Nys / Zieliński – Chardy / Martin typy, kiedy, o której, gdzie oglądać?

Kto by się spodziewał, że Jan Zieliński dojdzie do półfinału debla na Australian Open 2023? A Polak, grający w parze z Monakijczykiem, Hugo Nysem, właśnie to zrobili.

Hugo Nys / Jan Zieliński – Jeremy Chardy/ Fabrice Martin

To będzie jeden z dwóch najbardziej emocjonujących akcentów Australian Open 2023 dla polskich kibiców w fazie półfinałowej. Najpierw debel Nys / Zieliński – Chardy / Martin, a później mecz Magdy Linette. Czy Jan Zieliński i Hugo Nys awansują do finału debla? Polak i Monakijczyk są faworytami rywalizacji przeciwko duetowi złożonemu z dwóch Francuzów, a więc Chardy i Martin.

Nys / Zieliński - Chardy / Martin

O tym, że Jan Zieliński i Hugo Nys mogą namieszać przekonaliśmy się w 1/8 finału, kiedy to pokonali jednych z faworytów debla AO 2023, a więc parę Ram – Salisbury. Mecz trwał ponad dwie i pół godziny, a dwa z trzech setów kończyły się tie-breakami. Co ciekawe, dopiero w ćwierćfinale duet Zieliński / Nys zagrał bez straty seta. Teraz jednak Polak i Monakijczyk są faworytami do awansu do półfinału.

Stąd nasze na Nys / Zieliński – Chardy / Martin typy na wygraną i wynik 2:0. Warto zauważyć, że Chardy i Martin stracili w Melbourne tylko jednego seta, ale Zieliński i Nys są naprawdę w gazie. Jeśli chodzi o francuski debel, to największy skalp zanotowali w wygranym meczu ćwierćfinałowym przeciwko parze Arevalo / Rojer.

Kiedy gra Jan Zieliński? O której półfinał debla Australian Open 2023?

O której godzinie i kiedy gra Jan Zieliński w półfinale debla Australian Open 2023? Mecz Nys / Zieliński – Chardy / Martin już w czwartek, 26 stycznia 2023 około 3:00 w nocy.

Gdzie oglądać mecz Nys / Zieliński – Chardy / Martin? Transmisja półfinału AO 2023

Transmisaj meczu Nys / Zieliński – Chardy / Martin na Eurosport 1 lub Eurosport 2. Z kolei darmowy stream online dostępny będzie na stronie internetowej i w aplikacji mobilnej bukmachera Betclic. Wymagana jest rejestracja darmowego konta.

Oglądaj tutaj