Tsitsipas – Djoković typy i kursy na finał Australian Open 2023

Przed nami finał Australian Open 2023. Kto wygra? Stefanos Tsitsipas czy Novak Djoković? Już teraz wiemy, że szykuje nam się niezwykle emocjonujące widowisko!

Stefanos Tsitsipas – Novak Djoković typy i kursy (29.01.2023)

Nie można rzec inaczej, bowiem od początku Australian Open 2023 ma jednego faworyta i jest nim Novak Djoković. Serb wygrywał już Wielkiego Szlema w Melbourne dziewięć razy i od początku tegorocznego turnieju potwierdza, że jest gotowy sięgnąć po dziesiąty triumf. Plany spróbuje mu pokrzyżować Stefanos Tsitsipas, ale ani forma Djokovicia, ani też historia bezpośrednich meczy nie wróży dobrze dla Greka.

Tsitsipas - Djoković typy

Na sam początek wskażmy nasze prognozy na finał Australian Open 2023. Na mecz Tsitsipas – Djoković typy, które przygotowaliśmy mówią o pewnej wygranej, 3:0 Novaka Djokovicia. Dlaczego tak uważamy? Przede wszystkim Serb od początku Australian Open 2023 utrzymuje wysoką dyspozycję. Stracił tylko jednego seta, a zarówno w ćwierćfinale z Rublowem, jak i w półfinale z Paulem wygrał bardzo pewnie. Stefanos Tsitsipas też gra dobrze, ale brakuje tego błysku, co w grze Djokovicia. Grek męczył się z Sinnerem, a i półfinałowa wygrana z Lehecką nie przyszła łatwo. 3:1 i dwa sety kończone tie-breakami są tego najlepszym dowodem.

Mało tego, Stefanos Tsitsipas nie ma ostatnio dobrej passy przeciwko Novakowi Djokoviciowi. Grek przegrał osiem ostatnich bezpośrednich meczy, a w 3 z 4 spotkań nie był w stanie urwać Serbowi choćby jednego seta. Przy takiej formie Djokovicia i olbrzymiej motywacji w związku z wydarzeniami sprzed roku, znów będzie o to Tsitsipasowi niezwykle ciężko.

Kiedy finał Australian Open 2023, Tsitsipas – Djoković? O której grają?

Finał AO 2023, Tsitsipas – Djoković w niedzielę, 29 stycznia 2023 roku, o godzinie 9:30 czasu polskiego. Będzie to ostatni mecz na Australian Open 2023.

Gdzie oglądać finał Australian Open 2023? Transmisja Tsitsipas – Djoković

Z meczu Tsitsipas – Djoković transmisja na Eurosport 1 bądź Eurosport 2. Dodatkowo transmisja finału AO 2023 także w zakładach bukmacherskich Betclic. Wymagana jest darmowa rejestracja konta. Skorzystaj z poniższego przycisku.

Oglądaj tutaj