Sandecja – Arka typy, kursy i zapowiedź (26.02.2023)

Niedzielne popołudnie przyniesie nam spotkanie zespołów walczących o odmienne cele w tym sezonie. Przygotowaliśmy na nadchodzącą potyczkę Sandecja – Arka typy, które możecie wykorzystać przy typowaniu.

Sandecja Nowy Sącz – Arka Gdynia typy i przewidywania

Kolejne emocje związane z rozgrywkami Fortuna 1 Ligi przed nami. W Nowym Sączu miejscowy zespół, który rozpaczliwie potrzebuje ligowych punktów podejmie walczących o Ekstraklasę gości z Gdyni. Sprawdźcie dwa najlepsze wybrane przez nas na potyczkę Sandecja – Arka typy.

sandecja - arka typy

Nowosądeczanie po 20 rozegranych spotkaniach w lidze znajduje się w nieciekawej sytuacji. W chwili obecnej piłkarze Stanislava Vargi legitymują się bilansem 3 zwycięstw, 9 remisów i 8 porażek co daje im 18 oczek i 15 miejsce w tabeli. Jest to pierwsza “bezpieczna” pozycja w klasyfikacji, jednak zawodnicy Sandecji nie mogą spać spokojnie gdyż od Chojniczanki i Resovii dzieli ich tylko lepszy bilans bramkowy.

Gdynianie to w chwili obecnej jeden z kandydatów do awansu do najwyższej klasy rozgrywkowej. Arkowcy plasują się na 6 pozycji z dorobkiem 31 oczek na co złożyło się 9 zwycięstw, 4 remisy i 7 porażek.

Nasze na mecz Sandecja – Arka typy to triumf gości znad Morza Bałtyckiego. Spoglądając w historię bezpośrednich pojedynków niedzielnych rywali widzimy, że 3 z 5 ostatnich takich meczów kończyło się triumfem gdynian. To właśnie Arkowcy według nas otworzą wynik tej potyczki. Nowosądeczanie tracili gole jako pierwsi w 6 z 10 ostatnio rozegranych meczów u siebie w ramach rozgrywek Fortuna 1 Ligi.

Sandecja – Arka ostatnie wyniki

Jesteśmy już po pierwszych spotkaniach Fortuna 1 Ligi w tym roku kalendarzowym. Oto wyniki ostatnich pojedynków

Ostatnie mecze Sandecji

  • Sandecja – Resovia 1:1
  • Sandecja – Górnik Łęczna 3:0
  • Sandecja – Garbarnia Kraków 1:3

Ostatnie mecze Arki

  • Arka – Wisła Kraków 1:3
  • Zagłębie Sosnowiec – Arka 1:2
  • Arka – Gryf Wejherowo 8:0

Sandecja – Arka bezpośrednie mecze

Będzie to kolejne już bezpośrednie starcie tych zespołów, których historia sięga 2011 roku.

  • Arka – Sandecja 1:1
  • Arka – Sandecja 2:1
  • Sandecja – Arka 3:1

Do tej pory częściej w bezpośrednich meczach triumfowali gdynianie. Kto okaże się lepszy w niedzielnym spotkaniu?

Sandecja – Arka kursy bukmacherskie

Poznaliście już nasze na potyczkę Sandecja – Arka typy. Również bukmacherzy w swoim kursach stawiają w roli faworytów zespół znad Bałtyku.

Gdzie oglądać Sandecja – Arka? Transmisja

O której Sandecja – Arka i kto przeprowadzi transmisję? Pierwszy gwizdek rozlegnie się w niedzielę, 26 lutego o godzinie 15:00. Transmisja z tego meczu dostępna będzie w aplikacji Polsat Box Go oraz w serwisie statscore po wykupieniu dostępu.