Linette – Kontaveit typy, kiedy, o której, gdzie oglądać Australian Open 2023?

W drugiej rundzie wielkoszlemowego Australian Open 2023, Magda Linette zmierzy się z Anett Kontaveit. To Estonka jest faworytką rywalizacji, ale wiedząc, jakim walczakiem jest Linette, spodziewamy się dużych emocji do samego końca.

Magda Linette – Anett Kontaveit typy i kursy (19.01.2023)

Magda Linette sporo musiała poczekać na swój pierwszy mecz na Australian Open 2023. Wszystko przez padający deszcz. To jednak nie przeszkodziło Polce wygrać w pierwszej rundzie przeciwko Egipcjance, Mayar Sherif. Rywalka postawiła się w pierwszym secie, którego Linette wygrała 7:5. W drugiej partii Polka już dominowała i wynikiem 6:1 zakończyła ten mecz. Anett Kontaveit na otwarcie Australian Open 2023 w ekspresowym tempie (1 godzina i 10 minut) odprawiła Austriaczkę, Julię Grabher 6:2, 6:3.

Linette - Kontaveit typy

Co ciekawe, będzie to już szósty w historii mecz Linette – Kontaveit. Po raz ostatni Polka i Estonka mierzyły się w 2020 roku na US Open, gdzie Kontaveit wygrała 2:0. W historii bezpośrednich pojedynków mamy jednak remis – obie panie wygrały po trzy spotkania. Magda dobrze rozpoczęła Australian Open 2023, Anett również, a to może zwiastować nam ciekawe emocje.

Analizując przed meczem Linette – Kontaveit typy, stwierdzamy, że warto postawić zakłady na 3 sety w tym spotkaniu i zwycięstwo Magdy Linette. Choć teoretycznie Kontaveit ma więcej umiejętności po swojej stronie, to Magda może zniwelować tę różnicę charakterem i dobrym przygotowaniem fizycznym, z którego już nie jeden raz zasłynęła.

Kiedy gra Linette z Kontaveit? O której godzinie mecz?

Wiemy kiedy gra Magda Linette i o której godzinie. Mecz Linette – Kontaveit już w czwartek, 19 stycznia 2023 roku. Pojedynek rozpocznie się o godzinie 3:00 w nocy czasu polskiego.

Gdzie oglądać mecz Linette – Kontaveit? Transmisja na żywo

Spotkanie Linette – Kontaveit będzie można oglądać na antenie Eurosportu 2. Ponadto stream online za darmo z tego oraz innych meczów Australian Open 2023 w zakładach bukmacherskich Superbet. Zarejestruj konto i oglądaj mecze za darmo – także na telefonie.

Oglądaj tutaj