ComeOn kod bonusowy 2023: Bonus 100% do 200 PLN

ComeOn kod bonusowy pozwoli odebrać Ci najwyższy bonus powitalny u tego bukmachera. Podaj kod promocyjny przy rejestracji, a otrzymasz podwojenie pierwszego depozytu – 100% do 200 złotych.

ComeOn kod bonusowy

Jaki jest ComeOn kod bonusowy na najwyższy bonus w roku?

ComeOn kod bonusowy to okazja na odebranie najwyższych bonusów powitalnych u tego jeszcze pachnącego świeżością legalnego bukmachera. Razem z kodem promocyjnym otrzymasz bonus 100% do 200 złotych od pierwszego doładowania konta.

ComeOn bonusy Szczegóły oferty

🎁 Bonus powitalny

100% do 200 zł

💻 Sklep Gracza

wymieniaj punkty na bonusy

Bonus za ComeOn kod bonusowy: 100% do 200 zł od pierwszego depozytu

Jeżeli zdecydujesz się aktywować w ComeOn kod bonusowy, ten legalny bukmacher nagrodzi Cię wspomnianym już bonusem. Jest to podwojenie pierwszego depozytu, a więc 100% do maksymalnej kwoty 200 złotych. Zanim jednak skorzystasz z bonusu powitalnego, zapoznaj się dokładnie z warunkami promocyjnymi. Zwłaszcza, że aktywacją i wymogiem obrotu bonusem na start. Wszystko zebraliśmy i opisaliśmy w poniższym tekście.

Kod bonusowy ComeOn: 100% do 200 zł

W zakładach bukmacherskich ComeOn bonus przyznawany jest na bardzo przystępnych dla gracza warunkach. Nie ma tu żadnych haczyków, a wszystko polega na wykonaniu pierwszego doładowania konta i otrzymania jego podwojenia. Dzięku temu zwiększysz dostępne środki na ulubione zakłady. Sprawdź zatem krok po kroku, jak wykorzystać w ComeOn kod bonusowy i odebrać bonus:

 1. Zarejestruj się w ComeOn z kodem bonusowym.
 2. Zaloguj się na konto i dokonaj pierwszego depozytu.
 3. Minimalna wartość doładowania, żeby zakwalifikować się do bonusu na start wynosi 25 złotych.
 4. Automatycznie po wpłacie otrzymasz jej podwojenie (bonus 100%).
 5. Maksymalna kwota bonusu to 200 złotych.
 6. Bonus trafi na saldo bonusowe i będzie objęty warunkiem obrotu.
 7. Wymagany jest jednokrotny obrót.
 8. Do obrotu bonusem zaliczają się wyłącznie zakłady AKO z min. 3 zdarzeniami.
 9. Minimalny kurs kuponu dla obrotu wynosi 3.50.

Wiedząc, już jak obrócić bonus za ComeOn kod bonusowy oraz przede wszystkim, jak go otrzymasz, możesz udać się po odbiór oferty. Pamiętaj jednak o kodzie promocyjnym lub rejestracji z naszego linku – obie opcje są akceptowane do aktywacji oferty na start. Sprawdź także Superbet kod promocyjny, który zagwarantuje Ci najwyższe bonusy na start.

Gdzie wpisać w ComeOn kod bonusowy? Rejestracja konta

Podobnie, jak u wszystkich bukmacherów, tak samo w ComeOn kod bonusowy należy wpisać na etapie rejestracji konta. Jest to jedyne miejsce, w którym możesz aktywować kod. Jeżeli tego nie zrobisz, to niestety nie będzie to możliwe na późniejszym etapie gry.

ComeOn rejestracja z kodem

ComeOn rejestracja krok po kroku

Spójrz zatem jak wygląda w ComeOn rejestracja krok po kroku i miejsce, w które należy wpisać ComeOn kod promocyjny.

 1. W pierwszym kroku wpisujesz swój adres e-mail, numer telefonu komórkowego oraz hasło do konta.
 2. Musisz zaznaczyć także zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz opcjonalne zgody na kontakty marketingowe.
 3. Przechodząc do drugiego kroku ujrzysz kolejne pola, a więc imię, nazwisko, data urodzenia, PESEL oraz właśnie kod bonusowy.
 4. Kod możesz przepisać, przekopiować lub przejść na stronę bukmachera z naszego linka, a wówczas to pole zostanie wypełnione automatycznie.
 5. Przed finalizacją rejestracji konieczne będzie jeszcze potwierdzenie znajomości regulaminu bukmachera.
 6. Zanim otworzysz konto zostanie wyświetlone także okineko z limitamu czasu i kwot, przeznaczanych na grę. Możesz ustalić własne wartości lub skorzystać z domyślnych ustawień bukmachera.

W ten sposób u bukmachera ComeOn rejestracja prowadzi do utworzenia konta tymczasowego. Jest to konto z którego możesz grać i otrzymać od ComeOn bonus na start, ale nie wypłacisz wygranych. Przed pierwszą wygraną koniecnza będzie weryfikacja za pośrednictwem skanów dowodu osobistego bądź też paszportu. To standardowa procedura, jeżeli chodzi o polski rynek zakładów wzajemnych. Jest ona wymagana decyzją Ministerstwa Finansów Rzeczypospolitej Polskiej i ma zapobiegać praniu brudnych pieniędzy.

ComeOn bonusy dla zarejestrowanych graczy

Poznałeś już co daje w ComeOn kod bonusowy i jaki jest najwyższy bonus u tego bukmachera. Czy jednak ComeOn przygotował także coś dla zarejestrowanych graczy? Owszem. Jest to na ten moment program lojalnościowy, powiązany z wymianą punktów na bonusy w Sklepie Gracza.

bonusy ComeOn

Program lojalnościowy i Sklep Gracza

Bukmacher ComeOn przyznaje punkty za aktywność gracza. Przykładowo codzienne logowanie nagradzane jest 20 punktami. Dodatkowo, punkty otrzymasz także za każdy depozyt. Przelicznik to 1 złotówka = 1 punkt lojalnościowy. Oczywiście to jeszcze nie wszystko. Za rejestrację, zweryfikowanie telefonu i tożsamości otrzymasz 500 punktów lojalnościowych. Każde 5 złotych wydane na zaklady oznacza przyznanie 10 punktów lojalnościowych. Pierwsza wypłata to 100 punktów i tak dalej. Jak widać okazji do zdobywania punktów lojalnościowych jest całkiem sporo.

A jakie są w ComeOn bonusy do zdobycia za punkty? Tutaj też istnieje duży wybór. Są to przede wszystkim różnorodne darmowe zakłady o wartości od 5 złotych do aż 200 złotych. Oczywiście oferta Sklepu Gracza się zmienia. Dokładnie widzisz, ile punktów jest koniecznych do wymiany na bonus.

Zakłady bukmacherskie ComeOn – oferta dla graczy

Kolejną rzeczą, którą przedstwiając ComeOn kod bonusowy warto prześwietlić jest oferta bukmachera. W zakładach bukmacherskich ComeOn oferta składa się naturalnie z typowych zakładów oraz zakładów na gry karciane.

Wśród sportów, które można obstawiać, można znaleźć takie dyscypliny, jak piłka nożna, tenis, koszykówka, siatkówka, ale też kilkadziesiąt innych sportów. Nawet takie niszowe w Polsce rozgrywki, jak football australijski czy stock car racing. Oczywiście wszystkie zakłady można obstawiać zarówno w wydaniu przedmeczowym, jak i na żywo. Najpopularniejszymi zakładami bukmacherskimi w ComeOn, jak łatwo idzie się domyślić, jest piłka nożna. Najważniejsze mecze mają w ofercie nawet kilkaset rynków bukmacherskich, co zadowoli każdego typera.

Oprócz tradycyjnych zakładów bukmacherskich, ComeOn posiada także ofertę symulowanych gier karcianych. Są nimi wojna, andar bahar, blackjack oraz poker. Na ten moment nie ma jeszcze polskiego stołu, ale liczymy, że ComeOn pójdzie w śład za najlepszymi bukmacherami i zdecyduje się rychło wprowadzić taką opcję do swojej oferty.

ComeOn metody płatności – jak wpłacać i wypłacać?

Żeby skorzystać z kodu bonusowego ComeOn, naturalnie konieczne jest doładowanie konta. Dzięki niemu będziesz mógl podwoić swój pierwszy depozyt do kwoty 200 złotych. Warto też przedstawić w jaki sposób można wypłacać wygrane z ComeOn zakłady bukmacherskie.

Wpłaty

Na ten moment doładowanie konta możliwe jest za pośrednictwem BLIK-a i szybkich przelewów, które operowane są przez pośrednika Przelewy24. Minimalna kwota doładowania to 5 złotych. Weź jednak pod uwagę, żeby aktywować w ComeOn bonus powitalny, konieczne jest zasilenie o wartości minimum 25 złotych. Jeżeli chodzi o maksymalną kwotę jednorazowego doładowania konta, to niezależnie od wybranego sposobu zasilenia, wynosi ona 20 000 złotych. Jeśli chcesz wpłacić więcej, musisz rozbić swój depozyt na więcej transakcji.

 • BLIK – od 5 do 20 000 złotych
 • Przelewy24 – od 5 do 20 000 złotych

Wpłaty Comeon

Wypłaty

Wypłaty ComeOn są dostępne dla osób, które zweryfikują swój numer telefonu komórkowego oraz tożsamość. Pierwszej weryfikacji dokonasz kodem sms, a drugiej za pośrednictwem wgrania skanów dowodu tożsamości. Akceptowanymi dokumentami są dowód osobisty oraz paszport. Warto dodać, że wszystkie wypłaty z ComeOn realizowane są za pośrednictwem szybkich przelewów bankowych. Dzięki temu wygrane środki mogą pojawić się na Twoim koncie już nawet w kilka minut. ComeOn podobnie jak od wpłat, tak samo w przypadku wypłaty, nie pobiera żadnych opłat ani też prowizji od graczy.

ComeOn kod bonusowy na telefonie komórkowym

Jeżeli chcesz, możesz swobodnie aktywować także kod bonusowy ComeOn na telefonie komórkowym. Bukmacher ComeOn przygotował wygodną stronę mobilną, która dostępna jest z każdego urządzenia. Lada moment powinna pojawić się także dedykowana ComeOn aplikacja mobilna na Android i iOS. Aktywacja kodu na telefonie wygląda tak samo, jak w przypadku wersji przeglądarkowej. Czekają na Ciebie także takie same bonusy, a więc 100% do 200 złotych od pierwszego doładowania konta.

kod bonusowy ComeOn na telefonie komórkowym

 1. Przejdź na stronę ComeOn z telefonu komórkowego.
 2. Zarejestruj konto, wypełniając formularz.
 3. W pole kod bonusowy wpisz aktualny kod.
 4. Doładuj konto kwotą minimum 25 zł.
 5. Automatycznie otrzymasz bonus 100% do 200 zł.
 6. Bonus objęty jest jednokrotnym obrotem.
 7. Do obrotu zaliczają się kupony AKO z min. 3 zakładami.
 8. Kurs łączny kuponu AKO musi wynieść minimum 3.50.

ComeOn obsługa klienta

Bukmacher ComeOn udostępnił czat na żywo oraz e-mail: [email protected]. To właśnie tam możesz się z nim skontaktować, mając pytania czy problemy techniczne. Konsultanci pracują przez całą dobę, a rozmowa na czacie jest poprzedzona podłączeniem się wirtualnego asystenta, który może udzielić Ci odpowiedzi na wszystkie najczęściej zadawane pytania, które posiada w swojej bazie. W dowolnym momencie możesz jednak poprosić o kontakt z konsultantem, a ten powinien podłączyć się w maksymalnie kilkanaście sekund.

Czy warto aktywować kod bonusowy ComeOn? Plusy i minusy

Jak najbardziej warto zadbać o aktywację kodu bonusowego. Dzięki niemu, po spełnieniu minimum formalności, otrzymasz od ComeOn bonus na start. To wspomniane już kilka razy w tekście podwojenie pierwszego depozytu. Jest to największy plus kodu promocyjnego. Niewykluczone jednak, że w przyszłości pojawi się jeszcze jakiś bonus. Patrząc na to, co oferują konkurencyjni bukmacherzy, to ComeOn może będzie chciał się wybić dedykowanym darmowym zakładem bez depozytu lub cashbackiem. Wszelkie aktualizacje będziemy zamieszczać na bieżąco. Minusy? Trzeba przyznać, że maksymalna kwota bonusu powitalnego, a więc 200 złotych nie jest porywająca. Inni bukmacherzy oferują nieco więcej. Na plus działa jednak fakt, że ComeOn bonus powitalny posiada bardzo wygodne warunki aktywacji i przystępne warunki obrotu.

Najczęściej zadawane pytania o ComeOn kod bonusowy

 • Jaki jest do ComeOn kod bonusowy?

Kod bonusowy, znany też jako kod promocyjny, przedstawiamy w naszym tekście. Dowiesz się z niego także gdzie wpisać czyli aktywować kod.

 • Co daje kod bonusowy ComeOn?

Z kodem bonusowym ComeOn otrzymasz najwyższy bonus u tego bukmachera. Będzie to podwojenie pierwszego depozytu, czyli 100% do 200 złotych na start.

 • Jakie ma ComeOn bonus warunki obrotu?

Bonus powitalny wymaga jednokrotnego obrotu. Możesz go wyrobić na kuponach akumulowanych, które składają się z minimum 3 zakładów i kursu łącznego nie niższego od 3.50.

 • Ile razy można odebrać bonus na start?

Jak sama nazwa wskazuje, ComeOn bonus powitalny można odebrać tylko jeden raz – przy okazji pierwszego doładowania konta.

 • Czy jest w ComeOn freebet bez depozytu?

Na ten moment nie jest oferowany w ComeOn darmowy zakład bez depozytu. Jeżeli to się zmieni, zamieścimy stosowną informację w naszym tekście.