Nadal – Draper typy, kiedy, o której i gdzie oglądać transmisję Australian Open 2023?

Broniący tytułu z zeszłego roku, Rafael Nadal rozpocznie Australian Open 2023 od meczu z Jackiem Draperem. Sprawdź typy na ten pojedynek.

Rafael Nadal – Jack Draper typy i kursy (16.01.2023)

Mecz Nadal – Draper zaplanowano na pierwszy dzień Australian Open 2023, a więc poniedziałek 16 stycznia 2023 roku. Rafael Nadal wygrał Australian Open przed rokiem pod nieobecność Novaka Djokovicia. W tym sezonie wielu przewiduje, że Hiszpan będzie miał ciężko z powtórzeniem tego sukcesu. Niektórzy spodziewają się już kłopotów w pierwszym meczu, przeciwko utalentowanemu Jackowi Draperowi.

Nadal - Draper typy

My jednak twierdzimy, że Rafael Nadal wygra na otwarcie Australian Open 2023, ale wcale nie czeka go spacerek. Stąd na mecz Nadal – Draper typy na over 3.5 seta. Warto dostrzec, że mimo tego, iż Nadal jest zdecydowanym faworytem, to kursy są niezłe.

Jack Draper zajmuje 40. miejsce w rankingu ATP. Nie wygrał jeszcze żadnego turnieju, ale finalista juniorskiego Wimbledonu z 2018 roku uważany jest za ogromny talent. W ostatnim czasie dotarł do półfinału turnieju w Adelajdzie, gdzie po drodze pokonał Chaczanowa, Paula czy Sonego. Rafael Nadal nie grał w ostatnim czasie najlepiej, o czym świadczą porażki z Norrie i De Minaurem, ale kto, jak kto, ale Rafa potrafi zmobilizować się na odpowiednie momenty sezonu, a jednym z nich jest Australian Open 2023.

Kiedy gra Nadal z Draperem? O której godzinie mecz?

Mecz Nadal – Draper w poniedziałek 16 stycznia 2023 roku, około godziny 4:30 czasu polskiego.

Gdzie oglądać mecz Nadal – Draper? Transmisja Australian Open 2023

Być może transmisja meczu Nadal – Draper dostępna będzie na Eurosport 1 lub Eurosport 2. Na pewno stream online za darmo obejrzysz na stronie bukmachera Superbet, korzystając z poniższego odnośnika.

Oglądaj tutaj