Radunia Stężyca – Motor Lublin typy, kursy oraz zakłady, gdzie oglądać spotkanie na żywo? (eWinner 2 Liga, 09.10)

Rozgrywki eWinner 2 Ligi znajdują się już prawie na półmetku. Kolejna kolejka ligowa już w weekend. Przygotowaliśmy na mecz Radunia Stężyca – Motor Lublin typy, które pomogą w obstawianiu.

OGLĄDAJ TUTAJ

Radunia Stężyca – Motor Lublin typy i analiza

Obydwa kluby w tym sezonie nie będą bić się o najwyższe laury ale wydaje się, że w lepszej dyspozycji są niedzielni gospodarze. To właśnie ich przed spotkaniem Radunia Stężyca – Motor Lublin kursy bukmacherskie upatrują w roli faworytów.

Czy któryś z zespołów dopisze 3 punkty w ligowej tabeli?

Przed nami 14 kolejka spotkań. Drużyna ze Stężycy w chwili obecnej plasuje się na 10 miejscu z dorobkiem 15 punktów. Złożyły się na to 4 wygrane, 3 remisy oraz 6 porażek. Zespół z Kaszub wciąż ma jednak szansę na to by piąć się w górę tabeli w okolice miejsc premiowanych awansem. W odmiennej sytuacji znajdują się podopieczni trenera Goncalo Feio. Drużyna z Lublina wygrała w tych rozgrywkach 2 spotkania, zremisowała 5 oraz poległa w 6 meczach. Dorobek 11 punktów plasuje lublinian na przedostatniej pozycji w tabeli.

radunia stężyca - motor lublin typy

Oto dwa nasze na starcie Radunia Stężyca – Motor Lublin typy. Według nas niedzielny pojedynek zakończy się wygraną ekipy Raduni Stężyca. Drużyna z województwa pomorskiego spisuje się lepiej niż ich rywale w tym sezonie a zespół Motoru Lublin poległ w 7 z 10 ostatnich wyjazdowych meczów w 2 lidze. Uważamy także, że obydwa zespoły trafią do siatki rywali. Analizując statystyki widzimy, że taka sytuacja miała miejsce w 10 ostatnich meczach rozegranych na stadionie w Stężycy.

Bezpośrednie mecze Radunia Stężyca – Motor Lublin

  • Motor Lublin – Radunia Stężyca 2:2
  • Radunia Stężyca – Motor Lublin 3:0

Do tej pory zespoły mierzyły ze sobą dwukrotnie. Jedną wygraną mają na swoim koncie gracze ze Stężycy, raz padł wynik remisowy.

Radunia Stężyca – Motor Lublin gdzie obejrzeć drugoligowe starcie?

Z meczu Radunia Stężyca – Motor Lublin transmisja dostępna będzie w aplikacji mobilnej eWinner.

OGLĄDAJ TUTAJ

Kiedy i gdzie odbędzie się spotkanie?

Pierwszy gwizdek arbitra na Stadionie w Stężycy w najbliższą niedzielę o godzinie 14:00.