Superbet kod promocyjny 2023 [ BETMAX ] – Bonus 3754 PLN

Superbet kod promocyjny to: BETMAX. Wpisz kod promocyjny w trakcie rejestracji i odbierz najwyższy bonus na start – aż do 3754 złotych! Z kodem promocyjnym otrzymasz tydzień bez ryzyka do 3500 zł, 100% do 200 zł oraz dwa freebety 20 zł i 34 zł.

Zweryfikowana
3754 zł
BETMAX
Zapisz się teraz →
Premia i szczegóły oferty
 • Bonus za 1. depozyt -100% do 200 zł
 • Tydzień bez ryzyka - do 3500 zł
 • Freebet 34 zł
 • 20 zł w aplikacji
Wygasa w dniu: 31-12-2023
Ostatnie sprawdzenie: 2 dni temu

Superbet kod promocyjny – BETMAX : Najwyższy bonus!

Superbet kod promocyjny

Superbet bonusy Szczegóły oferty Kod promocyjny Superbet

Bonus za kod

Freebet 34 zł

Kod promocyjny Superbet - BETMAX

Bonus za 1. depozyt

100% do 200 zł

Kod promocyjny Superbet - BETMAX

Tydzień bez ryzyka

do 3500 zł

Kod promocyjny Superbet - BETMAX

Bonus mobilny

Freebet 20 zł

Kod promocyjny Superbet - BETMAX

Zarejestruj się z kodem promocyjnym BETMAX. Dzięki temu otrzymasz najwyższe bonusy powitalne w Polsce! Oprócz tego, do Twojego konta gracza zostanie dodany ekskluzywny bonus za kod, a więc freebet 34 złotych! Łącznie będzie to aż 3754 złotych na start!

Bonus za kod promocyjny Superbet: nawet 3745 złotych!

Zobacz krok po kroku, jak odebrać wszystkie najwyższe bonusy w Superbet. Pamiętaj, że należy spełnić wszystkie warunki, opisane w tekście. W szczególności warunek rejestracji z kodem promocyjnym, minimalnego depozytu i obrotu bonusem. Czeka na Ciebie aż do 3754 złotych!

Superbet kod promocyjny

Darmowy zakład 34 zł za kod promocyjny Superbet (Eksluzywny bonus!)

Aktywując w Superbet kod promocyjny zyskasz wiele, a przede wszystkim wspomniany już darmowy zakład na kwotę 34 złotych. Aby bonus się aktywował, należy założyć konto z kodem, a następnie wpłacić depozyt w kwocie 50 zł lub wyższej. Warto spełnić te warunki i zyskać dodatkowe środki na obstawianie swoich ulubionych meczy.

 1. Zarejestruj się, podając kod promocyjny Superbet.
 2. Wpłać co najmniej 50 złotych na pierwszy depozyt u bukmachera.
 3. W ciągu 48 godzin otrzymasz freebet 34 zł.
 4. Masz 7 dni na wykorzystanie darmowego zakładu.
 5. Możesz nim zagrać na dowolnym kuponie i kursie.
 6. Wygrana objęta jest wymogiem 1-krotnego obrotu.
 7. Do obrotu zaliczają się kupony z kursem min. 1.80.

Darmowy zakład Superbet to świetna szansa na otrzymanie dodatkowych środków na grę, a w dodatku bonus jest objęty dość prostym warunkiem obrotu. Jesteśmy pewni, że poradzisz sobie.

Superbet kod promocyjny na bonus 100% do 200 złotych (Za 1. depozyt)

Za pierwszy depozyt w Superbet bonusy są dwa. Drugą premią jest podwojenie pierwszej wpłaty. Maksymalnie z tej promocji możesz wycisnąć 200 złotych. Oczywiście, konieczne jest spełnienie warunków, które postawił przed Tobą bukmacher. Najpierw żeby otrzymać bonus, a następnie, żeby wypłacić wygrane. Głównym warunkiem jest minimalna kwota depozytu 20 złotych, ale warto zerknąć poniżej na wszystkie wymagania.

 1. Zarejestruj konto, podając w Superbet kod promocyjny.
 2. W ciągu maksymalnie 14 dni po rejestracji dokonaj pierwszego depozytu.
 3. Jego minimalna wartość powinna wynosić 20 złotych.
 4. Po wpłacie, automatycznie otrzymasz 100% bonusu do maksymalnie 200 zł.
 5. Masz 10 dni na spełnienie warunków obrotu.
 6. Należy obrócić bonusem 2-krotnie na wskazanych warunkach.
 7. Minimalny kurs obrotu wynosi 1.80.

Cashback do 3500 złotych za kod promocyjny Superbet (Tydzień bez ryzyka!)

Jeżeli skorzystałeś z bonusu 100%, a więc dokonałeś depozytu na minimalną kwotę 20 złotych, w ciągu maksymalnie 14 dni, licząc od rejestracji konta, to automatycznie zostaniesz dopisany także do oferty “Tydzień bez ryzyka”. W jej ramach, na Twoje konto może wrócić nawet 3500 zł bonusu w postaci cashbacku za przegrane zakłady. Co ważne, akcja nie ogranicza się do pierwszego czy dwóch przegranych kuponów, a trwa przez 7 dni. Liczą się wszystkie przegrane zakłady – aż do górnego limitu zwrotu.

 1. Do tej promocji kwalifikują się gracze, którzy spełnili warunki i otrzymali bonus 100% od pierwszego depozytu.
 2. Grasz przez tydzień bez ryzyka, co oznacza zwrot przegranych.
 3. Maksymalny zwrot może wynieść 3500 złotych.
 4. Cashback naliczany jest według wzoru: suma stawek – wygrane – podatek od gier – kwoty wykorzystanych bonusów = zwrot.
 5. Zwrot zostanie przyznany do 72 godzin.
 6. Bonus wymaga 2-krotnego obrotu po kursie min. 1.80.
 7. Masz 10 dni na sprostanie tym warunkom obrotowym.

Trzeba przyznać, że w Superbet oferta cashback to wyjątkowo korzystny bonus. Tydzień bez ryzyka brzmi dumnie. Zwłaszcza, że większość bukmacherów oferuje zakład bez ryzyka tylko na pierwszy kupon, a później bonus przepada. Tutaj jest wręcz przeciwnie. Nawet jeśli wygrasz pierwszy zakład czy kolejne, to za pozostałe przegrane i tak możesz otrzymać zwrot.

Superbet kod promocyjny na freebet 20 zł (Tylko w aplikacji!)

Gracze coraz częściej sięgają po telefon, żeby obstawiać mecze. Pierwsza dobra informacja jest taka, że w Superbet kod promocyjny możesz zarejestrować wraz z kontem także na telefonie. Druga, że jest dostępny specjalny bonus mobilny. To freebet 20 zł za pobranie aplikacji Superbet. Warto skorzystać!

 1. Żeby skorzystać z promocji należy wpłacić pierwszy depozyt min. 20 zł, czyli de facto aktywować wcześniejszy bonus 100%.
 2. Następnie w ciągu 7 dni musisz pobrać i zalogować się do aplikacji Superbet.
 3. W ciągu kolejnych 72 godzin otrzymasz darmowy zakład 20 zł.
 4. Możesz zagrać za niego tak, jak chcesz.
 5. Wygrana będzie objęta 1-krotnym obrotem po kursie min. 1.80.
 6. Masz 10 dni na wyrobienie obrotu bonusem.

Liczymy, liczymy i wychodzi na to, że w Superbet kod promocyjny gwarantuje dostęp do bonusów na łączną kwotę nawet 3754 zł. To sporo. Zwłaszcza, że w środku jest 100%, cashback oraz dwa darmowe zakłady.

Jak obrócić bonus Superbet za kod promocyjny? Warunki obrotu

Spójrzmy jeszcze raz, jak obrócić bonus Superbet. Jakie warunki trzeba spełnić, żeby wypłacić kasę bonusową?

Bonus Superbet Warunki obrotu

Freebet 34 zł

1x kurs min. 1.80

100% do 200 zł

2x kurs min. 1.80

Cashback do 3500 zł

2x kurs min. 1.80

Freebet mobile 20 zł

1x kurs min. 1.80

Wysokość obrotu różni się w zależności od bonusu, ale wymagania kursowe są zawsze takie same. 1.80 jako kurs minimalny śmiało można określić jako przystępne i uczciwe warunki obrotu bonusem Superbet. Kod promocyjny zatem się opłaca!

Gdzie wpisać w Superbet kod promocyjny? Rejestracja konta

Wielu graczy zastanawia się, gdzie wpisać na stronie Superbet kod promocyjny? Mamy odpowiedź na to pytanie i jest dużo prostsza, niż mogło się wydawać. Stosownym miejscem do użycia kodu promocyjnego jest formularz rejestracyjny. Sprawdź dokładnie jak wykorzystać kod i cieszyć się najlepszymi bonusami na grę.

Co za tym idzie, dokonasz tego na etapie rejestracji nowego konta gracza. Właśnie z myślą o nowych klientach został przygotowany kod promocyjny i przynależne do niego bonusy powitalne.

Gdzie wpisać kod promocyjny Superbet

Superbet rejestracja konta krok po kroku

Założenie konta w Superbet trwa około dwóch minut. Należy przebrnąć przez prosty formularz rejestracyjny, podając swoje dane osobowe, adresowe i oczywiście, ustalając dane do logowania na konto gracza.

W widocznym oknie musisz wprowadzić dane zgodne ze stanem faktycznym. Będą to imię, nazwisko, e-mail, nazwa użytkownika, hasło, narodowość oraz PESEL. Warto także zaznaczyć pole kod promocyjny i w okienku, które ukaże się poniżej wpisać do Superbet kod promocyjny. O ile wcześniej nie zostało wypełnione automatycznie kodem, widocznym w naszym tekście.

Po wszystkim będziesz musiał jeszcze zaznaczyć potwierdzenie, że jesteś pełnoletni. Możesz też wyrazić bądź nie, zgody marketingowe. Zalecamy to zrobić, bowiem niektóre w Superbet promocje są przeznaczone wyłącznie dla graczy z wyrażonymi zgodami.

Zakończ rejestrację, klikając czerwony przycisk “rejestracja”, znajdujący się pod formularzem. Po chwili na swój adres e-mail otrzymasz link aktywacyjny. Kliknij w niego, zaloguj się korzystając z wcześniej ustalonych danych, odbierz bonusy i rozpocznij grę!

Szybka rejestracja w Superbet zakłady bukmacherskie

Opisana powyżej metoda to tzw. szybka rejestracja. Możesz aktywować w Superbet kod promocyjny, odebrać bonusy i obstawiać mecze. Szybka rejestracja prowadzi jednak do utworzenia konta tymczasowego. Ma ono pewne ograniczenia. Po pierwsze, nie wypłacisz wygranych. Po drugie, możesz grać maksymalnie do 90 dni. W przypadku zwolnienia jednego lub/i drugiego ograniczenia, należy dokończyć wykonać konta stałego.

Zaloguj się zatem na utworzone konto tymczasowe, przejdź do zakładki zakończ rejestrację i uzupełnij wszystkie brakujące dane, w tym adres zamieszkania i numer rachunku bankowego. Wgraj też skany dowodu tożsamości, a więc dowodu osobistego bądź paszportu. Bukmacher je zweryfikuje i aktywuje Twoje konto stałe. Z reguły trwa to do kilkunastu minut. Możesz poprosić o przyspieszenie procesu weryfikacji tożsamości na czacie online.

Jakie są w Superbet bonusy dla starych graczy?

Oprócz tego, że otrzymasz za Superbet kod promocyjny najwyższy bonus powitalny, możesz liczyć też na sporo promocji dla zarejestrowanych graczy. Wśród bonusów są takie oferty, jak Super spin, Super przewaga, ale nie tylko. Sprawdź wszelkie szczegóły poniżej.

Super spin: każdego dnia szansa na nowy bonus

Jest to sztandarowy bonus, który wyróżnia bukmachera Superbet na tle konkurencji. Promocja opiera się na zasadach niezwykle popularnego koła fortuny, którym u tego bukmachera możesz kręcić raz dziennie i to całkowicie za darmo.

Na polach umieszczone zostały różne bonusy, a jedno z nich to jackpot w wysokości 2000 zł. Poza tym, jedno pole jest puste i oznacza brak wygranej. Co ważne, żeby skorzystać z tej oferty, musisz zaakceptować zgody marketingowe. Zrobisz to przy rejestracji bądź po dowolnym logowaniu w ustawieniach swojego konta. Kręć raz dziennie i walcz za darmo o bonusy.

Super przewaga: wygraj bez względu na końcowy wynik

To kolejny Superbet bonus, obok którego absolutnie nie można przejść obojętnie. Gwarantuje wygraną kuponu przy określonym wyniku, bez względu na dalsze losy rywalizacji, którą obstawiłeś.

Super przewaga - Superbet bonusy

W przypadku piłki nożnej natychmiastową wygraną gwarantuje dwubramkowe prowadzenie. W tenisie ziemnym dowolny set, wygrany 6:0. W koszykówce 15 punktów przewagi. W przypadku siatkówki, jeśli dana drużyna wygra dwa pierwsze sety. To nie koniec. W piłce ręcznej early payout stosowany jest w momencie prowadzenia sześcioma bramkami, a w hokeju na lodzie przy trzech golach przewagi.

Warto jednak dokładnie sprawdzić, które rozgrywki kwalifikują się do oferty, bowiem nie we wszystkich ligach i turniejach można skorzystać z akcji super przewaga.

Super szansa: wygraj przy jednym nietrafionym zakładzie

Kolejnym interesującym bonusem, do którego nie jest potrzebny Superbet kod promocyjny, więc jeśli go przegapiłeś, możesz skorzystać z tej oferty, jest super szansa.

Jak z niej skorzystać? Zagraj na kuponie akumulowanym 11 zakładów, a każde o kursie min. 1.30. Jeżeli jedno z nich nie wejdzie, otrzymasz 10% wartości wygranej z poprzednich 10 zakładów.

Strefa VIP: ekskluzywne oferty i bonusy dla graczy

Najbardziej zaangażowani i lojalni klienci bukmachera Superbet mogą liczyć na indywidualne zaproszenia do Strefy VIP. Obecność w niej gwarantuje wiele korzysći, które sam bukmacher opisał na swojej stronie. To przede wszystkim indywidualny opiekun konta, dedykowane bonusy i promocje, niedostępne z poziomu standardowej oferty oraz priorytet przy okazji wypłat i wszelkich zgłoszeń. Warto więc być aktywnym graczem Superbet!

Jak wygląda w zakładach bukmacherskich Superbet oferta?

Sporo już napisaliśmy o funkcjonalności Superbet kod bonusowy i pozostałych promocjach dla graczy. Czas jeszcze bardziej zagłębić się w ofertę bukmachera. Co tak naprawdę można obstawiać na Superbet? Czy oferta zakładów jest obszerna, a kursy korzystne dla graczy?

Jak najbardziej tak. Superbet daje możliwość obstawiania kilkudziesięciu dyscyplin sportowych, sportów wirtualnych, gier karcianych, esportu oraz zakładów pozasportowych. Można stawiać tutaj zarówno zakłady przedmeczowe, jak i na żywo.

Zakłady sportowe

Jeśli chodzi o zakłady sportowe, to najbardziej okazale wygląda oferta na piłkę nożną, tenis ziemny, koszykówkę, siatkówkę, sporty walki, piłkę ręczną oraz hokej na lodzie. Najlepsze wydarzenia to kilkaset przeróżnych rynków bukmacherskich, w tym zakładów kombinowanych. Superbet słynie z atrakcyjnych kursów, a jego marże bukmacherskie są jednymi z najniższych na rynku. Zwłaszcza, kiedy zerkniesz na najbardziej prestiżowe wydarzenia sportowe w Polsce i na świecie.

Super Regio

Na pewno atrakcyjnym punktem oferty bukmachera Superbet jest “Super Regio”. To zakłady na regionalną piłkę nożną, a konkretnie na 3 i 4 ligę polską oraz Puchar Polski. Co ciekawe, możesz stawiać zarówno zakłady przedmeczowe, jak i zakłady na żywo. Żaden inny bukmacher nie oferuje tak wielu zakładów na niższą ligę, a już na pewno, nie zakładów live. Jeżeli więc jesteś kibicem jednej z lokalnych drużyn, warto odwiedzić stronę Superbet i sprawdzić, czy przygotował zakłady na jej mecze. Pamiętaj, że tutaj także możesz wykorzystać środki za Superbet kod promocyjny!

Gry

W Superbet zakłady możesz stawiać także na gry karciane i wirtualne. W przypadku pierwszej oferty, możesz obstawiać pokera (w tym także polski stół), blackjack, wojnę, indyjskiego pokera oraz wojnę andar bahar. W przypadku gier, a właściwie sportów wirtualnych, możesz typować takie dyscypliny, jak piłka nożna, wyścigi chartów, wyścigi konne, wirtualny żużel, wyścigi MotoGP czy serię rzutów karnych.

Gry - Superbet

Depozyt i wypłata wygranych

Jak mogłeś wyczytać we wcześniejszych fragmentach tekstu, żeby w pełni skorzystać z możliwości, dawanych przez kod promocyjny Superbet, konieczne jest złożenie depozytu. W związku z tym warto przyjrzeć się, jakimi metodami można wpłacać i od razu także spojrzeć, jak wygląda wypłata wygranych.

superbet płatności

Wpłaty

Minimalny depozyt Superbet wynosi symboliczną 1 złotówkę. Bukmacher nie nalicza opłat ani nie pobiera prowizji. Każda transakcja realizowana jest natychmiastowo.

Metody depozytu Min. kwota

BLIK

1 zł

Przelewy24

1 zł

Karta VISA, Mastercard

1 zł

PayPal

1 zł

tpay.com

1 zł

Skrill

1 zł

Neteller

1 zł

Paysafecard

1 zł

Wypłaty

Jak wygląda wypłata wygranych? Możesz ją zlecić także od 1 zł. Podobnie, jak depozyty, tak i wypłaty nie podlegają opłatom i prowizjom.

Metody wypłaty Min. kwota

Karta płatnicza

1 zł

Tradycyjny przelew bankowy

1 zł

Superbet kod promocyjny w aplikacji mobilnej

Wykorzystać Superbet kod promocyjny możesz także na telefonie komórkowym, dzięki dedykowanej aplikacji bukmacherskiej. Otrzymasz dokładnie to, co na stronie internetowej, a więc bonusy:

 • Freebet: 34 złotych
 • Bonus 100%: aż do do 200 zł
 • Cashback: tydzień bez ryzyka do 3500 zł
 • Extra: darmowy zakład 20 zł w aplikacji

Superbet przygotował dwie wersje – jedną na Androida, a drugą na iOS. Obie mają identyczne funkcje i niemal identyczny wygląd.

Superbet aplikacja mobilna

Dzięki aplikacji wygodnie postawisz zakłady z telefonu, dokonasz depozytu, odbierzesz bonusy czy wypłacisz wygrane. W aplikacji dostępne jest też uproszczone logowanie czy funkcja szybkiego zakładu. Jednym słowem, apka zdecydowanie ułatwia życie, wszystkim obstawiającym na telefonie komórkowym.

Częste pytania o Superbet kod promocyjny

 • Jaki jest do Superbet kod promocyjny?

Nasz kod promocyjny znajdziesz w środku tekstu. Opcjonalnie wystarczy kliknąć w link na naszej stronie, a kod zostanie aktywowany automatycznie przy rejestracji.

 • Jakie są w Superbet bonusy z kodem promocyjnym?

Maksymalna kwota bonusów powitalnych to nawet 3754 złotych.

 • Czym jest warunek obrotu i jak wygląda?

Warunek obrotu wynosi 1- bądź 2-krotność bonusu, w zależności od wybranej promocji, po kursie min. 1.80.

 • Czy jest w Superbet freebet na start?

Tak. Możesz otrzymać od Superbet darmowy zakład 34 zł za kod oraz freebet 20 zł w aplikacji mobilnej.

 • Czy Superbet kod bonusowy mogę użyć kilka razy?

Tak. Kod bonusowy dostępny jest dla nowych graczy, którzy dopiero co zakładają swoje konto.

 • Wpisałem kod, a nie otrzymałem bonusu, co zrobić?

Sprawdź czy spełniłeś wszystkie warunki. Jeśli tak lub masz wątpliwości, skontaktuj się z bukmacherem.

 • Jak skontaktować się z Superbet?

Skorzystaj z czatu online (całodobowo) lub adresu e-mail, widocznego na stronie bukmachera.

Opinie o Superbet: plusy i minusy bukmachera

Rzuć okiem na wady i zalety Superbet. Ułatwią Ci podjęcie decyzji, czy warto tutaj zagrać. My podpowiemy, że tak, a jednym z argumentów jest Superbet kod bonusowy.

Zalety Superbet
Wady Superbet

✅ Wysokie aż do 1554 zł bonusy powitalne, w tym 2 darmowe zakłady

❌ Brak klasycznego bonusu bez depozytu

✅ Atrakcyjne kursy i sporo zakładów bukmacherskich w ofercie

❌ Brak wsparcia klienta na infolinii telefonicznej

✅ Wiele wygodnych opcji płatności plus minimalna wpłata i wypłata od 1 zł

❌ Konieczność akceptacji zgód marketingowych w przypadku niektórych promocji bukmacherskich

Czy warto aktywować w Superbet kod promocyjny?

Polecamy wypróbować tego bukmachera! Kod promocyjny sprawi, że początek Twojej przygody będzie obfity w niesamowite bonusy. Na wyciągnięcie ręki masz też wiele zakładów, wygodne i szybkie płatności oraz korzystne kursy bukmacherskie. Powodzenia!

Zapoznaj się również z informacjami na temat eWinner Kod Promocyjny .