Superbet kod promocyjny 2023 [ BETMAX ] – Bonus 3754 zł

Superbet kod promocyjny to: BETMAX. Wpisz kod podczas rejestracji. Otrzymasz najwyższy bonus aż do 3754 złotych: cashback 3500 zł, 100% do 200 zł, 54 zł freebetów + 400 zł za wygraną Świątek!

Zweryfikowana
3754 zł
BETMAX
Zapisz się teraz →
Premia i szczegóły oferty
 • Bonus za 1. depozyt -100% do 200 zł
 • Tydzień bez ryzyka - do 3500 zł
 • Freebet 34 zł
 • 20 zł w aplikacji
Wygasa w dniu: 31-12-2023
Ostatnie sprawdzenie: 2 dni temu

Superbet kod promocyjny – BETMAX : Najwyższy Bonus Na Start!

Superbet kod promocyjny

Superbet bonusy Szczegóły oferty Kod promocyjny Superbet

Bonus za kod

Freebet 34 zł

Kod promocyjny Superbet - BETMAX

Bonus za 1. depozyt

100% do 200 zł

Kod promocyjny Superbet - BETMAX

Tydzień bez ryzyka

do 3500 zł

Kod promocyjny Superbet - BETMAX

Bonus mobilny

Freebet 20 zł

Kod promocyjny Superbet - BETMAX

Superbet kod promocyjny BETMAX. Zarejestruj się z kodem promocyjnym, a zgarniesz najlepszą dostępną ofertę powitalną. Łącznie to aż 3754 złotych + 400 zł za wygraną Igi Świątek!

Bonus za Superbet kod promocyjny: 3754 zł + 400 zł za wygraną Igi Świątek

Celujesz w najwyższy bonus Superbet? Postępuj zgodnie z opisanymi w tekście wskazówkami. Pamiętaj, że na początku wymagana jest rejestracja z kodem promocyjnym, a następnie dokonanie pierwszego depozytu. Po otrzymaniu bonusów, nie zapominaj o warunkach obrotu, dzięki którym uwolnisz je do wypłaty. Łącznie czeka aż 3754 złotych + 400 złotych za wygraną Igi Świątek!

Kod promocyjny Superbet na najwyższy bonus

Darmowy zakład 34 zł za kod promocyjny Superbet (TYLKO Z KODEM!)

Aktywując w Superbet kod promocyjny, otrzymasz ekskluzywny darmowy zakład 34 złotych. Warto podkreślić, że freebet nie jest dostępny bez kodu, a więc pamiętaj, aby użyć go podczas rejestracji swojego konta gracza. Kiedy już to zrobisz, zaloguj się podanymi przy rejestracji danymi i wpłać depozyt o wartości 50 złotych lub wyższej. Dzięki temu zyskasz wspomniane 34 zł na obstawianie meczów.

 1. Zarejestruj się i podaj kod promocyjny Superbet: BETMAX.
 2. Wpłać co najmniej 50 złotych na pierwszy depozyt u bukmachera.
 3. W ciągu 48 godzin otrzymasz freebet 34 zł.
 4. Masz 7 dni na wykorzystanie darmowego zakładu.
 5. Możesz nim zagrać na dowolnym kuponie i kursie.
 6. Wygrana objęta jest wymogiem 1-krotnego obrotu.
 7. Do obrotu zaliczają się kupony z kursem min. 1.80.

Darmowy zakład Superbet to szansa na otrzymanie dodatkowych środków na grę. To jeszcze nie wszystkie korzyści, bowiem freebet jest objęty dość prostym warunkiem obrotu. Jesteśmy pewni, że poradzisz sobie, zarówno z odbiorem, wykorzystaniem, jak i obrotem bonusem.

Superbet kod promocyjny na bonus 100% do 200 złotych (OD 1. DEPOZYTU)

Przy pierwszym depozycie w Superbet bonusy są dwa. Drugą premią jest podwojenie pierwszej wpłaty. Maksymalnie z tej promocji możesz wycisnąć 200 złotych. Oczywiście, konieczne jest spełnienie warunków, które postawił przed Tobą bukmacher. Najpierw żeby otrzymać bonus, a następnie, żeby wypłacić wygrane. Głównym warunkiem jest minimalna kwota depozytu 20 złotych, ale warto zerknąć poniżej na wszystkie wymagania.

 1. Zarejestruj konto, podając w Superbet kod promocyjny.
 2. W ciągu maksymalnie 14 dni po rejestracji dokonaj pierwszego depozytu.
 3. Jego minimalna wartość powinna wynosić 20 złotych.
 4. Po wpłacie, automatycznie otrzymasz 100% bonusu do maksymalnie 200 zł.
 5. Masz 10 dni na spełnienie warunków obrotu.
 6. Należy obrócić bonusem 2-krotnie na wskazanych warunkach.
 7. Minimalny kurs obrotu wynosi 1.80.

Cashback do 3500 złotych za kod promocyjny Superbet (7 DNI GRY BEZ RYZYKA)

Jeżeli wykorzystałeś bonus 100%, a więc dokonałeś depozytu na minimalną kwotę 20 złotych, w ciągu maksymalnie 14 dni, licząc od rejestracji konta, to automatycznie zostaniesz dopisany także do oferty “Tydzień bez ryzyka”. W jej ramach, na Twoje konto może wrócić nawet 3500 zł bonusu w postaci cashbacku za przegrane zakłady. Co ważne, akcja nie ogranicza się do pierwszego czy dwóch przegranych kuponów, a trwa przez 7 dni. Liczą się wszystkie przegrane zakłady – aż do górnego limitu zwrotu.

 1. Do tej promocji kwalifikują się gracze, którzy spełnili warunki i otrzymali bonus 100% od pierwszego depozytu.
 2. Grasz przez tydzień bez ryzyka, co oznacza zwrot przegranych.
 3. Maksymalny zwrot może wynieść 3500 złotych.
 4. Cashback naliczany jest według wzoru: suma stawek – wygrane – podatek od gier – kwoty wykorzystanych bonusów = zwrot.
 5. Zwrot zostanie przyznany do 72 godzin.
 6. Bonus wymaga 2-krotnego obrotu po kursie min. 1.80.
 7. Masz 10 dni na sprostanie tym warunkom obrotowym.

Trzeba przyznać, że w Superbet oferta cashback to wyjątkowo korzystny bonus. Tydzień bez ryzyka brzmi dumnie. Zwłaszcza, że większość bukmacherów oferuje zakład bez ryzyka tylko na pierwszy kupon, a później bonus przepada. Tutaj jest wręcz przeciwnie. Nawet jeśli wygrasz pierwszy zakład czy kolejne, to za pozostałe przegrane i tak możesz otrzymać zwrot.

Superbet kod promocyjny na freebet 20 zł (WYŁĄCZNIE W APLIKACJI)

Typerzy coraz chętniej sięgają po telefon, żeby obstawiać swoje ulubione mecze. Pierwsza dobra informacja jest taka, że w Superbet kod promocyjny możesz zarejestrować wraz z kontem także na telefonie. Druga, że jest dostępny specjalny bonus mobilny. To freebet 20 zł za pobranie aplikacji Superbet. Warto skorzystać!

 1. Żeby skorzystać z promocji należy wpłacić pierwszy depozyt min. 20 zł, czyli de facto aktywować wcześniejszy bonus 100%.
 2. Następnie w ciągu 7 dni musisz pobrać i zalogować się do aplikacji Superbet.
 3. W ciągu kolejnych 72 godzin otrzymasz darmowy zakład 20 zł.
 4. Możesz zagrać za niego tak, jak chcesz.
 5. Wygrana będzie objęta 1-krotnym obrotem po kursie min. 1.80.
 6. Masz 10 dni na wyrobienie obrotu bonusem.

Liczymy, liczymy i wychodzi na to, że w Superbet kod promocyjny gwarantuje dostęp do bonusów na łączną kwotę nawet 3754 zł. To sporo. Zwłaszcza, że w środku jest 100%, cashback oraz dwa darmowe zakłady.

Bonus 400 zł za wygraną Igi Świątek

Iga Świątek bonus

Iga Świątek walczy w wielkoszlemowym Roland Garros 2023. Z tej okazji Superbet przygotował kurs 200.00 na jej wygraną w wielkim finale przeciwko Karolinie Muchovej. Zarejestruj się z kodem BETMAX, wpłać min. 50 złotych i postaw za min. 2 złote zakład na wygraną Igi. Jeżeli się powiedzie, oprócz standardowej wygranej, otrzymasz 400 zł bonusu wg. przelicznika stawka 2 zł x kurs 200.00.

Jak obrócić bonus Superbet za kod promocyjny? Warunki obrotu

Spójrzmy jeszcze raz, jak obrócić bonus Superbet. Jakie warunki trzeba spełnić, żeby wypłacić kasę bonusową?

Bonus Superbet Warunki obrotu

Freebet 34 zł

1x kurs min. 1.80

100% do 200 zł

2x kurs min. 1.80

Cashback do 3500 zł

2x kurs min. 1.80

Freebet mobile 20 zł

1x kurs min. 1.80

Wysokość obrotu różni się w zależności od bonusu, ale wymagania kursowe są zawsze takie same. 1.80 jako kurs minimalny śmiało można określić jako przystępne i uczciwe warunki obrotu bonusem Superbet. Kod promocyjny zatem się opłaca!

Gdzie wpisać w Superbet kod promocyjny? Rejestracja

Wielu graczy zastanawia się, gdzie wpisać na stronie Superbet kod promocyjny? Mamy odpowiedź na to pytanie i jest dużo prostsza, niż mogło się wydawać. Stosownym miejscem do użycia kodu promocyjnego jest formularz rejestracyjny. Sprawdź dokładnie jak wykorzystać kod i cieszyć się najlepszymi bonusami na grę.

Co za tym idzie, dokonasz tego na etapie rejestracji nowego konta gracza. Właśnie z myślą o nowych klientach został przygotowany kod promocyjny i przynależne do niego bonusy powitalne.

Gdzie wpisać kod promocyjny Superbet

Superbet rejestracja krok po kroku – wystarczy 1 minuta

Rejestracja nowego konta w Superbet trwa około 1 minuty. Należy jedynie wypełnić prosty formularz rejestracyjny, podając dane osobowe, adresowe i oczywiście, ustalając dane do logowania na konto gracza.

W oknie rejestracyjnym musisz wprowadzić dane zgodne ze stanem faktycznym. Będą to imię, nazwisko, e-mail, nazwa użytkownika, hasło, narodowość oraz PESEL. Warto także zaznaczyć pole kod promocyjny i w okienku, które ukaże się poniżej wpisać do Superbet kod promocyjny. O ile wcześniej nie zostało wypełnione automatycznie kodem, widocznym w naszym tekście.

Po wszystkim będziesz musiał jeszcze zaznaczyć potwierdzenie, że jesteś pełnoletni. Możesz też wyrazić bądź nie, zgody marketingowe. Zalecamy to zrobić, bowiem niektóre w Superbet promocje są przeznaczone wyłącznie dla graczy z wyrażonymi zgodami.

Zakończ rejestrację, klikając czerwony przycisk “rejestracja”, znajdujący się pod formularzem. Po chwili na swój adres e-mail otrzymasz link aktywacyjny. Kliknij w niego, zaloguj się korzystając z wcześniej ustalonych danych, odbierz bonusy i rozpocznij grę!

Szybka rejestracja w Superbet – jak założyć konto bez dowodu?

Opisana powyżej metoda to tzw. szybka rejestracja. Możesz aktywować w Superbet kod promocyjny, odebrać bonusy i obstawiać mecze. Szybka rejestracja prowadzi jednak do utworzenia konta tymczasowego. Ma ono pewne ograniczenia. Po pierwsze, nie wypłacisz wygranych. Po drugie, możesz grać maksymalnie do 90 dni. W przypadku zwolnienia jednego lub/i drugiego ograniczenia, należy dokończyć wykonać konta stałego.

Zaloguj się zatem na utworzone konto tymczasowe, przejdź do zakładki zakończ rejestrację i uzupełnij wszystkie brakujące dane, w tym adres zamieszkania i numer rachunku bankowego. Wgraj też skany dowodu tożsamości, a więc dowodu osobistego bądź paszportu. Bukmacher je zweryfikuje i aktywuje Twoje konto stałe. Z reguły trwa to do kilkunastu minut. Możesz poprosić o przyspieszenie procesu weryfikacji tożsamości na czacie online.

Superbet bonusy dla zarejestrowanych graczy

Oprócz tego, że otrzymasz za Superbet kod promocyjny najwyższy bonus powitalny, możesz liczyć też na sporo promocji dla zarejestrowanych graczy. Wśród bonusów są takie oferty, jak Super spin, Super przewaga, ale nie tylko. Sprawdź wszelkie szczegóły poniżej.

Super Game: 125 000 złotych w gotówce

W zakładach Superbet ruszyła kolejna odsłona akcji “Super Game”. Wytypuj dokładnie 5 wyników i zgarnij jackpot do 100 000 złotych w gotówce. Mało tego, kolejne 25 000 zł zostaną podzielone pomiędzy graczy, którzy wytypują poprawnie od 2 do 4 wyników meczów. To jeszcze nie wszystko. Gwarantowaną nagrodę otrzyma bowiem każdy, kto poprawnie wytypuje 1 wynik meczu.

Super spin: każdego dnia szansa na nowy bonus

Jest to sztandarowy bonus, który wyróżnia bukmachera Superbet na tle konkurencji. Promocja opiera się na zasadach niezwykle popularnego koła fortuny, którym u tego bukmachera możesz kręcić raz dziennie i to całkowicie za darmo.

Na polach umieszczone zostały różne bonusy, a jedno z nich to jackpot w wysokości 2000 zł. Poza tym, jedno pole jest puste i oznacza brak wygranej. Co ważne, żeby skorzystać z tej oferty, musisz zaakceptować zgody marketingowe. Zrobisz to przy rejestracji bądź po dowolnym logowaniu w ustawieniach swojego konta. Kręć raz dziennie i walcz za darmo o bonusy.

Super przewaga: wygraj bez względu na końcowy wynik

To kolejny Superbet bonus, obok którego absolutnie nie można przejść obojętnie. Gwarantuje wygraną kuponu przy określonym wyniku, bez względu na dalsze losy rywalizacji, którą obstawiłeś.

Super przewaga - Superbet bonusy

W przypadku piłki nożnej natychmiastową wygraną gwarantuje dwubramkowe prowadzenie. W tenisie ziemnym dowolny set, wygrany 6:0. W koszykówce 15 punktów przewagi. W przypadku siatkówki, jeśli dana drużyna wygra dwa pierwsze sety. To nie koniec. W piłce ręcznej early payout stosowany jest w momencie prowadzenia sześcioma bramkami, a w hokeju na lodzie przy trzech golach przewagi.

Warto jednak dokładnie sprawdzić, które rozgrywki kwalifikują się do oferty, bowiem nie we wszystkich ligach i turniejach można skorzystać z akcji super przewaga.

Super szansa: wygraj przy jednym błędzie

Kolejnym interesującym bonusem, do którego nie jest potrzebny Superbet kod promocyjny, więc jeśli go przegapiłeś, możesz skorzystać z tej oferty, jest super szansa.

Jak z niej skorzystać? Zagraj na kuponie akumulowanym 11 zakładów, a każde o kursie min. 1.30. Jeżeli jedno z nich nie wejdzie, otrzymasz 10% wartości wygranej z poprzednich 10 zakładów.

Strefa VIP: ekskluzywne oferty i bonusy dla lojalnych graczy

Najbardziej zaangażowani i lojalni klienci bukmachera Superbet mogą liczyć na indywidualne zaproszenia do Strefy VIP. Obecność w niej gwarantuje wiele korzysći, które sam bukmacher opisał na swojej stronie. To przede wszystkim indywidualny opiekun konta, dedykowane bonusy i promocje, niedostępne z poziomu standardowej oferty oraz priorytet przy okazji wypłat i wszelkich zgłoszeń. Warto więc być aktywnym graczem Superbet!

Oferta Superbet zakłady bukmacherskie – co można obstawiać?

Sporo już napisaliśmy o funkcjonalności Superbet kod bonusowy i pozostałych promocjach dla graczy. Czas jeszcze bardziej zagłębić się w ofertę bukmachera. Co tak naprawdę można obstawiać na Superbet? Czy oferta zakładów jest obszerna, a kursy korzystne dla graczy?

Jak najbardziej tak. Superbet daje możliwość obstawiania kilkudziesięciu dyscyplin sportowych, sportów wirtualnych, gier karcianych, esportu oraz zakładów pozasportowych. Można stawiać tutaj zarówno zakłady przedmeczowe, jak i na żywo.

Oferta Superbet zakłady bukmacherskie

Zakłady sportowe

Jeśli chodzi o zakłady sportowe, to najbardziej okazale wygląda oferta na piłkę nożną, tenis ziemny, koszykówkę, siatkówkę, sporty walki, piłkę ręczną oraz hokej na lodzie. Najlepsze wydarzenia to kilkaset przeróżnych rynków bukmacherskich, w tym zakładów kombinowanych. Superbet słynie z atrakcyjnych kursów, a jego marże bukmacherskie są jednymi z najniższych na rynku. Zwłaszcza, kiedy zerkniesz na najbardziej prestiżowe wydarzenia sportowe w Polsce i na świecie.

Super Regio

Na pewno atrakcyjnym punktem oferty bukmachera Superbet jest “Super Regio”. To zakłady na regionalną piłkę nożną, a konkretnie na 3 i 4 ligę polską oraz Puchar Polski. Co ciekawe, możesz stawiać zarówno zakłady przedmeczowe, jak i zakłady na żywo. Żaden inny bukmacher nie oferuje tak wielu zakładów na niższą ligę, a już na pewno, nie zakładów live. Jeżeli więc jesteś kibicem jednej z lokalnych drużyn, warto odwiedzić stronę Superbet i sprawdzić, czy przygotował zakłady na jej mecze. Pamiętaj, że tutaj także możesz wykorzystać środki za Superbet kod promocyjny!

Gry

W Superbet zakłady możesz stawiać także na gry karciane i wirtualne. W przypadku pierwszej oferty, możesz obstawiać pokera (w tym także polski stół), blackjack, wojnę, indyjskiego pokera oraz wojnę andar bahar. W przypadku gier, a właściwie sportów wirtualnych, możesz typować takie dyscypliny, jak piłka nożna, wyścigi chartów, wyścigi konne, wirtualny żużel, wyścigi MotoGP czy serię rzutów karnych.

Metody płatności Superbet

Jak mogłeś wyczytać we wcześniejszych fragmentach tekstu, żeby w pełni skorzystać z możliwości, dawanych przez kod promocyjny Superbet, konieczne jest złożenie depozytu. W związku z tym warto przyjrzeć się, jakimi metodami można wpłacać i od razu także spojrzeć, jak wygląda wypłata wygranych.

superbet płatności

Wpłaty środków

Minimalny depozyt Superbet wynosi symboliczną 1 złotówkę. Bukmacher nie nalicza opłat ani nie pobiera prowizji. Każda transakcja realizowana jest natychmiastowo.

Metody depozytu Min. kwota

BLIK

1 zł

Przelewy24

1 zł

Karta VISA, Mastercard

1 zł

PayPal

1 zł

tpay.com

1 zł

Skrill

1 zł

Neteller

1 zł

Paysafecard

1 zł

Wypłaty wygranych

Jak wygląda wypłata wygranych? Możesz ją zlecić także od 1 zł. Podobnie, jak depozyty, tak i wypłaty nie podlegają opłatom i prowizjom.

Metody wypłaty Min. kwota

Karta płatnicza

1 zł

Tradycyjny przelew bankowy

1 zł

Superbet kod promocyjny w aplikacji mobilnej

Wykorzystać Superbet kod promocyjny możesz także na telefonie komórkowym, dzięki dedykowanej aplikacji bukmacherskiej. Otrzymasz dokładnie to, co na stronie internetowej, a więc bonusy:

 • Freebet: 34 złotych
 • Bonus 100%: aż do do 200 zł
 • Cashback: tydzień bez ryzyka do 3500 zł
 • Extra: darmowy zakład 20 zł w aplikacji

Superbet przygotował dwie wersje – jedną na Androida, a drugą na iOS. Obie mają identyczne funkcje i niemal identyczny wygląd.

Superbet aplikacja mobilna

Dzięki aplikacji wygodnie postawisz zakłady z telefonu, dokonasz depozytu, odbierzesz bonusy czy wypłacisz wygrane. W aplikacji dostępne jest też uproszczone logowanie czy funkcja szybkiego zakładu. Jednym słowem, apka zdecydowanie ułatwia życie, wszystkim obstawiającym na telefonie komórkowym.

Superbet kod promocyjny – FAQ

 • Jaki jest do Superbet kod promocyjny?

Nasz kod promocyjny znajdziesz w środku tekstu. Opcjonalnie wystarczy kliknąć w link na naszej stronie, a kod zostanie aktywowany automatycznie przy rejestracji.

 • Jakie są w Superbet bonusy z kodem promocyjnym?

Maksymalna kwota bonusów powitalnych to nawet 3754 złotych.

 • Czym jest warunek obrotu i jak wygląda?

Warunek obrotu wynosi 1- bądź 2-krotność bonusu, w zależności od wybranej promocji, po kursie min. 1.80.

 • Czy jest w Superbet freebet na start?

Tak. Możesz otrzymać od Superbet darmowy zakład 34 zł za kod oraz freebet 20 zł w aplikacji mobilnej.

 • Czy Superbet kod bonusowy mogę użyć kilka razy?

Tak. Kod bonusowy dostępny jest dla nowych graczy, którzy dopiero co zakładają swoje konto.

 • Wpisałem kod, a nie otrzymałem bonusu, co zrobić?

Sprawdź czy spełniłeś wszystkie warunki. Jeśli tak lub masz wątpliwości, skontaktuj się z bukmacherem.

 • Jak skontaktować się z Superbet?

Skorzystaj z czatu online (całodobowo) lub adresu e-mail, widocznego na stronie bukmachera.

Opinie o Superbet: plusy i minusy legalnego bukmachera

Rzuć okiem na wady i zalety Superbet. Ułatwią Ci podjęcie decyzji, czy warto tutaj zagrać. My podpowiemy, że tak, a jednym z argumentów jest Superbet kod bonusowy.

Zalety Superbet
Wady Superbet

✅ Wysokie aż do 3754 zł bonusy powitalne, w tym 2 darmowe zakłady

❌ Brak klasycznego bonusu bez depozytu

✅ Atrakcyjne kursy i sporo zakładów bukmacherskich w ofercie

❌ Brak wsparcia klienta na infolinii telefonicznej

✅ Wiele wygodnych opcji płatności plus minimalna wpłata i wypłata od 1 zł

❌ Konieczność akceptacji zgód marketingowych w przypadku niektórych promocji bukmacherskich

Czy warto aktywować w Superbet kod promocyjny?

Kod promocyjny sprawi, że początek Twojej przygody będzie obfity w niesamowite bonusy. Czeka łącznie 3754 złotych, w tym 34 zł freebetu, który nie jest dostępny bez kodu promocyjnego. Na wyciągnięcie ręki masz też wiele zakładów, wygodne i szybkie płatności oraz korzystne kursy bukmacherskie.

Zapoznaj się również z informacjami na temat eWinner Kod Promocyjny .