Chojniczanka – Odra Opole typy, kursy, transmisja, gdzie oglądać? (30.10.2022)

Jak zakończy się niedzielna potyczka Chojniczanka – Odra Opole? Typy naszej redakcji znajdziecie w tym artykule.

Chojniczanka Chojnice – Odra Opole (30.10.2022)

Znajdujemy się prawie na półmetku rozgrywek Fortuna 1 Ligi. Jedne z zespołów walczą o jak najwyższe miejsce w tabeli, nad innymi wisi widmo spadku. W takiej właśnie sytuacji są niedzielni rywale. Wynik spotkania Chojniczanka Chojnice – Odra Opole wiele może wnieść w kontekście walki o utrzymanie.

chojniczanka - odra opole typy

Nie ma co ukrywać, obydwie ekipy spisują się w tym sezonie bardzo słabo. Drużyna z Chojnic do tej pory zgromadziła na swoim koncie 14 punktów na co złożyły się 3 wygrane, 5 remisów i 7 porażek. Daje to zespołowi z Pomorza 15 pozycję w ligowej tabeli. W jeszcze gorszej sytuacji znajdują się opolanie. Zajmując 17 lokatę, wyprzedzając jedynie zespół Sandecji Nowy Sącz. Piłkarze Odry legitymują się bilansem 3 zwycięstw, 3 remisow i 9 porażek, co daje im 12 oczek. W chwili obecnej opolanie to jeden z najpoważniejszych kandydatów do spadku.

Chojniczanka – Odra Opole wyniki bezpośrednich meczów

  • Odra Opole – Chojniczanka 2:2
  • Odra Opole – Chojniczanka 0:0
  • Chojniczanka – Odra Opole 1:2
  • Odra Opole – Chojniczanka 3:0
  • Chojniczanka – Odra Opole 4:1

Niedzielne spotkanie będzie ósmym, bezpośrednim pojedynkiem tych zespołów. Do tej pory drużyna z Chojnic wygrywała 2-krotnie, zespół Odry 3-krotnie, 2-krotnie spotkanie kończyło się remisem.

Chojniczanka – Odra Opole typy bukmacherskie

Przygotowane przez nas na starcie Chojniczanka – Odra Opole typy oparliśmy o statystyki ostatnich meczów obydwu zespołów. Naszym faworytem jest zespół z Chojnic. Grają oni delikatnie bardziej skutecznie w tym sezonie. Spoglądając w statystyki widzimy, że drużyna Odry opole poległa w 9 z 15 ostatnich meczów w Fortuna 1 Lidze. Według nas w tym spotkaniu nie powinniśmy liczyć na spektakularną ilość trafień. Uważamy, że padnie mniej niż 3.5 gola. Taka sytuacja miała miejsce w 11 z 15 ostatnich meczach z udziałem Chojniczanki Chojnice.

Chojniczanka – Odra Opole kursy bukmacherskie

Według bukmacherów nieznacznym faworytem niedzielnego spotkania jest zespół Chojniczanki Chojnice. Przemawiać będzie za nimi nieznacznie lepszy bilans spotkań oraz atut własnego obiektu.

  • Wygrana Chojniczanki: 2.35
  • Remis: 3.30
  • Wygrana Odry Opole: 2.95

Chojniczanka – Odra Opole gdzie oglądać?

Jak ze wszystkich pojedynków Fortuna 1 Ligi tak i z meczu Chojniczanka – Odra Opole transmisja dostępna będzie w serwisie Statscore po wykupieniu dostępu.