Djoković – Carballes Baena typy, kiedy, o której, gdzie transmisja Australian Open 2023?

Wielki faworyt Australian Open 2023 wchodzi do gry! Przed nami mecz Carballes Baena – Djoković. Kto wygra? Sprawdź nasze analizy.

Novak Djoković – Roberto Carballes Baena typy i kursy (17.01.2023)

Serb Novak Djoković jest zdecydowanym faworytem Australian Open 2023. Nole triumfował w Melbourne już dziewięć razy w karierze. Żaden inny tenisista nie zbliżył się do jego rekordu. Przed rokiem Djoković nie mógł powalczyć o dziesiąty triumf, a zarazem czwarty z rzędu, a wszystko z powodu odmowy przez Serba szczepienia. To dlatego w tym roku jest wyjątkowo zmotywowany żeby udowodnić swoją wyższość.

Djoković - Carballes Baena typy

Djoković jest w gazie. Wygrał ostatni turniej w Adelajdzie, a od sześciu meczów jest niepokonany. Stracił w nich tylko 2 sety. Roberto Carballes Baena będzie miał ciężkie zadanie i sądzimy, że nie podoła. Uważamy, że Serb wygra 3:0 w dość pewnym stylu. Mecz nie wyjdzie poza 29 gemów.

Hiszpan Carballes Baena jest notowany na 75. miejscu rankingu ATP, a ostatnio gra mocno w kratkę. Potrafił przegrać chociażby z Ciliciem, van Assche czy Ymerem, którzy prezentuą zdecydowanie niższy poziom od Novaka Djokovicia. Stąd takie, a nie inne nasze na Djoković – Carballes Baena typy bukmacherskie. Uważamy, że ciężko będzie sprawić ogromną sensację, jaką byłoby wyeliminowanie będącego w gazie Nole.

Kiedy gra Djoković z Carballesem Baeną? O której godzinie?

Mecz Carballes Baena – Djoković zaplanowano na wtorek, 17 stycznia 2023 roku. Początek około godziny 10:30 czasu polskiego.

Gdzie oglądać mecz Djoković – Carballes Baena? Transmisja Australian Open 2023

Prawdopodobnie mecz Djoković – Carballes Baena pokaże kanał Eurosport 1 bądź Eurosport 2. Na pewno transmisja będzie dostępna na stronie internetowej Betclic. Wymagana jest rejestracja darmowego konta. Możesz skorzystać z poniższego przycisku.

Oglądaj tutaj