Austria Wiedeń – Lech Poznań typy, kursy, transmisja, gdzie oglądać? (27.10.2022)

Przed Kolejorzem jedno z dwóch spotkań decydujących o jego dalszej grze w europejskich pucharach. Sprawdźcie najciekawsze Austria Wiedeń – Lech Poznań typy.

Austria Wiedeń – Lech Poznań (27.10.2022)

Lech jako polski “rodzynek” na europejskich arenach musi dbać o to, aby liczba punktów do rankingu UEFA stale rosła. Najkrótszą i jednocześnie najtrudniejszą drogą ku temu są oczywiście kolejne zwycięstwa. Przed piątą kolejką fazy grupowej podopieczni Johna van den Broma nadal zachowują szansę na grę w fazie pucharowej Ligi Konferencji. By wiosna nie kojarzyła się poznaniakom wyłącznie z rywalizacją w PKO Ekstraklasie potrzeba jednak przynajmniej jednego zwycięstwa.

austria-lech-typy

Podczas pierwszej odsłony dwumeczu Austria Wiedeń – Lech Poznań Mikael Ishak i spółka o dziwo przejęli całkowitą kontrolę nad spotkaniem. Dowodem tego był zresztą sam wynik (4:1). Powtórka z tamtego rezultatu pozwoliłaby prawdopodobnie skupić się zespołowi z Wielkopolski na lidze, gdyż o udział w kolejnej rundzie europejskich pucharów nie musieliby się już zamartwiać.

Cel jest więc jasny i klarowny. Teraz należy go tylko lub aż zrealizować. Czwartkowy wieczór na Generali Arena będzie na pewno niezwykle emocjonujący. Co do tego nie mamy absolutnie żadnych wątpliwości.

Austria Wiedeń – Lech Poznań wyniki bezpośrednich meczy

  • Lech – Austria 4:1
  • Lech – Austria 4:2
  • Austria – Lech 2:1

Czynnikiem niezaprzeczalnie łączącym wszystkie dotychczasowe spotkania pomiędzy Austrią a Lechem jest spora ilość trafień. Byłoby całkiem przyjemnie, gdyby podobna tendencja nadal została podtrzymana. Emocje i gole to bowiem prawdziwe piękno futbolu.

Austria Wiedeń – Lech Poznań typy bukmacherskie

Świadomość stawki tego pojedynku wyzwoli z pewnością w szeregach obydwu ekip dodatkowe pokłady energii. W nieco lepszym położeniu są piłkarze Dumy Wielkopolski, aczkolwiek zakładanie się z bukmacherem o ich triumf byłoby działaniem wyjątkowo nierozważnym. Doświadczeni gracz wiedzą zapewne dokładnie, o czym mowa.

Austria – Lech Poznań typy będą więc tym razem dotyczyć dorobku strzeleckiego obydwu ekip. Linia 2.5 trafienia w trzech wcześniejszych starciach została pokryta bez absolutnie najmniejszego problemu. Mamy wielką nadzieję na to, że zawodnicy zadbają o to, aby taka sytuacja miała miejsce po raz kolejny.

Austria Wiedeń – Lech Poznań kursy bukmacherskie

Wygrana Austrii – 2.55

Remis – 3.40

Wygrana Lecha – 2.70

Jak widać legalni polscy bukmacherzy pokładają nieco większe nadzieje w końcowym sukcesie Austrii Wiedeń. Nam jako zadeklarowanym patriotom nie pozostaje nic innego, jak wierzyć w to, że Kolejorz zaprezentuje się dużo lepiej niż przewidują.

Austria Wiedeń – Lech Poznań gdzie oglądać?

Austria Wiedeń – Lech Poznań transmisja będzie dostępna dla wszystkich osób, które mają wykupioną subskrypcję w Viaplay. Jej początek zaplanowano na godz. 18:45 w dniu 27 października bieżącego roku.