Hurkacz – Djoković transmisja. Gdzie oglądać, o której godzinie?

 Już dzisiaj Hubert Hurkacz zagra w ćwierćfinale ATP w Dubaju przeciwko Novakovi Djokoviciowi. Wiemy kiedy gra i gdzie oglądać mecz Hurkacz – Djoković. Transmisja będzie dostępna zarówno w telewizji, jak i w internecie.

Oglądaj tutaj

Gdzie oglądać Hurkacz – Djoković? Transmisja i stream online

Liczymy na wielkie emocje w meczu Hurkacz – Djoković. Transmisja telewizyjna dostępna będzie na antenie Polsat Sport. Jeżeli nie masz tego kanału w swoim abonamencie, to nic straconego. Możesz oglądać za darmo transmisję Hurkacz – Djoković online. Transmisja ta dostępna będzie na stronie Betclic. Wymagana jest rejestracja konta, która jest darmowa i trwa około 30 sekund.

Wiesz, gdzie oglądać, a o której mecz Hurkacz – Djoković? Godzina tego pojedynku zależna jest od tego, jak zakończą się wcześniejsze mecze, ale wiele wskazuje na to, że Hubert Hurkacz zagra z Novakiem Djokoviciem o godzinie 16:00 czasu polskiego.

Hurkacz - Djoković gdzie oglądać

Czy Hurkacz przełamie niemoc?

Do tej pory Hubert Hurkacz jeszcze nigdy nie wygrał z Novakiem Djokoviciem. Kibice byli świadkami czterech bezpośrednich meczy Djoković – Hurkacz. Serb dwukrotnie wygrał do zera, a dwa razy Hubi był w stanie urwać sety. Ostatni mecz miał miejsce w 2022 roku w Madrycie. Wówczas “Nole” wygrał 2:0. Teraz liczymy na to, że Hurkacz postawi Djokoviciowi twarde warunki. Zwłaszcza, że Polak wygrał niedawno turniej w Marsylii, a Serb wreszcie musi się potknąć po tym, jak nie przegrał piętnastu kolejnych spotkań.

Wiedząc już, gdzie z meczu Hurkacz – Djoković transmisja, warto też wiedzieć, że bukmacher Betclic przygotował cashback 200 zł dla wszystkich, którzy mają ochotę obstawiać. To zakład bez ryzyka. Jeżeli postawisz pierwszy zakład po kursie min. 1.14 i przegrasz, to pieniądze wrócą na Twoje konto. Zarejestruj w Betclic Kod Promocyjny i odbierz ten bonus.

Oglądaj tutaj