Linette – Sabalenka typy, kiedy, o której, gdzie oglądać półfinał Australian Open?

Piękny sen Magdy Linette na Australian Open 2023 trwa w najlepsze! Polka, pewnie pokonując Karolinę Pliskovą, awansowała do półfinału. Linette zagra teraz o finał z Aryną Sabalenką. Trzymamy kciuki!

Magda Linette – Aryna Sabalenka typy i kursy (26.01.2023)

Eksperci z przymrużeniem oka twierdzą, że Magda Linette dojrzała do wygrywania. Wielu zauważa, że do tej pory największy problem leżał w jej psychice, ale z tym, doskonale sobie na Australian Open 2023 radzi. Wystarczy wymienić, że poznanianka pokonała Kontaveit, Aleksandrową czy Garcię. W ćwierćfinale ograła z kolei bardzo pewnie piekielnie mocną w pierwszym podaniu Karolinę Pliskovą. Czego więc się bać w starciu przeciwko Arynie Sabalence?

Linette - Sabalenka typy

Magda Linette straciła na AO 2023 tylko jednego seta, a przecież, jak wspomnieliśmy, mierzyła się już z wieloma faworytkami. Tak samo określany jest mecz Linette – Sabalenka. Białorusinka to w tej chwili faworytka Australian Open 2023, która nie oddała jeszcze rywalkom ani jednego seta. Ostatnia wygrana 6:3, 6:2 nad Donną Vekić także imponuje.

My jednak wierzymy w Magdę i uważamy, że sprawdzą się na półfinał Australian Open 2023: Linette – Sabalenka typy na wygraną Polki i wynik 2:1. Od początku konsekwentnie typujemy, że Magda będzie wygrywać kolejne mecze. Sprawdza się to i liczymy, że tak będzie i tym razem. Część ekspertów uważała, że AO 2023 może być turniejem niespodzianek. Niech tak więc będzie, a napędzona Linette zdobędzie swój kolejny skalp. Polka jest mocna fizycznie i dobrze przygotowana. Ona nic nie musi, to Sabalenka jest faworytką, a Linette już i tak ma życiowy sukces. Dlatego jeśli Magda dobrze wejdzie w mecz, może wygrać.

Niemniej jednak, spodziewamy się bardzo zaciętego pojedynku. Stąd typy na dokładny wynik 2:1. Jak widać, na Linette – Sabalenka kursy nie pozostawiają złudzeń, że to Białorusinka jest faworytką, ale było tak już na AO 2023 wiele razy, a Magda ucierała nosa bukmacherom.

Warto zauważyć, że będzie to trzeci bezpośredni mecz Linette – Sabalenka. Panie grały po razie w 2021 i 2018 roku. Oba mecze zakończyły się pewnymi wygranymi Białorusinki: 6:1, 6:3 oraz 6:2, 6:1. Magdo, do trzech razy sztuka!

Kiedy gra Linette z Sabalenką? O której godzinie półfinał Australian Open?

Półfinał Linette – Sabalenka w czwartek, 26 stycznia 2023 roku, jako drugi mecz od godziny 9:30 czasu polskiego. To oznacza, że Magda Linette powinna pojawić się na korcie około godziny 11:00.

Gdzie oglądać mecz Linette – Sabalenka? Transmisja na żywo

Z meczu Linette – Sabalenka transmisja na Eurosport 1 bądź Eurosport 2. Stream online za darmo na łamach bukmachera Betclic.

Oglądaj tutaj