Iga Świątek mecz dzisiaj na żywo: transmisja (21.02.2024)

Iga Świątek mecz dzisiaj na żywo: transmisja (21.02.2024)
Icon Sport

Polka awansowała do trzeciej rundy w turnieju WTA w Dubaju. Kiedy gra Iga Świątek mecz dzisiaj? Na żywo transmisja dostępna będzie zarówno w telewizji, jak i online. 

Oglądaj tutaj

Kiedy gra Iga Świątek mecz dzisiaj na żywo? Transmisja i wynik

Od razu trzeba odpowiedzieć sobie na pytanie kiedy gra Iga Świątek dzisiaj na żywo? Polka w trzeciej rundzie turnieju w Dubaju zagra przeciwko Elinie Switolinie. Mecz Świątek dzisiaj tj. 21 lutego nie przed godziną 16:00 czasu polskiego. To powinno być emocjonujące środowe popołudnie w wielu polskich domach.

Wiedząc już kiedy mecz Igi Świątek dzisiaj na żywo, warto przypomnieć, że w drugiej rundzie Polka ograła 6:4, 6:4 Sloane Stephens.

Na poprzednim turnieju w Dausze Polka w błyskawiczny sposób uporała się na początek z Rumunką Soraną Cirsteą. Także w starciu przeciwko Jekaterinie Aleksandrowej nasza tenisistka była faworytką, co potwierdziła na korcie, z łatwością odprawiając Rosjankę. Ćwierćfinałowa rywalizacja przeciwko Azarence niewiele się różniła, gdyż Iga wygrała bardzo pewnie 6:4, 6:0. W półfinale raszynianka trafiła na Karolinę Pliskovą, z którą wygrała do tej pory każdy z czterech rozegranych meczów. Polka awansowała jednak do finału bez żadnej walki, gdyż Czeszka z powodu kontuzji pleców oddała mecz walkowerem. W finale o obronę tytułu w Doha Iga Świątek walczyła z Rybakiną i obroniła tytuł sprzed roku.

Mecz Igi Świątek na żywo – transmisja

Mecz Igi Świątek dzisiaj na żywo będzie można obejrzeć na żywo na antenie Canal+ Sport oraz w serwisie Superbet. W drugim przypadku będzie to darmowa transmisja online, a do jej oglądania wystarczy zarejestrować konto u tego bukmachera. Można obejrzeć tenis na żywo zarówno na komputerze, jak i na telefonie komórkowym i to wszystkie mecze rangi ATP oraz WTA. Zainteresowani obstawianiem mogą otrzymać bonus 3754+600 zł. Obejrzenie meczu Świątek możliwe jest po kliknięciu w poniższy przycisk i dokonanie rejestracji konta, która trwa około jednej minuty.

Oglądaj tutaj