Sandecja – Resovia typy, kursy i zapowiedź (20.02.2023)

Spotkanie któremu się przyjrzymy może okazać się niezwykle interesujące w kontekście walki o utrzymanie w Fortuna 1 Lidze. Sprawdźcie nasze najciekawsze na potyczkę Sandecja – Resovia typy.

Sandecja – Resovia typy i przewidywania

Znajdujemy się na półmetku rozgrywek pierwszoligowych w Polsce. Niektóre w zespołów walczą o awans do Ekstraklasy, inne ulokowały się spokojnie w środkowej części tabeli a jeszcze inne rozpaczliwie szukać muszą punktów by uchronić się od widma spadku. W poniedziałek, 20. kolejkę rozgrywek zamknie mecz zespołów z tej ostatniej grupy. Przeanalizowaliśmy dwa wybrane przez nas na potyczkę Sandecja – Resovia typy.

sandecja - resovia typy

Nowosądeczanie to ostatnia drużyna w tabeli która nie jest póki co “zagrożona”. Podopieczni Stanislava Vargi nie mogą jednak spać spokojnie gdyż czują na plecach oddech zbliżających się rywali. Drużyna z Małopolski od startu sezonu zaliczyła 3 zwycięstwa, 8 remisów i 8 porażek co daje jej 17 oczek i 15 pozycję w tabeli.

Identycznym bilansem i dorobkiem punktowym co ich poniedziałkowi rywale legitymuje się zespół Resovii. Na niekorzyść Rzeszowian przemawia gorszy bilans bramkowy i to jedyna zmienna, która sprawia, że piłkarze Mirosława Hajdo ulokowani są oczko niżej niż Sandecja i znajdują się obecnie w strefie spadkowej.

Naszym zdaniem po poniedziałkowym starciu status quo pomiędzy tymi zespołami zostanie utrzymany. Spoglądając w historię bezpośrednich starć obstawiamy remis w tym spotkaniu. Taka sytuacja miała miejsce w 3 z 5 ostatnio rozegranych pojedynków pomiędzy tymi zespołami. Jako strzelców pierwszego gola upatrujemy ekipę z Nowego Sącza. Resovia w 6 z 10 ostatnich meczach wyjazdowych traciła gola jako pierwsza.

Sandecja – Resovia ostatnie wyniki

Po przerwie zimowej rozgrywki Fortuna 1 Ligi wróciły. Obydwa zespoły mają już za sobą pierwsze pojedynki. Obydwa z różnym skutkiem.

Ostatnie mecze Sandecji

  • Sandecja – Górnik Łęczna 3:0
  • Sandecja – Garbarnia Kraków 1:3
  • Sandecja – Michalovce 0:0

Ostatnie mecze Resovii

  • Wisła Kraków – Resovia 2:0
  • Resovia – Sileks 2:1
  • Resovia BW Linz 0:3

Sandecja – Resovia bezpośrednie mecze

Historia bezpośrednich pojedynków sięga roku 2020. Poniedziałkowy mecz będzie 7. starciem tych drużyn.

  • Resovia – Sandecja 0:0
  • Sandecja – Resovia 0:0
  • Resovia – Sandecja 4:3

Spoglądając w wyniki bezpośrednich meczów, widzimy, że prowadzone są one w zacięty sposób i kończą się albo remisem albo różnicą jednego trafienia.

Sandecja – Resovia kursy bukmacherskie

Nasze na mecz Sandecja – Resovia to remis. Bukmacherzy w roli faworytów stawiają jednak ekipę gospodarzy.

Gdzie oglądać Sandecja – Resovia? Transmisja

Już w poniedziałek starcie o bezpieczniejszą pozycję w tabeli. O której Sandecja – Resovia? Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:00. Transmisja przeprowadzona będzie w Polsat Box GO oraz w internecie na stronie statscore po wykupieniu PPV.