne działają nie tylko na komputerze, ale także na telefonie komórkowym. Swobodnie możesz aktywować kod na stronie mobilnej lub w aplikacji STS (Android, iOS). Cała procedura wygląda dokładnie tak samo, jak w przypadku pełnej wersji serwisu. Na początek dokonujesz rejestracji i w formularzu wprowadzasz kod, a następnie możesz odebrać najwyższe bonusy powitalne, o łącznej wartości aż 1660 złotych.

Innym kodem, na który warto zwrócić uwagę jest Betclic Kod Promocyjny. To oferta konkurencyjnego operatora, która także niesie za sobą ciekawy bonus.

STS Obsługa Klienta

Warto jeszcze słowem wspomnieć o obsłudze klienta STS, gdyż szczerze mówiąc, jest co zachwalać. Kiedy nabierzesz wątpliwości, będziesz chciał zapytać o STS bonus bez depozytu czy napotkasz na inne problemy, możesz skorzystać z całodobowej obsługi klienta. Konsultanci pracują przez siedem dni w tygodniu na czacie online oraz pod adresem e-mail. Zalecamy kontakt przez czat na żywo, gdzie średni czas oczekiwania nie przekracza 30 sekund.

Bukmacher wbudował w swoją stronę internetową i mobilną także rozbudowany dział z najczęściej zadawanymi pytaniami, gdzie znajdziesz proste odpowiedzi na najczęściej poruszane kwestie. Możesz przeczytać także na temat STS Opinie, jeżeli wciąż masz jakiekolwiek wątpliwości.

kontakt STS

FAQ: Twoje pytania o STS kod promocyjny

Jaki jest STS kod promocyjny?

Najlepszy kod to STSMAX. Nie martw się o inne STS kody promocyjne, bowiem ten gwarantuje najlepsze bonusy.

Co daje kod STS?

Z kodem promocyjnym odbierzesz najwyższy bonus powitalny. To w sumie cztery bonusy, o łącznej wartości aż 1660 złotych.

Jak odebrać bonus za STS kod promocyjny?

Należy dokonać pierwszego depozytu o wartości min. 50 zł. Wówczas otrzymasz zarówno jego podwojenie, jak i zakład bez ryzyka, ze zwrotem w gotówce.

Czy jest w STS bonus bez depozytu?

Na ten moment w ofercie powitalnej STS nie ma freebetu.

Jak wypłacić wygrane z STS?

Możesz skorzystać z szybkich przelewów, a środki na Twoim koncie powinny znaleźć się w ciągu maksymalnie 15 minut.