KSW 83 Colosseum 2: bonusy i promocje bukmacherskie

Przygotowałeś już na KSW 83 Colosseum 2 typy? Zamierzasz postawić zakłady? Zapoznaj się, jakie bonusy posiadają polscy bukmacherzy na galę na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Bonusy bukmacherskie na KSW 83 Colosseum 2

Pierwszym bonusem jest darmowy zakład 20 zł za rejestrację (bez depozytu!). To propozycja bukmachera Fortuna. Należy dokonać pełnej rejestracji, a w zamian otrzymasz freebet 20 złotych. Możesz go wykorzystać na KSW 83 zakłady lub dowolne inne. Jak skorzystać z darmowego zakładu? Przygotuj kupon, a pod nim zaznacz, że grasz za punkty lojalnościowe – freebet.

Darmowy zakład UFC 287

ODBIERZ BONUS

Drugi bonus to Mistrzowskie Boosty na KSW 83 Colosseum 2. Typy możesz wysłać po zdecydowanie wyższych kursach. Fortuna w dniach od 1 do 3 czerwca, a więc do dnia gali, będzie wystawiać określone zakłady o podwyższonych kursach bukmacherskich. Dotyczą one między innymi walk Mariusza Pudzianowskiego, Mameda Khalidova, ale nie tylko. Zapoznaj się ze szczegółami.

KSW 83 Colosseum 2 kursy boost

ODBIERZ BONUS

Okazale wyglądają także na KSW 83 Colosseum 2 bonusy bukmacherskie w ETOTO. Operator wystawił kurs 300.00 na wygraną Mariusza Pudzianowskiego z Arturem Szpilką. Należy zarejestrować się z poniższego linku lub z naszym kodem promocyjnym BETMAX, a następnie postawić promocyjny zakład za 1 zł na wygraną Pudziana. Szczegóły na stronie operatora.

KSW 83 kurs 300.00

ODBIERZ BONUS

Na sam koniec BetFan, a więc bukmacher, który jest sponsorem Mariusza Pudzianowskiego. Nie mogło więc zabraknąć u niego bonusu na KSW 83 Colosseum 2. Jeżeli zagrasz określony przez bukmachera kupon i wrzucisz na niego zakład na Pudziana, to zostanie on rozliczony jako wygrany, bez względu na to jak zakończy się walka ze Szpilą.

KSW 83 bonusy

ODBIERZ BONUS