Wisła Kraków – ŁKS Łódź typy i kursy bukmacherskie, gdzie oglądać transmisję meczu? (Fortuna 1. liga, 7.10)

Bardzo dużo dzieje się w rozgrywkach PKO Ekstraklasy, ale na jej zapleczu też nie brakuje bardzo interesujących pojedynków. Tym razem czeka nas konfrontacja dwóch uznanych marek w polskim środowisku sportowym. Przed tym pojedynkiem odpowiadamy na pytanie Wisła Kraków – ŁKS Łódź gdzie obejrzeć i prezentujemy świetne prognozy.

Wisła Kraków – ŁKS Łódź typy na starcie dwóch wielkich marek

Serwujemy wam godne uwagi Wisła Kraków – ŁKS Łódź typy. Co, naszym zdaniem, wydarzy się podczas tej konfrontacji? Rzućcie okiem na poniższe przewidywania:

Wisła Kraków w końcu się przełamie?

Ostatnimi czasy Wisła Kraków prezentuje się wręcz katastrofalnie. Pięć poprzednich pojedynków “Białej Gwiazdy” to wielkie pasmo niepowodzeń. Krakowianie przegrali aż cztery z tych spotkań, a poza tym raz podzielili się punktami. Fatalnie, po prostu fatalnie sprawuje się ostatnio Wisła.

Wisła Kraków - ŁKS Łódź typy

ŁKS Łódź zaliczył natomiast trzy remisy z rzędu. Ta ekipa również utraciła patent na wygrywanie meczów, ale mimo to prezentuje się lepiej od “Białej Gwiazdy”. Wisła ma 17 punktów i w tabeli zajmuje dziewiąte miejsce, z kolei ŁKS zgromadził cztery “oczka” więcej i w pierwszoligowym zestawieniu znajduje się na trzeciej pozycji.

Każda fatalna passa musi się kiedyś skończyć, co wzięliśmy pod uwagę, ustalając Wisła Kraków – ŁKS Łódź typy. Uważamy, że “Biała Gwiazda” odnotuje triumf w tym meczu. Uwzględniliśmy tutaj choćby fakt, że krakowianie wygrali pięć ostatnich meczów z drużyną z Łodzi. To chyba mówi samo za siebie.

Poza tym przeczuwamy, że obie ekipy będą strzelać gole. Dlaczego właśnie na takie Wisła Kraków – ŁKS Łódź kursy warto rzucić okiem? Ano dlatego, że w swoich ostatnich pięciu meczach piłkarze Wisły i ŁKS-u praktycznie zawsze zdobywali przynajmniej jednego gola.

Bezpośrednie mecze Wisła Kraków – ŁKS Łódź

  • ŁKS Łódź – Wisła Kraków 1:2
  • ŁKS Łódź – Wisła Kraków 2:4
  • Wisła Kraków – ŁKS Łódź 4:0

Poprzednia konfrontacja tych dwóch ekip odbyła się 3 lipca 2020 roku. Wówczas Wisła Kraków odnotowała zwycięstwo 2:1.

Gdzie zobaczysz mecz Wisły z ŁKS-em?

Bezpośrednia Wisła Kraków – ŁKS Łódź transmisja dostępna będzie na Polsat Sport Extra.

Gdzie oglądać na żywo?
Oglądaj transmisję tutaj

Na kiedy zaplanowano mecz Wisła – ŁKS?

To spotkanie odbędzie się 7 października 2022 roku. Początek rywalizacji sportowej o godz. 20:30.

Zobacz też typy na mecz Getafe z Realem i Resovii z Ruchem.