Hurkacz – Korda typy, kiedy, o której, gdzie oglądać Australian Open 2023?

Hubert Hurkacz już osiągnął najlepszy wynik na Australian Open, ale apetyt Polaka nie maleje, a rośnie wraz z każdym kęsem tego turnieju. W czwartej rundzie Hurkacz zagra przeciwko Sebastianowi Kordzie.

Hubert Hurkacz – Sebastian Korda typy i kursy (22.01.2023)

Hurkacz przełamał swoje demony i nie tylko awansował do trzeciej, ale i do czwartej rundy Australian Open 2023. Tutaj jednak drabinka wędruje zdecydowanie wyżej. Polak rozpoczął imprezę od pewnej wygranej nad Martinezem, a później stoczył dwa pięciosetowe boje – z Lorenzo Sonego (przegrywał już 1:2) oraz Denisem Shapovalovem (prowadził już 2:0). Oba wygrał i przyjdzie mu zmierzyć się w czwartej rundzie z Sebastianem Kordą.

Hurkacz - Korda typy

O ile Hubert Hurkacz musiał wydrzeć kolejne zwycięstwa, to Sebastian Korda póki co radzi sobie bez większych zarzutów. W poprzednim meczu wyrzucił z Melbourne jednego z faworytów, za jakiego uważany był Danił Miedwiediew. Amerykanin, żeby pokonać Rosjanina potrzebował tylko trzech setów. We wcześniejszych fazach Australian Open 2023, Sebastian Korda wygrywał z Garinem i Watanukim.

Czas na mecz Hurkacz – Korda. Typy, które wystawiliśmy są optymistyczne. Zważywszy na nierówną grę Hurkacza i dobrą dyspozycję Kordy. Amerykanin nie tylko pokonał Miedwiediewa, ale przed Australian Open 2023 błysnął w Adelajdzie, gdzie w finale turnieju przegrał z Novakiem Djokoviciem. My jednak wierzymy w Huberta Hurkacza, że znów pokaże olbrzymie serce do walki. Spodziewamy się pięciosetowego boju, zakończonego wygraną Polaka.

Do tej pory Hubert Hukracz i Sebastian Korda grali przeciwko sobie jeden raz. W 2021 roku w Kalifornii Hurkacz wygrał w finale Deloray Beach 2:0.

Kiedy gra Hurkacz z Kordą? O której godzinie początek meczu?

Mecz Hurkacz – Korda w niedzielę, 22 stycznia 2023 roku. Początek około 4:00, po zakończeniu meczu Świątek z Rybakiną.

Gdzie oglądać mecz Hurkacz – Korda? Transmisja na żywo

Z meczu Hurkacz – Korda transmisja dostępna będzie na Eurosport 1 lub Eurosport 2. Ponadto stream online za darmo znajdziesz u bukmachera Betclic. Wymagana jest rejestracja konta, która także jest darmowa.

Oglądaj tutaj