Iga Świątek mecz dzisiaj na żywo, transmisja, wynik (09.05)

Iga Świątek mecz dzisiaj na żywo, transmisja, wynik (09.05)
Icon Sport

Polka rywalizuje na halowym turnieju w Rzymie, który jest jednym z ostatnich etapów przygotowań do Rolanda Garrosa. Kiedy gra Iga Świątek mecz dzisiaj? Na żywo transmisja dostępna jest w telewizji, jak i online. 

OGLĄDAJ TUTAJ

Kiedy gra Iga Świątek mecz dzisiaj na żywo? Transmisja i wynik

Od razu trzeba odpowiedzieć sobie na pytanie kiedy gra Iga Świątek dzisiaj na żywo? Iga Świątek rywalizuje  na turnieju WTA w Rzymie, który rozpocznie od drugiej rundy. Mecz Świątek dzisiaj tj. 9 maja 2024 roku, nie przed godziną 19:00. Rywalką Polki będzie Amerykanka Bernarda Pera. Notowana na 77. miejscu rankingu WTA rywalka musiała przedzierać się przez kwalifikacje, a w pierwszej rundzie ograła swoją rodaczkę Dolehide.

Wiedząc już kiedy mecz Igi Świątek dzisiaj na żywo, warto przypomnieć, że Polka w tym roku grała już przeciwko Bernardzie Perze. Mecz miał miejsce przed kilkoma dniami na turnieju w Madrycie i Iga wygrała go bardzo gładko 6:3, 6:2. Trudno przypuszczać więc, żeby tym razem było inaczej. Liderka światowego rankingu powinna pewnie zameldować się w trzeciej rundzie turnieju w stolicy Italii.

Mecz Igi Świątek na żywo – transmisja

Mecz Igi Świątek dzisiaj na żywo będzie można obejrzeć na żywo na antenie Canal+ Sport oraz w serwisie Superbet. W drugim przypadku będzie to darmowa transmisja online, a do jej oglądania wystarczy zarejestrować konto u tego bukmachera. Można obejrzeć tenis na żywo zarówno na komputerze, jak i na telefonie komórkowym i to wszystkie mecze rangi ATP oraz WTA. Zainteresowani obstawianiem mogą otrzymać bonus 3754+600 zł. Obejrzenie meczu Świątek możliwe jest po kliknięciu w poniższy przycisk i dokonanie rejestracji konta, która trwa około jednej minuty.

OGLĄDAJ TUTAJ