Balboa – Don Diego kursy, typy i zakłady (Gromda 13)

26 maja 2023 roku na gali Gromda 13 dojdzie do długo wyczekiwanego pojedynku pomiędzy Balboą oraz Don Diego. Numer trzynaście z reguły kojarzy się z pechem, natomiast w tym przypadku fani sportów walki mogą mówić o szczęśliwej liczbie, która przyniesie im świetny pojedynek na gołe pięści. W artykule przedstawimy Balboa – Don Diego kursy oraz naszą wizję pojedynku, który wyłoni najlepszego w kraju fightera walczącego na gołe pięści.

Obstaw tutaj

Balboa vs Don Diego typy i kursy bukmacherskie

Niestety, na pojedynek Balboa vs Don Diego kursy bukmacherskie nie są oferowane jeszcze przez żadną firmę bukmacherską dostępną w naszym kraju. Mamy nadzieję, że sytuacja ta zmieni się bliżej gali, ponieważ bardzo chętnie podzielimy się z Wami naszymi przemyśleniami. Nie martwcie się jednak, mimo braku oferty na walkę wieczoru Gromda 13 w artykule i tak przedstawimy Wam analizę walki oraz nasze Balboa vs Don Diego typy.

Balboa vs Don Diego typy naszym okiem

Tak jak już wspomnieliśmy wcześniej, oferta bukmacherska na pojedynek Mateusza Kubiszyna z Bartłomiejem Domalikiem nie jest jeszcze dostępna. W związku z tym nie przedstawimy Wam jak widzimy Balboa vs Don Diego typy lecz podzielimy się naszą wizją pojedynku. Długo wyczekiwane starcie zapowiada się bardzo interesująco w wielu obszarach. Obaj zawodnicy jak na walki na gołe pięści dysponują sporym zapleczem technicznym pod boks i potrafią zadawać ciosy co już nie raz udowodnili na galach Gromda. Warto przypomnieć, że Mateusz Kubiszyn ma za sobą wiele starć w formule MMA czy kickbokserskiej. Balboa vs Don Diego typy muszą uwzględniać poprzednie pojedynki obu panów oraz ich drogę do tego pojedynku. Wydaje się, że na ten moment lepiej przystosowany do walki na gołe pięści jest Domalik. Kubiszyn ma za sobą występy na freakowych galach. Treningi pod MMA przełożyły się między innymi na jego kondycję o czym wspominał w jednej z walk przeciwko Denisowi Załęckiego na gali High League. Naszym zdaniem jego ostatnia aktywność nie wpłynie dobrze na pojedynek z Balboą i ten będzie w stanie rozbić go w pojedynku bez rękawic.

Balboa Don Diego typy

Balboa vs Don Diego kursy na walkę

Niestety na ten moment oferta bukmacherska na walkę Kubiszyna z Domalikiem nie jest dostępna. Jeśli tylko Balboa vs Don Diego kursy pojawią się na rynku to znajdziecie je w tym artykule wraz z konkretnymi typami na walkę.

Balboa vs Don Diego kurs na Balboa

Kurs na Bartłomieja Domalika nie jest jeszcze dostępny, ponieważ na rynku brak oferty bukmacherskiej na to wydarzenie. Możemy jedynie szacować, że analitycy będą rozkładali szanse w tym pojedynku w okolicach 50/50 z lekkim wskazaniem na Don Diego. Wydaje się, że w takim przypadku granie Balboy z pozycji underdoga jest bardzo interesujące. Zawodnik będący w ciągłym treningu, mający na koncie wygrane walki na gołe pięści z takimi zawodnikami jak Parobiec czy Godbeer będzie sporym wyzwaniem dla Kubiszyna, który będzie faworyzowany między innymi ze względu na swoją medialność.

Balboa vs Don Diego kurs na Don Diego

Mateusz Kubiszyn w Gromdzie legitymuje się rekordem 6-0, na koncie ma między innymi z Krystianem Tysonem Kuźmą, który budził postrach w ringu organizacji. W związku z tym oraz faktem, że jest osobą medialną ze względu na udziały we freak fightowych galach High League należy spodziewać się że Don Diego będzie w starciu z Balboą niewielkim faworytem. Pojawia się jednak pytanie: czy słusznie? W naszej opinii niekoniecznie.

Gromda 13: Balboa vs Don Diego kiedy walka?

Do walki dojdzie 26 maja 2023 roku w Gromda Fight Club w Pionkach.

Najczęstsze pytania o Balboa vs Don Diego

    • Kiedy Balboa vs Don Diego?

26.05.2023

    • Jakie są na Balboa vs Don Diego kursy?

Aktualnie nie ma dostępnych kursów na to wydarzenie.

    • Gdzie znaleźć Balboa vs Don Diego typy?

U nas.