Djoković – Paul typy, kiedy, o której, gdzie oglądać Australian Open 2023?

Można powiedzieć, że Serb Novak Djoković jest o dwa kroki od dziesiątego tytułu na Australian Open 2023. Czy pokona Tommy'ego Paula i zagra w finale? Przekonamy się już wkrótce.

Novak Djoković – Tommy Paul typy i kursy (27.01.2023)

Novak Djoković bardzo pewnie przechodzi przez kolejne rundy Australian Open 2023. W ćwierćfinale szybko, 6:1, 6:2, 6:4 rozprawił się z Andriejem Rublowem, co tylko potwierdziło, że Serb jest na dobrej drodze, żeby po raz dziesiąty wygrać wielkoszlemowy turniej w Melborune. Plany spróbuje mu pokrzyżować Tommy Paul, który w ćwierćfinale nie bez problemów 7:6, 6:3, 5:7, 6:4 pokonał swojego rodaka, Bena Sheltona.

Djoković - Paul typy

Uważamy jednak, co pokazują nasze na Djoković – Paul typy, że ten półfinał zakończy się jednostronnym zwycięstwem Serba. Jest on po prostu w gazie. W półfinale zagrał niczym maszyna, oddając Rublowowi jedynie siedem gemów. Nie wydaje nam się, żeby Paul był dla Djokovicia dużo bardziej wymagającym rywalem od Rosjanina. W konsekwencji spodziewamy się wygranej Serba 3:0 i poniżej 30.5 gemów w meczu.

Djoković wygrał 11 meczów z rzędu, a w czterech ostatnich nikt nie był w stanie mu urwać choćby seta. Dodajmy w gwoli ścisłości, że Serb nie miał jeszcze okazji rywalizować z Amerykaninem. Czy tym razem także będziemy świadkami jednostronnego pojedynku? Tak naszym zdaniem może się zakończyć mecz Djoković – Paul.

Kiedy gra Djoković z Paulem? O której godzinie półfinał Australian Open?

Kiedy gra Djoković z Paulem? Mecz w piątek, 27 stycznia 2023, około 9:30 czasu polskiego.

Gdzie oglądać mecz Djoković – Paul? Transmisja na żywo

Transmisja na antenie Eurosport 1 bądź Eurosport 2. Dodatkowo stream online będzie można śledzić u bukmachera Betclic po darmowej rejestracji konta.

Oglądaj tutaj