Fortuna kod promocyjny na najwyższy bonus

Fortuna kod promocyjny na start to oferta, która aktywuje bonusy powitalne o wartości aż 335 złotych. Nie musisz wpisywać kodu, bowiem aktywujesz go, klikając w poniższy przycisk.

4.5 rating
Fortuna Kod Promocyjny
Bonus na Start 335 zł
 • ⭐ Freebet 20 zł bez depozytu
 • ⭐ Cashbacki do 300 zł
 • ⭐ Freebet 10 zł za kod
 • ⭐ Bonus 5 zł za udostępnienie kuponu
aktywowany
Aktywuj
Sprawdzone 23/04/2024
91 razy użyty w tym tygodniu
Zarejestruj się

Jaki jest Fortuna kod promocyjny?

Fortuna kod promocyjny to: BETMAX. Możesz wpisać, ale też nie musisz wprowadzać kodu w formularz rejestracyjny. Wszystko dlatego, że przejście do bukmachera naszym linkiem automatycznie aktywuje kod promocyjny i najwyższe bonusy. Otrzymasz trzy zakłady bez ryzyka po 100 zł, freebety 30 zł oraz 5 zł za udostępnienie kuponu.

Jakie są rodzaje kodów promocyjnych?

Obecnie zakłady bukmacherskie proponują kilka rodzajów kodów promocyjnych. Najczęściej, podobnie jak kody promocyjne Fortuna, są one podawane przy rejestracji. Można jednak znaleźć także inne oferty.

 • Kody rejestracyjne – są to kody promocyjne, które zostają aktywowane w momencie rejestracji konta. Aktywacja kodu w formularzu powoduje wówczas przyznanie najwyższego bonusu na start.
 • Kody przy depozycie – niektórzy bukmacherzy posiadają również okienko do wpisania kodu w zakładce wpłaty. Jeżeli wpiszesz kod przed dokonaniem depozytu, otrzymasz wskazany w regulaminie bonus od swojej wpłaty.
 • Kody na darmowy zakład – są też kody na darmowe zakłady, które możesz aktywować w zakładce z promocjami.
 • Kody polecające – bukmacherzy nie pominęli również kodów polecających. W ten sposób możesz przykładowo zapraszać znajomych do gry, a w zamian Ty oraz Twoi przyjaciele otrzymają wskazane w ofercie konkretnego operatora bonusy.

Sprawdzone przez

Piotr Pawlak

Certyfikowany ekspert bukmacherski

" Informacje zawarte na tej stronie zostały zaktualizowane i dokładnie sprawdzone przez naszego eksperta 19 kwietnia 2024. Możesz być pewien ich ważności. "

Jak otrzymać najwyższy bonus za kod promocyjny Fortuna?

Zacznę od tego, że najwyższy bonus, przysługujący podczas rejestracji z Fortuna kod promocyjny to 335 złotych. Na taką kwotę zebrało się łącznie aż sześć różnych promocji. Są nimi przede wszystkim trzy zakłady bez ryzyka po 100 zł każdy, co daje łącznie już 300 złotych. Kolejne 35 złotych to z kolei darmowe zakłady. Pierwszy freebet o wartości 20 złotych otrzymasz już za rejestrację bez konieczności depozytu. Freebet 10 zł to z kolei nagroda z pierwszą wpłatę, a 5 zł freebetu to premia za udostępnienie swojego kuponu.

Fortuna bonus Warunki Kody promocyjne Fortuna

1 zakład bez ryzyka do 100 zł

 

bez obrotu

Aktywuj

2 zakład bez ryzyka do 100 zł

 

bez obrotu

Aktywuj

3 zakład bez ryzyka do 100 zł

 

bez obrotu

Aktywuj

freebet bez depozytu 20 zł

 

za weryfikację tożsamości

Aktywuj

darmowy zakład 10 zł

 

za pierwszy depozyt

Aktywuj

bonus 5 zł

 

za udostępnienie kuponu

Aktywuj

Co zrobić kiedy kod promocyjny nie działa?

Oczywiście może zdarzyć się tak, że kod promocyjny nie działa. Poniżej zamieściliśmy sposoby na rozwiązanie tego problemu i w 99,9% przypadków pomaga już ten pierwszy.

 • Nie martw się wpisywaniem kodu i przejdź do bukmachera naszym odnośnikiem, a kod i oferta bonusowa za niego zostanie aktywowana automatycznie.
 • Sprawdź czy kod nie działa dlaczego, bo popełniłeś literówkę bądź wpisałeś zły kod. Przypominamy, że po bezpośredniej wizycie u bukmachera, należy wpisać w formularzu kod: BETMAX.
 • Zobacz czy wypełniłeś wszystkie warunki oferty powitalnej, a zwłaszcza potwierdziłeś swoją tożsamość. Tylko wówczas zadziała kod promocyjny na bonus bez depozytu.
 • Jeżeli wszystkiego już próbowałeś, to prawdopodobnie oznacza to, że Fortuna zmaga się z problemami technicznymi. Skontaktuj się z bukmacherem, aby wyjaśnić sytuację.

Bonusy powitalne za Fortuna kod promocyjny

Warto szerzej opisać bonusy powitalne, które przysługują za Fortuna kod promocyjny podany przy rejestracji konta. Zwłaszcza, że ich kwota łączna oraz różnorodność sprawią, że każdy, nawet najbardziej wymagający typer znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Fortuna kod promocyjny

Zakłady bez ryzyka do 300 zł

Najwyższą część oferty powitalnej w Fortunie stanowią zakłady bez ryzyka. Konkretnie są to trzy cashbacki, a każdy z nich ma wartość 100 złotych. Łącznie na Twoje konto może zatem wrócić aż 300 złotych przegranych. Warto wiedzieć jak odebrać i wykorzystać zakłady bez ryzyka. Spójrz poniżej na szczegółową instrukcję.

Jak postawić zakłady bez ryzyka w Fortunie?

Wszystko odbywa się bardzo intuicyjnie, ale dla wszelkiej pewności – zwłaszcza jeżeli jesteś początkujący – zapoznaj się z instrukcją krok po kroku.

 1. Zarejestruj się w Fortunie przez naszą stronę Zakłady bez ryzyka w Fortunie dostępne są za kod promocyjny. Stąd też wymagana jest rejestracja z naszego odnośnika. W ten sposób aktywujesz właśnie wspomniany kod i otworzysz sobie drogę do opisanych bonusów.
 2. Otrzymujesz trzy zakłady bez ryzyka po 100 zł każdy Od razu po zarejestrowaniu i zalogowaniu się na konto otrzymasz trzy zakłady bez ryzyka. Maksymalny zwrot z każdego z nich to 100 zł, co oznacza, że łączna kwota bonusów to aż 300 złotych.
 3. Dokonaj depozytu Żeby aktywować zakład bez ryzyka, musisz dokonać depozytu i naturalnie wysłać kupon. Stąd też po zalogowaniu się na konto wybierz metodę wpłaty i dokonaj depozytu. Minimalna wpłata to 1 złotówka. Jeżeli chcesz skorzystać z najwyższych bonusów, to sugeruję od razu zdeponować 300 złotych, co pozwoli Ci postawić za moment trzy zakłady bez ryzyka po 100 zł każdy – a więc z maksymalnym zwrotem.
 4. Postaw zakłady bez ryzyka Choć nie ma minimalnej stawki, to wysokość zwrotu zależy właśnie od tej stawki. Jeżeli chcesz otrzymać 100 zł zwrotu w razie przegranej, to właśnie za tyle powinieneś postawić zakład bez ryzyka. Przygotuj zatem swój pierwszy kupon, a następnie poczekaj na jego rozstrzygnięcie lub wyślij od razu drugi i trzeci zakład. Grasz tak, jak chcesz, a bukmacher obejmuje ubezpieczeniem stawki Twoich kuponów.
 5. Kupon wygrany Jeżeli Twój pierwszy, drugi lub trzeci kupon będzie wygrany, zwrotu naturalnie nie otrzymasz. Wygrana trafi na saldo gracza i będziesz mógł ją wypłacić lub grać dalej – tak, jak chcesz.
 6. Kupon przegrany – otrzymasz zwrot W przypadku kiedy zakład bez ryzyka okaże się nietrafiony, Fortuna wykona zwrot stawki. Otrzymasz 100% na saldo gracza. Maksymalny zwrot to 100 zł. Możesz wypłacić lub grać dalej – i tak w przypadku każdego z trzech kuponów ubezpieczonych.

Dodatkowe pytania o zakłady bez ryzyka

Wśród najczęściej zadawanych pytań pojawia się to, czy możesz obstawić swoje kupony za więcej, niż 100 złotych. Oczywiście, że możesz. Musisz jednak wiedzieć, że w takim przypadku maksymalna kwota cashbacku wyniesie 100 złotych.

Gracze pytają także o ograniczenia wynikające z wykorzystywania zakładów bez ryzyka. Jest ich kilka. Po kolei: nie możesz skorzystać z cash-out, jeżeli chcesz otrzymać zwrot za przegrany zakład oraz obstawiać takich wydarzeń, jak Superoferty, Ekspert +, Hitu Dnia, Wirtualnych Sportów oraz Bet On Games.

Darmowy zakład 20 zł bez depozytu

Trzy zakłady bez ryzyka to nie wszystko, bowiem ma też bukmacher Fortuna bonus bez depozytu. Oznacza on, że nie potrzebujesz nic wpłacać, żeby ten bonus znalazł się na Twoim koncie. Jedyny warunek to pełna rejestracja. Tylko gracze ze stałym kontem (po potwierdzeniu tożsamości) otrzymają freebet. Za darmowy zakład możesz zagrać tak, jak chcesz. Oto instrukcja aktywacji freebetu:

 1. Zarejestruj się, podając Fortuna kod promocyjny.
 2. Zaloguj się i zweryfikuj tożsamość, skanami dowodu osobistego, paszportu bądź za pośrednictwem systemu Moje ID.
 3. Po potwierdzeniu tożsamości otrzymasz 2800 pkt Fortuna Klub Plus.
 4. Wykorzystaj freebet na dowolnym kuponie.
 5. Pod swoim kuponem znajdziesz okienko “Do zapłaty 2800 punktów”, jest ono równoznaczne ze stawką 20 zł.

Darmowy zakład 10 zł od pierwszego depozytu

Dzięki ostatniej aktualizacji, kolejnym bonusem powitalnym w Fortunie jest drugi darmowy zakład o wartości 10 złotych. Co zrobić, żeby go otrzymać?

Należy wpłacić pierwszy depozyt. Bukmacher nie określił minimalnej kwoty wpłaty, co oznacza, że nawet depozyt o wartości 1 złotych, uprawnia do odbioru opisywanego freebetu.

 1. Wpłać pierwszy depozyt do Fortuny.
 2. Otrzymasz 10 złotych pod postacią darmowego zakładu.
 3. Wykorzystaj darmowy zakład na dowolnym kuponie.
 4. Możesz wypłacić wygrane!

Warto odebrać od Fortuna bonus na start, bowiem jego warunki są wysoce uczciwie i podobnie, jak większość bonusów, przygotowanych przez tego bukmachera, nie posiada on żadnych warunków obrotowych!

Pamiętaj, żeby mieć pewność, że wszystkie wskazane bonusy powitalne wpadną na Twoje konto, wprowadź przy rejestracji u bukmachera Fortuna kod bonusowy. Wystarczy, że klikniesz w dowolny link w czytanym właśnie przez Ciebie tekście. Inną ciekawą opcją dla graczy jest Superbet kod promocyjny, z którym również otrzymasz interesujące bonusy.

Bonus 5 zł za udostępnienie swojego kuponu

Wystarczy, że postawisz dowolny zakład we Fortunie, a następnie podzielisz się nim z innymi graczami w Strefie Kuponów. Bukmacher Fortuna przydzieli dzięki temu do Twojego konta kolejny bonus. To darmowy zakład 5 zł, za który możesz zagrać tak, jak chcesz. Wygrana z niego, podobnie, jak w przypadku wcześniejszych bonusów powitalnych, także nie jest objęta warunkiem obrotu.

 1. Postaw dowolny zakład.
 2. Udostępnij swój kupon w Strefie Kuponów
 3. Otrzymasz 5 zł darmowego zakładu

Extra bonus z kodem Fortuny: 400 zł za gola w El Clasico

To jeszcze nie wszystkie bonusy, które możesz otrzymać z kodem promocyjnym Fortuny. Z okazji nadchodzącego El Clasico, a więc hitowego starcia Realu Madryt z FC Barceloną, bukmacher oferuje również 400 złotych bonusu za gola jednej z drużyn. Zadanie? Dokonać rejestracji z kodem, zaakceptować zgody marketingowe i wpłacić 30 złotych lub więcej. Na sam koniec postaw zakład na gola wybranego zespołu, czyli Realu Madryt lub FC Barcelony. Stawka to minimum 2 złote, ale śmiało jeżeli chcesz możesz zagrać za więcej. Jeżeli trafisz, oprócz wygranej po kursie, otrzymasz także 400 złotych na swoje konto bonusowe.

Jak aktywować kod promocyjny Fortuna i otrzymać bonusy?

Wiesz już co daje kod promocyjny Fortuna, ale czy znasz odpowiedź na pytanie jak zarejestrować konto z kodem promocyjnym? Fortuna umożliwia rejestrację na dwa sposoby – poprzez autoryzację z rachunku bankowego, z wykorzystaniem usługi MojeID lub standardowy formularz rejestracyjny. Poniżej opisałem ten drugi sposób na założenie konta.

 1. Przejdź do Fortuny, korzystając z linka na naszej stronie, dzięki czemu aktywujesz kod promocyjny na najwyższe bonusy.
 2. Kliknij “zarejestruj przez formularzzarejestrować konto z kodem promocyjnym fortuna
 3. Podaj pseudonim, hasło, adres e-mail, numer telefonu komórkowego oraz kod PIN, który otrzymasz na podany wcześniej numer telefonu.
 4. Przejdź do kolejnego kroku rejestracji.
 5. Uzupełnij teraz swoje dane osobowe, a więc m.in. imię, nazwisko i PESEL. formularz rejestracyjny Fortuna
 6. Możesz wprowadzić kod promocyjny, ale nie musisz tego robić, gdyż został aktywowany przez kliknięcie naszego linku.gdzie wprowadzić kod promocyjny Fortuna
 7. Dokończ rejestrację.
 8. Kliknij w link aktywacyjny, który otrzymasz na e-mail, aby aktywować konto, móc się zalogować, odebrać bonusy powitalne i obstawiać mecze.aktywować konto Fortuna

Weryfikacja tożsamości

Oferta za Fortuna kod promocyjny dostępna jest dla osób, które ukończyły 18. rok życia. Poza tym warto wspomnieć, że rejestracja przez formularz tworzy konto tymczasowe. Jak wspomniano powyżej, darmowy zakład bez depozytu 20 złotych dostępny jest tylko dla posiadaczy konta stałego. Jak je aktywować? Wymagana jest weryfikacja tożsamości.

W zakładce moje konto znajdziesz formularz, w którym musisz uzupełnić wszystkie brakujące dane, dodać numer rachunku bankowego oraz wgrać skany dowodu tożsamości. Właśnie w ten sposób zweryfikujesz swoją tożsamość, aktywujesz konto stałe i otrzymasz bonus bez depozytu.

Inne bonusy dostępne od 19.03 do 25.03.2024

Fortuna to nie tylko bonusy dla nowych graczy, ale także sporo ofert dla zarejestrowanych klientów.

BetBuilder bez podatku

Codziennie w godzinach od 10:00 do 12:00 możesz tworzyć zakłady z BetBuilder i grać bez 12% podatku bukmacherskiego. Zasady tej promocji są wyjątkowo proste. Dotyczy ona kuponów akumulowanych, które są złożone z minimum 3 selekcji. Minimalny kurs każdego zakładu musi wynosić 1.30. W takim przypadku Fortuna bierze podatek na siebie, a Ty wygrywasz więcej!

2 gole przewagi = zwycięstwo niezależnie od wyniku końcowego

Niezwykle ciekawą ofertą jest “podwójna przewaga”, wzorowana na zagranicznym early payout. Dzięki temu, jeżeli drużyna, na którą postawiłeś w dowolnym momencie meczu osiągnie dwubramkową przewagę, Twój kupon zostanie rozliczony jako wygrany bez względu na to, jak potoczą się dalsze losy meczu.

Ważne, żeby wziąć udział w promocji należy obstawić rynek “drużyna wygra bądź będzie prowadziła różnicą dwóch goli w meczu”. Promocja nie obowiązuje dla standardowych zakładów na 1×2.

Warto też nadmienić, że oferta dostępna jest wyłącznie w następujących ligach: LM, LE, LK, Ekstraklasa, Premier League, Bundesliga, Ligue 1, La Liga oraz Serie A. Powodzenia!

Poleć Przyjaciela – nawet 20 zł za każdego poleconego

Możesz zgarnąć 20 złotych za każdego poleconego do Fortuny przyjaciela. Bukmacher daje bonusy do 20 poleconych znajomych, co oznacza możliwość odebrania nawet 400 złotych.

AKO Bonusy – aż do 50% bonusu do wygranej

Odbierz nawet 50% bonusu do wygranej na kuponach wielokrotnych. Do akcji nie trzeba się zapisywać. Wystarczy zagrać kupon ako z min. 5 zakładami i kursem min. 1.30 na każdy wybór.

Sklep Gracza – zamieniaj punkty na bonusy, cashbacki i darmowe zakłady

Nie tylko kod promocyjny jest wspaniałą ofertą, ale też program lojalnościowy i połączony z nim Sklep Gracza. Cała usługa została nazwana Fortuna Klub Plus. Za każde 2 złote wydane na zakłady otrzymasz 1 punkt lojalnościowy.

Na sklepowych półkach aż roi się od bonusów (freebety, depozytowe itd.), które możesz wykupić po uzbieraniu odpowiedniej ilości punktów lojalnościowych. Aktualna oferta w Sklepie Gracza Fortuna to między innymi:

 • Zwrot 50 zł w przypadku jednego błędu.
 • Zakład bez ryzyka za 20 złotych.
 • Bonus od wygranej, o równowartości stawki.
 • Zakład bez ryzyka za 100 złotych.
 • Zakład bez ryzyka za 10 złotych.
 • Zakład bez ryzyka za 50 złotych.

Cena bonusów waha się od 1200 Fortuna Klub Plus punktów aż do 10000 punktów.

FAQ

 • Jaki jest Fortuna kod promocyjny?

Kody promocyjne Fortuna nie są teraz potrzebne, aby otrzymać najwyższy możliwy bonus na start. Wymagana jest jedynie rejestracja z naszego linku polecającego.

 • Co daje kod promocyjny Fortuna?

Jak wspomniano powyżej, za kod promocyjny Fortuny otrzymasz najwyższy, dostępny w tej chwili bonus powitalny.

 • Ile wynosi bonus Fortuna?

Bonus dla nowych graczy to nawet 335 zł. Na taką kwotę składają się przede wszystkim trzy zakłady bez ryzyka po 100 zł każdy (łącznie 300 zł), darmowy zakład 20 zł bez depozytu, darmowy zakład 10 zł za pierwszy depozyt oraz bonus 5 złotych za udostępnienie kuponu.

 • Jak otrzymać darmowy zakład w Fortunie?

Otrzymanie darmowego zakładu od Fortuny możliwe jest bez wykonania depozytu. W tym celu należy zarejestrować konto z kodem promocyjnym oraz zweryfikować swoją tożsamość.

 • Czy bonus Fortuny można odebrać kilka razy?

Nie. Z każdej składowej oferty powitalnej, a więc z każdego bonusu w Fortunie można skorzystać tylko jeden raz.

 • Co oznacza zakład bez ryzyka bez obrotu?

To oznacza, że zwrot uzyskany z tytułu przegranego zakładu, trafia na konto gracza i jest dostępny do wypłaty bez konieczności obrotu.

Nasza recenzja Fortuny i opinie graczy

Zdecydowanie polecamy wykorzystać Fortuna kod promocyjny. To oferta, którą można określić mianem najlepsi bukmacherzy. Dzięki niemu otrzymasz 335 złotych w bonusach powitalnych oraz darmowy zakład bez depozytu, który nie jest dostępny bez kodu. To nie wszystkie atuty tego bukmachera. Posiada on także wiele promocji dla zarejestrowanych graczy, bardzo szeroką ofertę zdarzeń oraz atrakcyjne kursy. Na uwagę zasługuje także możliwość stawiania zakładów bez podatku, korzystania z BetBuildera oraz naprawdę sporo transmisji na żywo, dzięki którym możesz oglądać za darmo mecze choćby piłki nożnej czy tenisa ziemnego. Kod promocyjny Fortuna – to się naprawdę opłaca!

Na sam koniec warto sprawdzić jak prezentują się na temat legalnego bukmachera Fortuna opinie graczy, którzy już skorzystali z jego oferty.

Opinie o Fortunie Średnia ocena Losowa opinia

App Store

App Store

4.6/5.0

"Aplikacja działa dość szybko. Przydałby się bonus mobilny. Tak to extra!!” LechPoznan, 05.02.2022"

 

Trustbet

Trustbet

6.5/10

"Cała strona i aplikacja jak najbardziej w porządku, lecz obsługa pozostawia wiele do życzenia” Sebastian, 09.02.2024"

Obowiązuje regulamin | 18+ | Graj odpowiedzialnie