Australian Open 2023 – Gdzie Oglądać transmisje meczów?

16-29 stycznia 2023 to dwa tygodnie, kiedy kibice emocjonują się Australian Open 2023. Gdzie oglądać mecz Linette i pozostałe spotkania wielkoszlemowego turnieju w Melbourne? Odpowiedzi na wszyskie te pytania znajdziesz w naszym tekście.

Gdzie oglądać Australian Open 2023? Transmisje meczów

Jeżeli chodzi o wielkoszlemowy Australian Open 2023, transmisje dostępne będą zarówno w internecie, jak i w telewizji. Dzięki temu, każdy polski kibic, który będzie chciał śledzić mecze Magdy Linette oraz dowolne inne spotkanie Australian Open, będzie miał taką możliwość, a dodatkowo sam będzie mógł wybrać, gdzie oglądać Australian Open 2023 – w internecie czy w telewizji.

Australian Open 2023 – gdzie oglądać w internecie?

Zacznijmy od Australian Open gdzie oglądać w internecie. Transmisje za darmo dostępne będą na stronach legalnych bukmacherów. 

Transmisje online
Szczegóły
Oglądaj na żywo

STS Kod Promocyjny

Tenis za darmo na żywo w STS TV.

BETCLIC

Darmowe transmisje za pośrednictwem Betclic TV.

ofertą Fortuny

Korzystaj za darmo z Fortuna TV.

Aplikacja Superbet Android

Darmowe transmisje w Superbet.

Żeby oglądać z Australian Open 2023 stream online za darmo, należy założyć konto na jednej, ze wskazanych powyżej stron. Rejestracja u wszystkich bukmacherów jest darmowa i trwa około 30 sekund.

Dlaczego warto oglądać transmisje Australian Open na stronach bukmacherów? Ponieważ w odróżnieniu od telewizji, nie posiadają oni limitowanej ilości kanałów. Dzięki temu zobaczysz tam równolegle wszystkie trwające mecze Australian Open 2023. Transmisje są na żywo i za darmo. Możesz płynnie przełączać się pomiędzy wybranymi meczami lub wybrać interesujące Cię spotkanie. Mało tego, w możesz oglądać Australian Open na komputerze, ale równie dobrze na telefonie komórkowym, korzystając ze stron mobilnych i dedykowanych aplikacji.

Australian Open 2023 gdzie oglądać

Warto wiedzieć nie tylko gdzie oglądać Australian Open 2023, ale też jakie są zasady transmisji u bukmacherów. Po pierwsze, jak już wspomnieliśmy, wymagana jest rejestracja darmowego konta (około 30 sekund), a poza tym:

 • Betclic TV: wymagane dodatnie saldo konta (minimalna wpłata 1 zł).
 • Superbet TV: wymagane dodatnie saldo konta (minimalna wpłata 1 zł).
 • STS TV: wymagany postawiony zakład w ciągu 24 godzin poprzedzających transmisję (minimalna stawka 2 zł).
 • Fortuna TV: wymagany postawiony zakład w ciągu 7 dni poprzedzających transmisję (minimalna stawka 2 zł).

Jak zatem widać, wystarczy, że wpłacisz 1 zł lub 2 zł i możesz oglądać transmisje Australian Open 2023 za darmo. Wpłaty możesz dokonać BLIKIEM, przelewem błyskawicznym, kartą płatniczą, ale też innymi opcjami.

Australian Open 2023 – gdzie oglądać w telewizji?

Spójrzmy teraz, gdzie oglądać Australian Open w telewizji. Prawa do transmitowania wielkoszlemowego turnieju w Melbourne posiada Eurosport. W związku z tym wybrane mecze Australian Open 2023 obejrzysz na kanałach Eurosport 1 oraz Eurosport 2. Pewne jest, że będą pokazywane tam mecze Igi Świątek, Huberta Hurkacza oraz Magdy Linette.

Kiedy mecze Polaków na Australian Open? Gdzie oglądać transmisje?

Przed nami pierwsza runda Australian Open 2023. Transmisje meczów Polaków obejrzysz na Eurosport 1, Eurosport 2, a darmowy stream online będzie dostępny między innymi na stronie bukmachera Betclic. Kliknij w poniższy przycisk, żeby przejść na jego stronę i zobaczyć także kiedy i o której grają Polacy na Australian Open 2023. Gdzie transmisja? Kliknij w poniższy przycisk, zarejestruj konto za darmo i oglądaj mecz.

Oglądaj tutaj

Gdzie oglądać Australian Open 2023? Transmisja każdego meczu Igi Świątek, Huberta Hurkacza oraz Magdy Linette będzie dostępna w telewizji, jak i w internecie.. To trójka naszych reprezentantów w grze pojedynczej. W kwalifikacjach odpadła niestety nasza jedynaczka, Magdalena Fręch, a Kamil Majchrzak został wycofany z turnieju po tym, jak zanotował wpadkę dopingową.

Jeśli chodzi o mecze Polaków, to z największym apetytem czekamy na Igę Świątek, która jest faworytką Australian Open 2023. Uważa się, że Polka może zdobyć czwarty w karierze Wielki Szlem i pierwszy w Melbourne. Hubert Hurkacz do tej pory nie radził sobie najlepiej na Australian Open, bowiem jego najlepszy wynik to druga runda. Czas przełamać klątwę. Zwłaszcza, że Hubi lubi grać na twardych kortach. Magda Linette? Dotychczas jej najlepszy wynik to trzecia runda, a na Australian Open 2023 każdy wygrany mecz będzie można określić mianem sukcesu. Do boju biało-czerwoni!

Kiedy Australian Open 2023? Godziny meczów

Skoro wiesz już, gdzie oglądać Australian Open 2023, to spójrz na kalendarz turnieju. Jak widzisz z Australian Open transmisje meczów będą dostępne w nocy lub nad ranem czasu polskiego. To urok każdego turnieju, który jest rozgrywany w Australii.

 • Pierwsza runda gry podwójnej mężczyzn i kobiet: środa 18 stycznia i czwartek 19 stycznia (od 1:00)
 • Gra podwójna mężczyzn i kobiet drugiej rundy: piątek 20 stycznia i sobota 21 stycznia (od 1:00)
 • Trzecia runda gry podwójnej mężczyzn i kobiet: niedziela 22 stycznia i poniedziałek 23 stycznia (od 1:00)
 • Ćwierćfinały gry podwójnej mężczyzn i kobiet: wtorek 24 stycznia i środa 25 stycznia (od 1:00)
 • Półfinały gry podwójnej mężczyzn: czwartek 26 stycznia (od godz. 4:00)
 • Półfinały gry podwójnej kobiet: piątek 27 stycznia (od godz. 4:00)
 • Finał gry podwójnej mężczyzn: sobota 28 stycznia (od godz. 9:00)
 • Finał gry podwójnej kobiet: niedziela 29 stycznia (od godz. 9:00)