Hurkacz – Sonego typy, kiedy, o której, gdzie oglądać Australian Open 2023?

Hubert Hurkacz jest w drugiej rundzie Australian Open 2023, a przed nim mecz z Lorenzo Sonego. Czy Hubi wygra? Na to oczywiście liczymy.

Hubert Hurkacz – Lorenzo Sonego typy i kursy (18.01.2023)

Bez trudu Hubert Hurkacz awansował do drugiej rundy wielkoszlemowego Australian Open 2023. Hurkacz tylko w pierwszym secie namęczył się z Pedro Martinezem, a kolejne dwie partie wygrał zdecydowanie, kończąc mecz w trzech setach. Dzięki temu Hurkacz wyrównał swój najlepszy wynik, licząc od 2020 roku na Australian Open. Teraz powalczy o trzecią rundę z Lorenzo Sonego.

Hurkacz - Sonego typy

Włoch nie miał łatwego początku na Australian Open 2023. Nie może to jednak uśpić czujności Hurkacza. Lorenzo Sonego (47. ATP) rywalizował w pierwszej rundzie z Nuno Borgesem (111. ATP). Portugalczyk mocno się postawił. Co prawda Sonego wygrał 3:1, ale dwa sety były kończone w tie-breakach, a cały mecz trwał aż 3 godziny i 19 minut. Hurkacz spędził na korcie w swoim pierwszym spotkaniu 1 godzinę i 51 minut.

Stawiając na Hurkacz – Sonego typy, mamy na uwadzę nie tylko, że na początku Australian Open lepiej wypadł Polak, ale też fakt, że Włoch ma w nogach 1,5 godziny więcej, a czasu na regenerację jest mało. Jesteśmy pewni, że jeśli Hurkacz zagra na swoim poziomie, to awansuje do kolejnej rundy. Naszym zdaniem warto się jednak pokusić o zakłady na to, że Lorenzo Sonego będzie w stanie urwać Hurkaczowi przynajmniej jednego seta.

Hurkacz – Sonego bezpośrednie mecze

We wrześniu 2022 roku Hurkacz i Sonego grali w Metz. Polak przegrał 0:2 i była to druga porażka Hurkacza z Sonego bez zdobyczy setowej. Teraz więc Hubi ma idealną szansę do rewanżu.

  • Sonego – Hurkacz 2:0 (Metz 2022)
  • Hurkacz – Sonego 0:2 (Wiedeń 2020)
  • Sonego – Hurkacz 0:2 (Auckland 2020)

Powyżej zaprezentowaliśmy wyniki trzech ostatnich meczów obu panów.

Kiedy gra Hurkacz z Sonego? O której godzinie mecz?

Mecz Hurkacz – Sonego zostanie rozegrany 18 stycznia 2023 roku, około 6:00 (jako czwarty mecz od godziny 1:00)

Gdzie oglądać mecz Hurkacz – Sonego? Transmisja na żywo

Eurosport 1 bądź Eurosport 1. Dodatkowo transmisja online za darmo u bukmachera STS po zarejestrowaniu darmowego konta.

Oglądaj tutaj