STS Kod Promocyjny – STSMAX

STS kod promocyjny to: STSMAX. Zarejestruj się z kodem, a zyskasz zakład bez ryzyka – ze zwrotem do 100 zł na konto depozytowe. Oprócz tego aktywowane zostaną aż trzy bonusy od depozytów do 600 zł i extra premia 60 zł za zadania.

5 rating
STS Kod Promocyjny
Bonus na start 760 zł

Premia i szczegóły oferty:

 • 🎁 zakład bez ryzyka 100 zł
 • 🌟 bonusy od wpłat do 600 zł
 • 🚀 bonus za zadania 60 zł
STSMAX
Kopiuj
Sprawdzone 21/06/2024
116 razy użyty w tym tygodniu
Zarejestruj się
STS kod promocyjny STSMAX
Kod promocyjny STSMAX

Jaki jest kod promocyjny STS na najwyższy bonus?

STS kod promocyjny to: STSMAX. Zarejestruj się z kodem promocyjnym, a aktywujesz najwyższy bonus powitalny. Będzie to łącznie aż 760 złotych. Swoją przygodę możesz rozpocząć od zakładu bez ryzyka do 100 złotych, następnie odebrać trzy bonusy od depozytów do łącznie 600 złotych, a na sam koniec 60 zł za wykonanie zadań.

STS bonus powitalny Szczegóły Kod promocyjny STS

🎁 Bonusy od 3 depozytów 

do 1500 zł

✅ Kod  -  STSMAX

 

💰 Zakład bez ryzyka

100 zł

✅ Kod  -  STSMAX

 

🔥 Bonus za wykonanie zadań

60 zł

✅ Kod  -  STSMAX

 

Gdzie wpisać kod promocyjny STS?

Aktywowanie kodu promocyjnego nie jest niczym skomplikowanym. To wyjątkowo prosta czynność. Po pierwsze, należy przejść na stronę bukmachera STS i rozpocząć proces rejestracji konta. Mało tego, jeżeli klikniesz w nasz link, rejestracja rozpocznie się automatycznie a wpisanie kodu nie będzie konieczne – zostanie on aktywowany automatycznie.

Opcjonalnie, w formularzu rejestracyjnym, który będziesz musiał wypełnić, jedno z pól zostało nazwane właśnie “kod promocyjny”. To tam wpisujesz bądź wklejasz – jak Ci wygodniej – nasz kod na najwyższy bonus na start. Stosowne pole znajdziesz w ostatnim kroku rejestracyjnym. W tym miejscu warto też wspomnieć o BETFAN Kod Promocyjny, z którym możesz otrzymać również wysoki bonus u konkurencyjnego operatora.

Rejestracja konta

Jesteś nowy w zakładach i nie wiesz jak wygląda rejestracja? Pozwól, że krok po kroku oprowadzę Cię przez ten proces i pokażę, jak założyć konto z kodem promocyjnym STSMAX.

Rejestracja konta z kodem zajmuje od 1 do 2 minut. Wszystko zależy naturalnie od tego, jak szybko będziesz wklepywał swoje dane w formularz.

 • Przejdź do bukmachera STS naszym linkiem, a od razu zostaniesz przekierowany do formularza rejestracyjnego.
 • Wpisz swoje imię.

Rejestracja konta sts

 • Wprowadź nazwisko.

Rejestracja STS KROK 2

 • Podaj adres e-mail.

Rejestracja STS

 • Ustal hasło logowania.

haslo sts

 • Wprowadź prawidłowy numer telefonu komórkowego.

Rejestracja w STS krok 4

 • Na podany numer otrzymasz kod SMS, który musisz wprowadzić w kolejnym kroku.

Rejestracja STS 2024

 • Wybierz teraz swoje obywatelstwo.

STS Rejestracja

 • Wprowadź numer PESEL.

Rejestracja STS z kodem

 • Zobaczysz okienko z bonusami i możliwością wpisania kodu. Wybierz u dołu, że masz inny kod.

wpisania kodu

 • Wprowadź kod promocyjny STS, który ma treść: STSMAX.

Wprowadź kod promocyjny STS

 • Naciśnij użyj kodu promocyjnego.
 • Zakończ rejestrację, a następnie zaloguj się na swój e-mail, aby kliknąć w link aktywacyjny.

sts Rejestracja konta

 • Gotowe! Możesz się zalogować i zacząć obstawiać!

W zakładach bukmacherskich STS rejestracja prowadzi do utworzenia konta tymczasowego. Co to oznacza? Możesz założyć konto bez dowodu i bez weryfikacji tożsamości, na którym możesz grać do sumarycznego limitu stawek 8000 złotych. Po jego przekroczeniu lub przy pierwszej próbie wypłaty wygranych, konieczna będzie aktywacja konta, poprzez wgranie skanów dowodu tożsamości.

Kod promocyjny STS: zakład bez ryzyka do 100 zł

Kiedy zarejestrujesz w STS kod promocyjny, Twój pierwszy zakład zostanie objęty ubezpieczeniem do kwoty maksymalnej 100 złotych. Oznacza to tyle, że jeżeli przestrzelisz ze swoimi zakładami, to bukmacher dokona zwrotu stawki. Po drodze należy jednak spełnić kilka warunków bonusowych.

 • Wymagany kod STS: STSMAX przy rejestracji.
 • Wymagany depozyt o wartości 50 złotych lub wyższy.
 • Minimalna stawka zakładu ubezpieczonego to 2 zł.
 • Minimalny kurs zakładu ubezpieczonego to 1.85.
 • Może to być kupon SOLO lub AKO (wedle uznania).

STS obejmie ubezpieczeniem wyłącznie pierwszy zakład zagrany w historii konta, pod warunkiem, że spełnia on powyżej opisane warunki. Zwrot zostanie wypłacony jako gotówka (lub z obrotem jeżeli grasz za bonus), bez konieczności obracania. Możesz od razu wypłacić pieniądze lub przeznaczyć je na dalszą grę w serwisie. Jak uważasz. Jeżeli jednak wygrasz swój pierwszy kupon, to STS zakład bez ryzyka przepadnie.

STS kod promocyjny: bonus 100% do 100 złotych

Mało tego, od swojej pierwszej wpłaty za kod promocyjny, otrzymasz także podwojenie pierwszego depozytu. Czeka bonus 100% do 100 złotych.

 • Wymagany depozyt w ciągu maksymalnie 30 dni po rejestracji.
 • Minimalna wpłata 1 zł. Zalecamy jednak wpłacić 50 zł, żeby skorzystać od razu z bonusu 100% i zakładu bez ryzyka.
 • Bonus wymaga 2-krotnego obrotu.
 • Wymagany kurs dla obrotu to 1.91 lub wyższy.

Jak więc widać, od razu po dokonaniu pierwszej wpłaty, bukmacher nagrodzi Cię jej podwojeniem. Żeby odebrać maksymalny bonus, wpłać 100 zł, a na Twoim koncie pojawi się łącznie 200 zł na zakłady. Przyznany bonus od pierwszego depozytu zostanie zablokowany do wypłaty do momentu, w którym spełnisz opisane powyżej warunki obrotu.

STS bonus na start

 

STS kod promocyjny: bonus 50% do 200 złotych

Na kolejny STS bonus na start możesz liczyć po dokonaniu drugiej wpłaty. Tym razem bukmacher proponuje 50% do 200 złotych. Warunki bonusowe nie będą żadną tajemnicą, bowiem wyglądają identycznie, jak przy poprzedniej promocji.

 • Minimalny depozyt 1 zł.
 • Bonus wymaga 2-krotnego obrotu.
 • Wymagany kurs dla obrotu to 1.91 lub wyższy.

Tym razem, żeby otrzymać maksymalny bonus, należy wpłacić na grę 400 złotych lub więcej. Wpłacając wspomniane 400 zł, będziesz miał do dyspozycji 600 złotych. Naturalnie bonus jest objęty wspomnianymi warunkami obrotu i dopiero po ich wypełnieniu, będziesz mógł wypłacić środki.

STS bonus powitalny

STS kod promocyjny: bonus 50% do 300 złotych

STS przygotował również bonus od trzeciego doładowania konta. Tym razem jest to 50% wpłaty aż do maksymalnie 300 złotych. Warto zapoznać się z zasadami promocji, choć znów, wielkiego zaskoczenia nie ma, bowiem przypominają się poprzednie warunki.

 • Minimalny depozyt 1 zł.
 • Wymagany dwukrotny obrót bonusem.
 • Kurs minimalny dla obrotu bonusem to 1.91.

Jeżeli chcesz odebrać maksymalny bonus za kod promocyjny od trzeciego depozytu, wpłać 600 złotych. Wówczas na swoim koncie zobaczysz łącznie 750 zł do wykorzystania na zakłady bukmacherskie. Bonus od trzeciego depozytu, podobnie jak wcześniejsze, jest objęty wspomnianymi warunkami obrotu przed dokonaniem wypłaty.

STS kod promocyjny

Bonus 60 PLN za zadania

Dopełnieniem oferty powitalnej STS jest 60 złotych, które możesz otrzymać po sprostaniu kilku zadaniom. Po każdym z pierwszych trzech depozytów otrzymasz po dwa zadania. Łącznie do wypełnienia jest więc sześć zadań. Kiedy sprostasz wszystkim z nich, otrzymasz bonus 60 złotych. Co ważne: kolejność wykonywania zadań nie ma najmniejszego znaczenia. Obrót bonusem to 1x po kursie min. 1.91.

Oglądaj MŚ w Hokeju w STS TV

Bukmacher STS TV proponuje transmisje hokejowych mistrzostw świata. Konkretnie chodzi o wszystkie mecze reprezentacji Polski, która po latach wraca do elity. Mecze biało-czerwonych możesz oglądać po rejestracji i postawieniu dowolnego zakładu za min. 2 zł.

Czy jest kod promocyjny STS dla zarejestrowanych?

Poznałeś już wszystkie korzyści płynące z kodu promocyjnego, ale to jeszcze nie wszystko, co przygotował ten legalny bukmacher. STS ma też sporo ofert dla zarejestrowanych już graczy, a więc także dla Ciebie. Jak wyglądają te STS promocje? Nie ma żadnego specjalnego kodu promocyjnego dla zarejestrowanych, a to oznacza, że z poniżej opisanych ofert może skorzystać każdy, kto posiada lub założy konto u tego bukmachera.

Zaproś Kumpli

Ciekawą ofertą promocyjną jest możliwość zapraszania do gry w STS swoich znajomych. Dzięki temu możesz zarobić nawet 340 złotych. W jaki sposób?

Po dokonaniu dowolnego depozytu i zagraniu zakładu za min. 25 zł, o stawce min. 1.85, uzyskasz możliwość zapraszania znajomych. Warto zapoznać się z regulaminem oferty, bowiem za każdego poleconego znajomego możesz zarobić 50 zł. Tyle zarobi też Twój znajomy. Dodatkowo, trzeci i szósty znajomy gwarantuje dodatkowy bonus 20 zł. To oznacza, że za sześciu poleconych znajomych zgarniesz łącznie wspomniane 340 zł. Warto.

Czy warto polecać znajomych do gry w STS? Jasne, że tak. Nie tylko zgarniecie bonusy, ale Twoi znajomi będą mogli korzystać z szerokiej oferty zakładów czy z usługi STS TV, dzięki której można oglądać mecze za darmo.

Pewny Bonus

W zakładach bukmacherskich STS promocje to także Pewny Bonus. Jest to oferta, która łączy zakłady online z punktami stacjonarnymi. Otóż za regularną grę w lokalach, możesz zgarnąć 50 złotych na zakłady online. W jaki sposób? Wystarczy, że przez określony przez bukmachera czas będziesz grał w lokalach dziennie za minimum 15 złotych.

STS PROMOCJE

Jak obstawiać za STS bonus powitalny?

Skoro wiesz, co daje w kod promocyjny, to warto wiedzieć, jak zagrać za środki przyznane dzięki niemu. Zarówno zwrot z zakładu bez ryzyka, jak i bonusy depozytowe czy za misje, możesz od razu wykorzystać na zakłady w serwisie. Za wyjątkiem zakładu bez ryzyka, środki te pojawia się jednak na saldzie bonusowym. Jest to saldo niedostępne do wypłaty. Dopiero po spełnieniu warunków obrotu, które zostały opisane w regulaminie, środki zostaną przeksięgowane na saldo gracza i będziesz mógł je wypłacić.

Jak wpłacać i wypłacać na STS?

Zakłady bukmacherskie STS posiadają przystępny system płatności. Dzięki temu gracz może w wyjątkowo szybki i wygodny sposób zarówno doładować konto, jak i wypłacić wygrane. Zobacz jak to robić, gdyż taka informacja przyda się, kiedy sięgniesz po STS kod promocyjny.

 • Po zalogowaniu się na konto wybierz “depozyt”.
 • Zobaczysz okienko, w którym możesz wpisać kwotę wpłaty.

 • Po kliknięciu wpłać zobaczysz dostępne metody płatności.

 • Wybierz jedną z nich i kontynuuj.
 • Po kilku chwilach środki pojawią się na Twoim koncie gracza i będziesz gotowy do obstawiania.

Metody wpłaty

Minimalny depozyt to 1 zł. STS pozwala zasilać konto za pośrednictwem następujących metod wpłaty:

 • Visa, Mastercard
 • BLIK
 • PayU, Dotpay, Tpay
 • PayPal
 • Skrill, Neteller
 • Wpłata w lokalu

Metody wypłaty

Wypłata wygranych na STS rozpoczyna się już od 1 grosza. Bukmacher nie nalicza prowizji ani też opłat.

 • Przelew online (średnio w 15 minut)
 • Przelew zwykły (do 2-3 dni roboczych)

Jak użyć kod promocyjny STS na urządzeniu mobilnym?

W zakładach STS kody promocyjne działają nie tylko na komputerze, ale także na telefonie komórkowym. Swobodnie możesz aktywować kod na stronie mobilnej lub w aplikacji STS (Android, iOS). Cała procedura wygląda dokładnie tak samo, jak w przypadku pełnej wersji serwisu. Na początek dokonujesz rejestracji i w formularzu wprowadzasz kod, a następnie możesz odebrać najwyższe bonusy powitalne, o łącznej wartości aż 1660 złotych.

Innym kodem, na który warto zwrócić uwagę jest Betclic Kod Promocyjny. To oferta konkurencyjnego operatora, która także niesie za sobą ciekawy bonus.

STS Obsługa Klienta

Warto jeszcze słowem wspomnieć o obsłudze klienta STS, gdyż szczerze mówiąc, jest co zachwalać. Kiedy nabierzesz wątpliwości, będziesz chciał zapytać o STS bonus bez depozytu czy napotkasz na inne problemy, możesz skorzystać z całodobowej obsługi klienta. Konsultanci pracują przez siedem dni w tygodniu na czacie online oraz pod adresem e-mail. Zalecamy kontakt przez czat na żywo, gdzie średni czas oczekiwania nie przekracza 30 sekund.

Bukmacher wbudował w swoją stronę internetową i mobilną także rozbudowany dział z najczęściej zadawanymi pytaniami, gdzie znajdziesz proste odpowiedzi na najczęściej poruszane kwestie. Możesz przeczytać także na temat STS Opinie, jeżeli wciąż masz jakiekolwiek wątpliwości.

kontakt STS

FAQ: Twoje pytania o STS kod promocyjny

Jaki jest STS kod promocyjny?

Najlepszy kod to STSMAX. Nie martw się o inne STS kody promocyjne, bowiem ten gwarantuje najlepsze bonusy.

Co daje kod STS?

Z kodem promocyjnym odbierzesz najwyższy bonus powitalny. To w sumie cztery bonusy, o łącznej wartości aż 760 złotych.

Jak odebrać bonus za STS kod promocyjny?

Należy dokonać pierwszego depozytu o wartości min. 50 zł. Wówczas otrzymasz zarówno jego podwojenie, jak i zakład bez ryzyka, ze zwrotem w gotówce.

Czy jest w STS bonus bez depozytu?

Na ten moment w ofercie powitalnej STS nie ma freebetu.

Jak wypłacić wygrane z STS?

Możesz skorzystać z szybkich przelewów, a środki na Twoim koncie powinny znaleźć się w ciągu maksymalnie 15 minut.