forBET Kod Promocyjny 2024 – FORMAX : Bonus 3150 PLN

forBET kod promocyjny to FORMAX. Zarejestruj się ze wskazanym kodem, a dostaniesz najwyższy bonus powitalny – zakład bez ryzyka do 1150 zł oraz 2000 zł od drugiego depozytu. Łącznie za kod czeka na Ciebie 3150 złotych!

4.5 rating
forBET Kod Promocyjny
Bonus na start 3150 zł
 • ⭐ Cashback do 1150 zł
 • ⭐ 100% do 2000 zł
 • ⭐ 30 dni bez podatku
FORMAX
Kopiuj
Sprawdzone 12/05/2024
68 razy użyty w tym tygodniu
Zarejestruj się

forBET kod promocyjny

forBET Kod Promocyjny – FORMAX : Najwyższy bonus!

forBET bonus na start Szczegóły Kod promocyjny forBET

ZAKŁAD BEZ RYZYKA

aż do 1150 PLN

 

FORMAX

BONUS OD DEPOZYTU

 

100% aż do 2000 PLN

FORMAX

BEZ PODATKU

 

przez 30 dni

FORMAX

Podając przy rejestracji w forBET kod promocyjny, otrzymasz 150 złotych więcej, niż bez kodu. Różnica polega na większym zakładzie bez ryzyka. Warto podać kod i otrzymasz 1150 zł cashbacku oraz 2000 zł od drugiego depozytu. Dodatkowo przez 30 dni zagrasz bez podatku!

Jaki jest kod promocyjny forBET?

Nie musisz już szukać kodu, bowiem prezentujemy go na naszej stronie. Aktualny forBET kod promocyjny to: FORMAX. Jest ważny aż do końca 2024 roku i skorzystać mogą z niego wszyscy gracze, którzy nie posiadają jeszcze konta u wspomnianego bukmachera.

Gdzie wpisać forBET kod promocyjny?

Poniżej krok po kroku opisaliśmy, jak założyć konto u tego bukmachera. Rejestracja jest dość prostą czynnością, ale jeśli chcesz być pewien, że otrzymasz wszystkie bonusy, nie pomiń żadnego etapu. Nie zapomnij przede wszystkim podać widocznego w tekście kodu promocyjnego.

Gdzie wpisac forBET kod

Rejestracja składa się z kilku etapów:

 • dane logowania, w tym: login, e-mail, hasło, kod promocyjny forBET oraz co najważniejsze, zaznaczenie opcji “chcę otrzymać bonus powitalny”.
 • dane personalne, w tym: data urodzenia, PESEL, nr konta bankowego, adres, numer telefonu komórkowego,  numer i seria dokumentu tożsamości oraz skany/zdjęcia.
 • zgody i oświadczenia.

Pamiętaj, żeby podczas rejestracji w forBET wypełnić wszystkie dane zgodnie z prawdą. Jeśli podasz nieprawidłowe dane, może to mieć swoje konsekwencje w postaci blokady konta, a już na pewno sprawi problemy przy wypłacie wygranych. Jeżeli jednak wciąż w forBET rejestracja sprawia Ci problemy, zerknij poniżej, gdzie opisaliśmy ją w jeszcze bliższych szczegółach.

Aktywuj szybciej forBET kod promocyjny

Nie musisz się martwić, żeby wprowadzać kod promocyjny i sprawdzać czy przepisałeś go prawidłowo. Wystarczy, że klikniesz w link na naszej stronie, a zostaniesz przekierowany do bukmachera, gdzie Twój kod zostanie automatycznie aktywowany. Wypełnione kodem zostanie ostatnie pole w formularzu.

Bonusy za forBET kod promocyjny: aż do 3150 zł na grę!

Dla nowych graczy przygotowano w forBET bonus do 3150 zł (tylko z kodem promocyjnym!). Bez kodu oferta jest niższa o 150 zł i wynosi, jak łatwo wyliczyć, jedyne 3000 złotych!

Bonusy za forBET

forBET kod promocyjny na zakład bez ryzyka do 1150 zł

Na dobry początek, otrzymasz w forBET zakład bez ryzyka, powiększony o 150 złotych dzięki kodowi promocyjnemu. Jeżeli przegrasz swój pierwszy kupon, to otrzymasz zwrot 100% stawki netto do maksymalnie 1150 zł.

 • Zarejestruj się i podaj kod promocyjny: FORMAX.
 • Wpłać minimum 20 złotych.
 • Przygotuj dowolny kupon z zakładami sportowymi lub sportami wirtualnymi.
 • Twój kupon zostanie automatycznie ubezpieczony.
 • W przypadku przegranej otrzymasz zwrot stawki, aż do 1150 złotych.

Jak obrócić bonusem forBET? Cashback wymaga tylko jednokrotnego obrotu w ciągu 14 dni. Warto zwrócić uwagę na szczegółowe warunki.

 • 1x obrót.
 • Czas na obrót to 14 dni.
 • Minimum 3 zdarzenia na kuponie.
 • Kurs każdego zdarzenia to min. 1.30.

100% do 2000 zł od drugiego depozytu

Zakłady bukmacherskie forBET oferują dla nowych graczy także podwojenie drugiego depozytu. Kwota bonusu robi wrażenie, albowiem maksymalna wartość to aż 2000 zł.

Aby zgarnąć podwojenie wpłaty zdeponuj co najmniej 20 zł i obróć swoim depozytem jeden raz po kursie łącznym min. 2.00 – bez dodatkowych wymagań co do ilości kuponów czy zdarzeń na nich. Jeśli chcesz otrzymać najwyższy bonus 2000 zł – zdeponuj właśnie 2000 zł lub więcej i obróć swoją wpłatą jeden raz na wymienionych wcześniej warunkach.

 • Wpłać min. 20 zlotych
 • Obróć depozytem 1x po kursie łącznym min. 2.00
 • Otrzymasz 100% wpłaty aż do 2000 zł

Po dokonaniu regulaminowego obrotu depozytem, kiedy już w forBET bonus powitalny zląduje na Twoim koncie, czas sprostać warunkom obrotu bonusem. Musisz je wyrobić w ciągu dwóch tygodni (14 dni), a bukmacher stawia przed Tobą następujące zadanie: 2x obrót bonusem na kuponach AKO (min. 3 zdarzenia, kurs każdego min. 1.30, kurs łączny min. 2.50). Nie są to nadzwyczaj trudne warunki obrotu, ale czas 14 dni każe sądzić, że będzie się trzeba nieco napocić. Przy sprzyjającym szczęściu nie powinieneś mieć jednak problemów z obrotem bonusem.

 • Obróć bonusem 2x na AKO, z min. 3 zdarzeniami i kursem łącznym min. 2.50

Zakłady bez podatku przez 30 dni

Trzecim bonusem, który czeka na Ciebie po zarejestrowaniu się w forBET zakłady bukmacherskie jest gra bez podatku aż przez 30 dni. Tutaj nie przyda się forBET kod promocyjny, ale warto go użyć ze względu na wcześniejsze bonusy. Oczywiście nie obyło się bez pewnych uwarunkowań regulaminowych.

 • Promocja zostanie włączona w ciągu 24 godzin po rejestracji konta.
 • Dotyczy wszystkich kuponów ako, z min. 3 zdarzeniami.
 • Wymagany kurs min. 1.30 dla każdego pojedynczego zdarzenia.
 • Do promocji nie zaliczają się zakłady grane za środki bonusowe, kupony systemowe, zakłady długoterminowe, zakłady specjalne, Combo Expert oraz BetArchitekt.

Jeśli spodobały Ci się bonusy powitalne, nie zapomnij aby wprowadzić podczas zakładania konta kod promocyjny. Odbierzesz go na samym wstępie naszego tekstu i otrzymasz wszystkie, najwyższe opisywane w tekście bonusy.

Czy jest w forBET kod promocyjny dla starych graczy?

Bonusy powitalne nie są wszystkim. Możesz zgarnać też kolejne promocje już po zarejestrowaniu konta lub w dowolnym momencie, kiedy są one dostępne. Spójrz na aktywne bonusy. Od razu dodajmy, że nie ma kodu promocyjnego dla starych graczy, ale każda z poniższych promocji jest dostępna dla każdego gracza bez żadnego wyjątku!

Tenis bez podatku

Dopóki Iga Świątek gra w US Open, możesz obstawiać zakłady na tenis bez podatku. Ten forBET bonus obowiązuje dla wszystkich graczy, którzy spełnią warunki promocji. Jak wyglądają? Promocja obowiązuje zarówno dla zakładów prematch, jak i live. Należy wysłać kupon, składający się z minimum 3 zdarzeń, a kurs pojedynczego zakładu nie może być niższy, od 1.30. Wszystkie zakłady na kuponie muszą dotyczyć tenisa ziemnego. Ciesz się z wygranych wyższych o 14%!

forBET bonus bez depozytu: 20 zł

Na pytanie czy u bukmachera forBET freebet jest czy też nie, odpowiadamy, że jest. Jednak od razu sobie ustalmy, że na pewnych, dość specyficznych warunkach. Otóż darmowy zakład otrzymasz w dniu swoich urodzin. Wynosi on 20 złotych.

Co ciekawe, forBET zrobił też ukłon w stronę graczy, którzy zarejestrowali się tuż po swoich urodzinach – maksymalnie do 7 dni. Wówczas możesz skontaktować się z operatorem mailowo: [email protected], a otrzymasz swój spóźniony prezent urodzinowy – freebet 20 złotych bez depozytu.

40% bonusu na kupony AKO

Zakłady bukmacherskie forBET dość mocno stawiają na Sporty Wirtualne, którym poświęciły dwie oddzielne zakładki oraz specjalny bonus. To nawet 40% w przypadku kuponów akumulowanych.

Kolejny raz nie musisz nic robić, tylko przygotować i postawić kupon. Najmniejsza liczba zdarzeń aktywująca bonus to 3 i wówczas otrzymasz dodatkowe 5% do swojej ewentualnej wygranej. Maksymalny bonus, a mianowicie 40% możesz ustrzelić na kuponie z 10 lub większą liczbą zdarzeń. Warto odnotować, że w promocji liczą się tylko i wyłącznie zakłady z sekcji “Wirtualne II”. Szczegółowe zasady bonusu na AKO możesz sprawdzić poniżej.

Liczba zdarzeń forBET bonus AKO

3

5%

4

10%

5

15%

6

20%

7

25%

8

30%

9

35%

10+

40%

Aplikacja mobilna: Android, iOS

Czy wiesz, że teraz stawianie zakładów na telefonie czy tablecie jest dużo łatwiejsze niż jeszcze jakiś czas temu? Bukmacherzy robią ciągły postęp technologiczny. Tak samo postępuje forBET, który posiada dedykowaną aplikację oraz stronę mobilną.

Aplikacja forBET dostępna jest na dwa główne systemy operacyjne: Android oraz iOS. Podobnie, jak strona bukmachera jest to bardzo przejrzysta i prosta w obsłudze platforma. Dzięki niej zyskasz dostęp do pełnych możliwości bukmachera. W aplikacji możesz założyć konto i wpisać w formularzu rejestracyjnym forBET kod promocyjny, doładować konto, odebrać 3150 złotych bonusów, postawić zakłady a nawet wypłacić wygrane. Dodatkowo wprost na telefon czy tablet otrzymasz informacje o nowościach na stronie – bonusach czy innych ofertach. Jednym słowem swoje zakłady zawsze będziesz miał pod kontrolą i pod ręką.

Aplikacja forBET

Metody płatności forBET

Jak wyglądają wpłaty i wypłaty w forBET? Kod promocyjny działa, ale po jego wklepaniu, aby odebrać bonusy trzeba zasilić konto. Zobacz więc jak to uczynić i jak wypłacić wygrane, kiedy już szczęście uśmiechnie się do Ciebie.

Wpłaty do forBET

Minimalny depozyt do forBET to 1 złotych. Konto możesz doładować poniżej zaprezentowanymi metodami. Co ważne – buk forBET nie pobiera opłat i prowizji.

forBET depozyt minimalna wpłata czas księgowania

PayU

1 zł

natychmiast

tpay.com

1 zł

natychmiast

dotpay

1 zł

natychmiast

Karty VISA i Mastercard

1 zł

natychmiast

BLIK

1 zł

natychmiast

Skycash

1 zł

natychmiast

Paysafecard

20 zł

natychmiast

Zwykły przelew

1 zł

do 2 dni roboczych

Wypłaty z forBET

W związku z obowiązującym w Polsce prawem hazardowym wypłacać wygrane od bukmachera możesz wyłącznie na osobisty rachunek bankowy. forBET księguje wypłaty codziennie w godzinach 9:00 – 23:00.

forBET wypłata Minimalna kwota wypłaty Czas księgowania

QUICK PAY

1 zł

około 15 minut

Zwykły przelew

1 zł

do 2 dni roboczych

Zakłady bukmacherskie forBET: opinie i oferta

forBET charakteryzowany jest jako bukmacher, który wspiera polski sport i właśnie na polskie rozgrywki, w różnych dyscyplinach posiada najszerszą ofertę zakładów. Gracze doceniają dobre bonusy powitalne i wiele ciekawych ofert promocyjnych dla zarejestrowanych graczy. W pełni popieramy te pozytywne opinie o forBET. Najlepiej o jakości buka świadczy fakt, że jest on jednym z najszybciej rozwijających się polskich bukmacherów. Ostatnio zaszło wiele zmian na jego stronie internetowej, jak i w aplikacji, które gracze oceniają zdecydowanie na plus.

Zakłady bukmacherskie forBET

Jakie zakłady można stawiać w forBET?

Zacznijmy od zakładów, które można stawiać u bukmachera forBET. Są to zakłady sportowe, zakłady na esport, dwie sekcje sportów wirtualnych, gry karciane oraz zakłady specjalne.

Zakłady sportowe

Najpopularniejszym rodzajem zakładów bukmacherskich w Polsce są zakłady sportowe. Dlatego też nikogo nie dziwi, że forBET przykłada do nich szczególną uwagę. W ofercie bukmachera doświadczysz kilkadziesiąt różnych dyscyplin sportu. Nie jest żadną tajemnicą, że najlepiej w ofercie bukmachera wyglądają najpopularniejsze sporty, a więc piłka nożna, tenis, koszykówka, hokej na lodzie oraz siatkówka. Na najpopularniejsze mecze możesz trafić w przedziale 150-250 różnych rynków bukmacherskich.

Od pewnego czasu “konikiem” forBET jest także żużel – zarówno w krajowym, jak i międzynarodowym wydaniu. Na wszystkie te zakłady możesz wykorzystać środki, przyznane dzięki ofercie powitalnej

ForBet zakłady na esport

Z miesiąca na miesiąc coraz lepiej wygląda także oferta forBET na esport. Obstawisz tu największe turnieje CS: GO, LoL, Dota 2 czy innych gier a także nieco mniej popularne wydarzenia czy gry zupełnie anonimowych zawodników. W świecie esportu dzieje się tak wiele, że praktycznie każdego dnia bukmacher ma do zaoferowania kilkaset różnych zakładów. Jeśli jesteś fanem gier komputerowych na pewno Ci się to spodoba.

Zakłady na żywo

Wydarzenia sportowe i esportowe możesz obstawiać zarówno w wariancie przedmeczowym (zanim zacznie się dane zdarzenie) lub na żywo (w trakcie jego trwania). Swobodnie możesz przemieszczać się pomiędzy tymi dwiema sekcjami w menu głównym, gdzie znajdziesz odpowiednio odnośniki: Zakłady bukmacherskie oraz Zakłady na żywo.

Sporty wirtualne

Na stronie bukmachera forBET sporty wirtualne zostały podzielone na dwie sekcje: Wirtualne I oraz Wirtualne II. Różnią się one od siebie platformą. Postawić możesz zakład chociażby na wirtualną piłkę nożną, żużel czy inne wyścigi. Coś dla siebie znajdą także fani wirtualnej koszykówki i tenisa ziemnego. Zakłady można stawiać przez całą dobę, bowiem właśnie w takiej konfiguracji, co kilkadziesiąt sekund startuje nowa seria gier.

Forbet gry karciane

Ostatnim krzykiem mody na rynku bukmacherskim są zakłady na gry karciane. Mają one w pewien sposób zrekompensować graczom brak legalnych kasyn online. Za tym trendem podążył także forBET. Bukmacher przygotował zakłady na symulowane karcianki: poker, wojna oraz blackjack. Możesz przyglądać się rywalizacji na danym stole i obstawiać przebieg trwającej partii.

Zakłady specjalne i inne

Jeżeli jesteś znudzony sportem, możesz spróbować swoich sił w dziedzinach daleko odbiegających od sportowej rywalizacji, jak przykładowo rozrywka czy polityka. Takie zakłady znajdziesz też na forBET.

Cash-out

forBET naturalnie posiada też opcję cash-out, czyli wcześniejszego zamknięcia kuponu, poprzez odsprzedanie zakładu bukmacherowi. Warunkiem zaproponowania wcześniejszej wypłaty jest wciąż otwarty kupon (przynajmniej jedno zdarzenie w trakcie lub nadchodzące) i brak przegranego zdarzenia na nim. Warto odnotować także, że bukmacher forBET zdecydował się oferować cash-out wyłącznie na stronie mobilnej i w swojej aplikacji bukmacherskiej. Nadaremno by go szukać na stronie internetowej.

Forbet Betmarket

Betmarket? Co to takiego? Otóż w tej zakładce możesz podglądać kupony innych graczy i jednym kliknięciem wysłać taki sam zakład. To ciekawa opcja, kiedy nie masz pomysłu na żaden zakład i chcesz zaoszczędzić sporo czasu, dostając propozycje na stronie bukmachera, a nie wertując godzinami inne strony internetowe.

Najczęściej pojawiające się pytania o forBET kod promocyjny

 • Jaki jest w forBET kod promocyjny?

forBET kod promocyjny: FORMAX. Użyj kod podczas rejestracji konta i odbierz najwyższy bonus powitalny aż do 3150 złotych. Kod promocyjny aktywuje między innymi cashback do 1150 złotych oraz 30 dni gry bez podatku.

 • Co otrzymam za kod promocyjny forBET?

Odbierzesz za niego w forBET bonus do 3150 zł, co oznacza 150 zł więcej, niż standardowa oferta powitalna!

 • Jaki jest minimalny depozyt aby otrzymać w forBET bonus powitalny?

Minimalny depozyt do odebrania bonusu to 20 zł. Maksymalna kwota bonusu to z kolei 2000 zł.

 • Czy kod promocyjny forBET można wykorzystać kilka razy?

Niestety, ale tak, jak i u innych bukmacherów – w forBET rejestracja jest jedynym etapem, na którym możesz wykorzystać kod. Dlatego też, co oczywiste, kod promocyjny forBET jest jednorazowy.

 • Czy można zagrać w forBET bez weryfikacji tożsamości?

Niestety, ale nie. Bukmacher wymaga załączenia skanów dowodu osobistego już na etapie rejestracji konta.

 • Czy jest dostępny w forBET freebet?

Tak. Możesz odebrać za kod promocyjny darmowy zakład bez depozytu w kwocie 20 zł każdorazowo w dniu swoich urodzin.

 • Jaka jest minimalna wpłata do forBET?

Minimalny depozyt do forBET wynosi 1 zł.

 • Ile wynosi minimalna stawka zakładu w forBET?

Minimalny zakład w forBET to również 1 zł.