FC Kopenhaga – Raków Częstochowa: kurs 300.00 na gola Rakowa

Czas na rewanżowe starcie FC Kopenhaga – Raków Częstochowa. Kurs 300.00 to propozycja dla wszytkich typerów, którzy wierzą, że podopieczni Dawida Szwargi będą w stanie zdobyć przynajmniej jednego gola na słynnym Parken w stolicy Danii.

Kopenhaga - Raków kurs 300

ODBIERZ BONUS

Kurs 300.00 na co najmniej jedną bramkę Rakowa w meczu z FC Kopenhagą

W pierwszym meczu, pomiędzy Rakowem Częstochowa, a FC Kopenhagą, to duński zespół wygrał 1:0. Częstochowianie nie rezygnują jednak ze swoich marzeń o fazie grupowej Ligi Mistrzów. Jedno jest pewne – na Parken w Kopenhadze będą musieli zaryzykować i zdobyć przynajmniej jednego gola. Takie zakłady proponuje znany bukmacher Superbet. Oferta przeznaczona jest dla graczy, którzy nie posiadają jeszcze konta u tego bukmachera. Na mecz FC Kopenhaga – Raków Częstochowa kurs 300.00 na gola Rakowa można aktywować w następujący sposób:

  1. Zarejestruj się w Superbet z kodem promocyjnym BETMAX.
  2. Dokonaj wpłaty co najmniej 50 złotych.
  3. Postaw za co najmniej 2 złote zakład przedmeczowy na gola gości w meczu FC Kopenhaga – Raków Częstochowa.
  4. Jeżeli trafisz, otrzymasz wygraną i 600 zł bonusu (kurs 300.00 pomnożony przez stawkę 2 zł).
  5. Powodzenia!

Pamiętaj, że Superbet posiada jeszcze więcej bonusów. Za rejestrację konta, otrzymasz dostęp do oferty powitalnej, która opiewa na łączną wartość aż 3754 złotych. Kliknij poniżej i zapoznaj się ze szczegółami.

ODBIERZ BONUS

Raków nie jest faworytem rewanżowego starcia przeciwko FC Kopenhadze, ale na pewno nie zrezygnuje ze swoich marzeń. Raków potrafi grać pragmatycznie, to jasne, ale kiedy trzeba, potrafi tez pokazać ząb i zagrać ofensywnie. W naszym odczuciu można więc skorzystać z promocji Superbet i pokusić się o postawienie zakładu na przynajmniej jedną bramkę Rakowa w Kopenhadze.