Manchester City – Sevilla kurs 300.00 na zwycięstwo Obywateli

Znany bukmacher Superbet znów zaszalał. Tym razem przygotował bonus na Superpuchar Europy. Możesz wykorzystać na mecz Manchester City – Sevilla kurs 300.00 na zwycięstwo podopiecznych Pepa Guardioli. Zobacz jak skorzystać z promocji.

ODBIERZ BONUS

Kurs 300.00 na zwycięstwo Manchesteru City z Sevillą w Superbet

Oferta przeznaczona jest dla graczy, którzy nie posiadają jeszcze konta w Superbet i zarejestrują kod promocyjny BETMAX (tutaj sprawdzisz jak aktywować kod). Instrukcję tego, jak odebrać na Manchester City – Sevilla kurs 300.00 zamieszczamy także poniżej.

  1. Zarejestruj się w zakładach bukmacherskich Superbet, podając w okienku “kod promocyjny”: BETMAX.
  2. Wpłać minimum 50 złotych na swój pierwszy depozyt.
  3. Postaw za minimum 2 złote zakład na zwycięstwo Manchesteru City z Sevillą, w meczu o Superpuchar Europy.
  4. Jeżeli trafisz, otrzymasz standardową wygraną plus 600 zł bonusu (kurs 300.00 x stawka zakładu 2 zł).

ODBIERZ BONUS

To nie wszystkie promocje, które przygotował bukmacher Superbet. Na mecz Manchester City – Sevilla kurs 300.00 jest tylko początkiem. Możesz zgarnąć też 3754 złotych w bonusach powitalnych za kod promocyjny BETMAX. Jeżeli lubisz tworzyć typy i wysyłać kupony, to ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie. Powodzenia!

Do meczu Manchester City – Sevilla dojdzie w greckim Pireusie. Zdecydowanym faworytem bukmacherów są Obywatele, którzy pod wodzą Pepa Guardioli marzą o tym, aby nieustannie kroczyć po kolejne trofea. Czy im to się uda?