Świątek – Niemeier typy, kiedy, o której, gdzie oglądać Australian Open 2023?

Z jednej strony można powiedzieć, że Iga Świątek nie miała szczęścia w losowaniu drabinki Australian Open 2023, z drugiej jednak Polka chcąc wygrać w Melbourne, musi pokonać każdego. W pierwszej rundzie Świątek zagra z Jule Niemeier. Zobacz naszą analizę i typy.

Iga Świątek – Jule Niemeier typy i kursy (16.01.2023)

Iga Świątek, która jest faworytką Australian Open 2023 przystępuje do rywalizacji. Polka w pierwszym meczu zagra przeciwko Jule Niemeier. Niemka była rywalką Igi Świątek podczas zeszłorocznego US Open i trzeba przyznać, że 23-latka postawiła w nim trudne warunki. Iga potrzebowała trzech setów, żeby pokonać Jule i musiała odrabiać straty po przegraniu pierwszej partii. Liczymy, że tym razem Świątek wygra dużo bardziej zdecydowanie.

Świątek - Niemeier typy

Zwłaszcza, że Iga Świątek przed początkiem sezonu 2023 pokazała, że jest w gazie i utrzymuje wysoką dyspozycję. Liderka światowego rankingu zaprezentowała się dobrze podczas turniejów World Tennis League i United Cup, a następnie odpuściła udział w turnieju w Adelajdzie, żeby w pełni skoncentrować się na Australian Open 2023.

Pierwszą przeszkodą będzie wspomniana Jule Niemeier. Nie przewidujemy jednak, żeby Iga miała problemy, żeby awansować do drugiej rundy. Stawiamy na Świątek – Niemeier typy, że Polka wygra ten mecz bez straty seta, a w spotkaniu zobaczymy poniżej 20.5 gema.

Jule Niemeier w ostatnim czasie nie zachwyca. Daleko jej do dyspozycji choćby ze wspomnianego US Open 2022. Niemka przegrała 4 z 5 ostatnich meczy, w tym trzy ostatnie – przeciwko Pliskovej, Keys oraz Bouzkovej. W żadnym z nich nie była w stanie urwać choćby jednego seta.

Świątek – Niemeier bezpośrednie mecze

Świątek i Niemeier grały ze sobą do tej pory jeden raz, a miało to miejsce podczas wspomnianego US Open 2022. Iga wygrała 2:1 (2:6, 6:4, 6:0).

  • Świątek – Niemeier 2:1 (2:6, 6:4, 6:0)

Kiedy gra Świątek z Niemeier? Godzina i data meczu

Wiadomo już, kiedy mecz Świątek – Niemeier. Otóż 16 stycznia 2023 roku, o godzinie 9:00 czasu polskiego.

Gdzie oglądać mecz Świątek – Niemeier? Transmisja na żywo

Wiemy też, gdzie z meczu Świątek – Niemeier transmisja. W telewizji ten mecz obejrzysz na Eurosport 1 bądź Eurosport 2. Z kolei stream online za darmo dostępny będzie u bukmachera Betclic. Po zarejestrowaniu darmowego konta, z poniższego przycisku, będziesz mógł tam uzyskać dostęp do transmisji z wszystkich meczów Australian Open 2023.

Oglądaj tutaj