Linette – Sherif typy, kiedy, o której i gdzie oglądać Australian Open 2023?

Magda Linette wkracza do gry podczas Australian Open 2023. Pierwszą rywalką Polki będzie Egipcjanka, Mayar Sherif. Trzymamy kciuki za zwycięstwo Linette!

Magda Linette – Mayar Sherif typy i kursy (17.01.2023)

W zeszłym roku Magda Linette dotarła do trzeciej rundy Australian Open. W tym roku dobrze byłoby powtórzyć to osiągnięcie. Żeby tak się jednak stało, Polka musi na inaugurację wygrać z Mayar Sherif. I to przekonywująco, bowiem w kolejnym meczu zmierzy się prawdopodobnie z Anett Kontaveit.

Linette Sherif typy

Magda Linette klasyfikowana jest na 46. miejscu rankingu WTA. Jej rywalka, Mayar Sherif zajmuje w nim 52. miejsce. Są więc blisko siebie, ale nie tylko to ich łączy. Zarówno Polka, jak i Egipcjanka przegrały swoje dwa ostatnie mecze. Magda Linette znalazła pogromczynie w osobach Keys i Van Uytvanck. Sherif musiała uznać wyższość Kostjuk i Parrizas-Diaz. Liczymy, że to Magda się przełamie. Polka jest bardziej doświadczoną tenisistką i dysponuje lepszymi umiejętnościami. Jeśli wszystko będzie w porządku, wierzymy, że wygra i zrobi to stosunkiem setów 2:0. Takie też stawiamy na Linette – Sherif typy bukmacherskie.

Kiedy gra Linette z Sherif? O której godzinie?

Mecz Linette – Sherif zostanie rozegrany we wtorek, a więc 17 stycznia 2023 około godziny 5:30 czasu polskiego. To spotkanie dla rannych ptaszków, a jeśli nie będziesz mógł go oglądać na żywo, na naszej stronie znajdziesz wynik i skrót meczu.

Gdzie oglądać mecz Linette – Sherif? Transmisja Australian Open 2023

Wiemy też, gdzie oglądać Linette – Sherif. Transmisja na Eurosport 1 bądź Eurosport 2. Dodatkowo, stream online za darmo na stronie legalnego bukmachera Superbet. Zarejestruj darmowe konto, żeby oglądać ten mecz i wszystkie inne, które chcesz na Australian Open 2023.

Oglądaj tutaj