UFC on ESPN: Vera vs Sandhagen – kursy, typy, karta walk, kiedy

Wielkimi krokami zbliża się UFC on ESPN: Vera vs Sandhagen. Wydarzenie zapowiada się bardzo ciekawie. Kiedy oraz gdzie obejrzeć galę? Wszystkie informacje oraz potencjalne UFC on ESPN: Vera vs Sandhagen typy znajdziesz w naszym artykule odnośnie nadchodzącej gali największej organizacji mieszanych sztuk walki na świecie.

UFC on ESPN: Vera vs Sandhagen kursy i typy bukmcherskie

Bukmacherzy oferują już ofertę na nadchodzącą galę UFC on ESPN: Vera vs Sandhagen kursy, które widoczne są w dalszej części tekstu. Pojedynki zapowiadają się bardzo emocjonująco, zawodnicy walczący na rozpisce powinni zapewnić wiele efektownych finiszów, które będziemy długo wspominać. Kursy bukmacherskie wskazują, że na gali nie zabraknie wyrównanych starć, poniżej znajdzie nasze UFC on ESPN: Vera vs Sandhagen typy bukmacherskie.

Marlon Vera vs Cory Sandhagen typy i kursy na UFC on ESPN: Vera vs Sandhagen

Cory Sandhagen jest w naszych oczach faworytem tej walki. Vera powinien mieć delikatna przewagę w stójce, mimo to Sandhagen jest twardym zawodnikiem, który nie ma problem ze skracaniem dystansu. Patrząc na ten aspekt walki i świetny grappling Amerykanina powinien on bez problemu dążyć do klinczu, z którego będzie w stanie sprowadzać Ekwadorczyka na ziemię, punktując w ten sposób pojedynek. Co prawda defensywne zapasy Very stoją na wysokim poziomie, jednakże w naszych oczach nie wystarczą na powstrzymanie Sandmana na przestrzeni 5 rund.

Holly Holm vs Yana Santos typy i kursy na UFC on ESPN: Vera vs Sandhagen

Holly Holm to bardzo doświadczona zawodniczka, która ma za sobą już walki na najwyższym poziomie, do których jej przeciwniczka jeszcze nie doszła w drabince UFC. Amerykanka ma bardzo dobre zaplecze stójkowe, więc bez problemu powinna rozdawać karty w stójce. Dysponuje również dużą siłą fizyczną, która pozwoli jej utrzymać walkę na nogach nawet w przypadku potencjalnego klinczu, o który będzie trudno ze względu na bardzo dobrą pracę nóg Amerykanki. Holm powinna bez problemu wypunktować rywalkę, nie zostawiają złudzeń sędziom kto był w tym pojedynku lepszy.

Chris Njoukani vs Albert Duraev typy i kursy na UFC on ESPN: Vera vs Sandhagen

Przewaga warunków fizycznych będzie w tej walce po stronie Njoukaniego. Dysponuje on dużo lepszym zasięgiem co powinno mu ułatwiać zadanie w stójce. Sęk w tym, że pochodzący z Nigerii zawodnik ma problemy z kondycją oraz zapasami. Na przeciwko niego stanie Duraev, fighter z bardzo dobrymi zapasami i solidną grą parterową. Rosjanin po skróceniu dystansu powinien notować obalenia, które będą w rezultacie prowadzić do kontrolowania walki na ziemi a jeśli będzie w stanie robić to na przestrzeni trzech rund to spodziewać się zakończenia walki przed czasem ze strony byłej gwiazdy ACA.

UFC on ESPN: Vera vs Sandhagen – kiedy i gdzie najbliższa gala?

 • 25.03.2023 21:00
 • AT&T Center, San Antonio

Mamy już szczegóły dotyczące czasu i miejsca nadchodzącej gali UFC. UFC on ESPN: Vera vs Sandhagen gdzie się odbędzie? Otóż wydarzenie będzie miało miejsce w Stanach Zjednoczonych, dokładnie w Teksasie. Kibicom z Polski trudno będzie dotrzeć do Teksasu, karta główna będzie do obejrzenia w jednej z polskich telewizji – Polsat Sport. UFC on ESPN: Vera vs Sandhagen kiedy? Już o godzinie 21:00 23.03.2023, jak na warunki UFC godzina jest wczesna co jeszcze bardziej zachęca do spędzenia czasu przed ekranami telewizorów bądź monitorów.

Kto walczy na UFC on ESPN: Vera vs Sandhagen? Karta walk

Na gali UFC on ESPN: Vera vs Sandhagen karta walk prezentuje się bardzo ciekawie. Nie znajdziemy tutaj największych nazwisk w federacji, natomiast jest wielu zawodników, którzy gwarantują emocjonujące pojedynki. Poniżej znajdziecie całą kartę walk:

 • Marlon Vera vs Cory Sandhagen
 • Holly Holm vs Yana Santos
 • Nate Landwehr vs Austin Lingo
 • Andrea Lee vs Maycee Barber
 • Alex Perez vs Manel Kape
 • Chidi Njokuani vs Albert Duraev
 • Daniel Pineda vs Tucker Lutz
 • Steven Peterson vs Lucas Alexander
 • Trevin Giles vs Preston Parsons
 • CJ Vergara vs Daniel da Silva
 • Manuel Torres vs Trey Ogden
 • Vinicius Salvador vs Victor Altamirano
 • Tamires Vidal vs Hailey Cowan

Na gali UFC on ESPN: Vera vs Sandhagen karta walk spełni oczekiwania fanów. Warto zwrócić uwagę miedzy innymi na walkę Ndjoukani vs Duraev, obaj zawodnicy mają tendencję do efektownego kończenia pojedynków. Wisienką na torcie jest walka Marlon Vera vs Cory Sandhagen, na papierze szykuje nam się pięciorundowy festiwal przemocy. Ponadto materiałem na bonus za walkę wieczoru jest pojedynek Alex Perez vs Manel Kape, dwóch efektownie walczących w stójce zawodników z tendencją do nieszablonowych technik na pewno będzie cieszyć oczy fanów.

Najważniejsze pytania o UFC on ESPN: Vera vs Sandhagen

 • UFC on ESPN: Vera vs Sandhagen kiedy? 21:00 25.03.2023
 • UFC on ESPN: Vera vs Sandhagen gdzie? AT&T Center, San Antonio
 • Kto walczy na UFC on ESPN: Vera vs Sandhagen? Karta walk to między innymi starcie Vera vs Sandhagen oraz Perez vs Kape.
 • Gdzie znajdę na UFC on ESPN: Vera vs Sandhagen? Na naszej stronie internetowej.
 • Kto ma najwyższe na UFC on ESPN: Vera vs Sandhagen kursy? Fortuna.