Motor Lublin – Kotwica Kołobrzeg typy i kursy bukmacherskie, gdzie oglądać transmisję meczu? (eWinner 2 Liga, 15.10)

Przed nami 15 kolejka spotkań, 3 klasy rozgrywkowej w Polsce. Jednym z meczów tej kolejki będzie pojedynek Motor Lublin – Kotwica Kołobrzeg. Typy na to starcie znajdziecie poniżej.

OGLĄDAJ TUTAJ

Motor Lublin – Kotwica Kołobrzeg typy i analizy przed spotkaniem na lubelszczyźnie

Kołobrzeżanie w tym sezonie są absolutną rewelacją rozgrywek. Po rozegranych 14 kolejkach zapewnili sobie sporą przewagę nad resztą stawki. Jakie są najlepsze typy oraz gdzie znaleźć najkorzystniejsze na starcie Motor Lublin – Kotwica Kołobrzeg kursy? Nasze sugestie przedstawimy w tym artykule.

Czy lublinianie stawią opór faworyzowanej ekipie Kotwicy Kołobrzeg?

Spoglądając w statystyki tegorocznych rozgrywek można odnieść wrażenie, że nadchodzący mecz zapowiada się bardzo jednostronnie. Nie ma się czemu dziwić, pomiędzy tymi zespołami w ligowej tabeli znajduje się 15 innych ekip. Gospodarze sobotniego starcia w chwili obecnej są jednym z najpoważniejszych kandydatów do spadku. W 14 pojedynkach zdołali odnieść tylko 2 wygrane, 6 remisów i aż 6 porażek. Na tą chwilę wyprzedzają oni w tabeli jedynie Hutnik Kraków. Zdecydowanie inaczej sytuacja wygląda w Kołobrzegu. Miejscowa Kotwica pewnym krokiem zmierza po awans do 1 ligi. Podopieczni Marcina Płuski wygrali 11 spotkań, zremisowali 2 i przegrali tylko jedno i w ligowej tabeli plasują się na pozycji lidera z dorobkiem 35 oczek i przewagą 10 nad drugą Polonią Warszawa.

motor lublin - kotiwca typy

Spoglądając na aktualną formę zespołów przed starciem Motor Lublin – Kotwica Kołobrzeg typy co do zwycięzcy mogą być jedne. Uważamy, że kolejne 3 punkty do swojego dorobku dołoży zespół znad Bałtyku. Analizując wyniki ostatnich spotkań widzimy, że kołobrzeżanie wygrali 11 z 13 meczów. Naszym zdaniem w pojedynku padnie powyżej 2.5 bramki. Taka sytuacja miała miejsce w 3 z 5 ostatnich wyjazdowych starciach Kotwicy.

Bezpośrednie mecze Motor Lublin – Kotwica Kołobrzeg

Sobotnie starcie będzie pierwszym bezpośrednim spotkaniem pomiędzy tymi zespołami.

Motor Lublin – Kotwica Kołobrzeg gdzie obejrzeć relację?

Ze spotkania Motor Lublin – Kotwica Kołobrzeg transmisja dostępna będzie w aplikacji mobilnej eWinner.

OGLĄDAJ TUTAJ

Kiedy, o której i gdzie pierwszy gwizdek?

Mecz rozegrany zostanie w sobotę, 15 października. Początek spotkania rozgrywanego na Arenie Lublin przewidziano na godzinę 17:00.