Betters kod promocyjny MAXBET – Najwyższy Bonus 400 PLN

Betters kod promocyjny to: MAXBET. Zarejestruj się z kodem promocyjnym i otrzymaj nawet 400 zł bonusu powitalnego.

5 rating
Betters Kod Promocyjny
Freebet na start 400 zł

lub inny bonus

 • 🚀 Cashback do 200 zł
 • 🚀 Boost do 300 zł
MAXBET
Kopiuj
Sprawdzone 24/01/2024
102 razy użyty w tym tygodniu
Zarejestruj się

Betters kod promocyjny

Betters kod promocyjny 2024 – MAXBET: Najwyższy Bonus Powitalny

Betters bonus Szczegóły oferty Kod promocyjny Betters

🎁 Freebet

400 zł

MAXBET

 

🚀 BOOST

300 zł

 

MAXBET

 

🆓 Cashback

200 zł

MAXBET

W zakładach bukmacherskich Betters kod promocyjny przyczyni się do przypisania do Twojego konta najlepszych bonusów na start. Otrzymasz 10 zł bez depozytu oraz wybrany przez siebie drugi bonus, np. cashback do 300 zł.

Bonus za kod promocyjny Betters – wybierz swój bonus

Czy wiesz, że możesz wybrać bonus za Betters kod promocyjny? Do wyboru jest najwyższy freebet o wartości 400 zł, cashback 200 zł lub BOOST 100% do 300 zł. Poniżej poznasz szczegóły każdej oferty.

kod promocyjny Betters

Kod promocyjny Betters na freebet 400 zł

Za postawienie pierwszego kuponu z salda głównego o stawce dokładnie 100 zł oraz kursem min. 4.00, bukmacher Betters przyzna w przypadku wygranej freebet o wartości 400 złotych. Przyznany freebet możesz aktywować na kuponie o kursie min. 1.14.

Betters kod promocyjny na cashback do 200 zł

Drugi wariant pakietu powitalnego to cashback do maksymalnie 200 złotych. Ubezpieczenie obejmuje pierwszy kupon w historii konta, zagrany z salda depozytowego.

Kod promocyjny Betters na BOOST do 300 zł

Jest też trzecia opcja bonusu powitalnego, a więc BOOST do 300 złotych. Musisz wpłacić dowolny depozyt, a następnie w ciągu 72 godzin postawić dowolny kupon i wskazać go jako ten, na którym zostanie aktywowany BOOST. Bonus otrzymasz oczywiście wtedy, jeżeli Twój kupon okaże się wygrany.

Gdzie wpisać w Betters kod promocyjny? Rejestracja

Skoro wiesz już, jakie bonusy czekają za Betters kod promocyjny, to warto też przyjrzeć się jak wygląda rejestracja u tego bukmachera. Jest to bowiem proces, podczas którego możesz aktywować kod promocyjny Betters. Co tu dużo mówić. Zobacz poniżej krok po kroku, jak założyć konto z kodem promocyjnym.

wpisać Betters kod promocyjny

 1. Przejdź do bukmachera za pośrednictwem dowolnego linku w naszym tekście, a zostaniesz bezpośrednio przekierowany do formularza rejestracyjnego.
 2. Wpisz w okienkach, które zobaczysz wszystkie wymagane dane, w tym kod promocyjny Betters.
 3. Postępuj według wskazówek, po drodze potwierdzając rejestrację, wyrażając zgodę na bonus i akceptując regulamin bukmachera.
 4. Po założeniu konta, możesz się na nie zalogować, odebrać bonusy i zacząć obstawiać mecze.

Rejestracja w Betters trwa około jednej minuty. Poradzi sobie z nią nawet najbardziej początkujący gracz. Jeżeli wciąż masz wątpliwości, sprawdź o bukmacherze Betters opinie, które są odpowiedzią na Twoje pytania.

Szybka rejestracja

Formularz rejestracyjny prowadzi do utworzenia konta tymczasowego. Na tym koncie aktywny jest Betters kod promocyjny, możesz odebrać bonusy i obstawiać mecze. Żeby jednak zdobyć darmowy zakład 10 zł bez depozytu i odblokować możliwość wypłaty wygranych, konieczne będzie aktywowanie konta stałego. Dzieje się to poprzez procedurę weryfikacji tożsamości.

Weryfikacja tożsamości

Jak zatem zweryfikować tożsamość? Po utworzeniu konta, zaloguj się na nie, przejdź do ustawień i znajdź zakładkę z weryfikacją. Na sam początek uzupełnij brakujące dane, w tym osobisty numer rachunku bankowego. Następnie załącz skany dowodu tożsamości, jak np. dowód osobisty czy paszport. Poczekaj, aż bukmacher zatwierdzi Twoje dokumenty. Zostaniesz powiadomiony o prawidłowej weryfikacji i aktywacji stałego konta w Betters.

W tym miejscu możemy też polecić Betclic kod promocyjny. To oferta innego bukmachera, gdzie otrzymasz ciekawy bonus na start za kod.

Betters kod promocyjny i bonusy dla zarejestrowanych graczy

Wiesz już jakie bonusy czekają za kod promocyjny Betters, a czy wiesz, że bukmacher ma także sporo promocji dla zarejestrowanych graczy? No właśnie. Teraz przyjrzymy się im w szczegółach, bo jest na czym zawiesić oko.

Tygodniówka+

To interesująca promocja lojalnościowa, przygotowana przez bukmachera Betters. Im więcej dni w tygodniu grasz, tym większy bonus zgarniesz. Grasz przez 5 dni? Otrzymasz 10 zł bonusu. Grasz przez 6 dni? Otrzymasz 20 zł. Z kolei 35 złotych bonusu zgarniesz przy grze przez 7 dni w tygodniu. Promocja dostępna jest w każdym tygodniu, co oznacza, że w skali miesiąca możesz zgarnąć nawet 350 zł. Warunek jest jeden: do aktywności liczą się wyłącznie zakłady akumulowane, o stawce min. 20 zł i kursie całkowitym min. 2.00.

Promocja betters

raiseBET

Tym razem to promocja, którą oferuje niemal każdy bukmacher, ale Betters postawił na kilka interesujących warunków. Jest to bonus dla kuponów akumulowanych, gdzie jego maksymalna wartość osiąga aż 120%. Do ilości zdarzeń liczą się zakłady o kursie min. 1.25, a bukmacher podwyższa wygrane już przy kuponie, składającym się z pięciu zdarzeń. Bonus wynosi wówczas 5%. Przy dziesięciu zdarzeniach jest to już 25%, a przy dwudziestu i więcej aż 120%. Jeżeli umieścisz na kuponie zakłady o niższym kursie 1.25, nie zostaniesz zakwalifikowany do promocji.

Freebet 50/50

Ciekawa oferta to także freebet 50/50. Jest to bonus poniekąd powiązany z ofertą powitalną, ale wiele zależy od szczęścia gracza. Już tłumaczymy. Bonus, a mianowicie darmowy zakład 50 zł otrzyma co 50-ty gracz, który założy konto w Betters i dokona dowolnego depozytu na swoim koncie. Wymagana jest także weryfikacja tożsamości w ciągu maksymalnie 7 dni od założenia konta.

eWEEKEND

Za obstawianie esportu możesz zgarnąć 30 złotych bonusu. W jaki sposób? Wystarczy, że w weekend od piątku do niedzieli, postawisz 4 zakłady akumulowane z min. 3 zakładami, o kursie zdarzeniami min. 1.25 i stawce 25 zł. Bonus odnawia się co weekend.

Znajoma Kasa

Do bukmachera możesz polecać swoich znajomych. W ten sposób możesz zgarnąć aż 10 bonusów. Każdy z nich to freebet 15 zł. Warto zapoznać się z warunkami tej promocji bezpośrednio na stronie bukmachera Betters.

Co można obstawiać na Betters? Oferta zakładów

Opisując Betters kod bonusowy i wszystkie korzyści z nim płynące, warto też przyjrzeć się, co tak w ogóle ma do zaoferowania ten legalny bukmacher. Ilość sportów, rodzaje zakładów, rynki i wreszcie kursy bukmacherskie budzą, co oczywiste, zainteresowanie ze strony typerów.

Oferta zakładów betters

Oferta bukmacherska

W serwisie Betters obstawiać można zarówno wydarzenia sportowe, esport, gry karciane, jak i sporty wirtualne. Oferta jest kompletna. Znajdziesz tutaj kilkadziesiąt dyscyplin, zarówno tych najpopularniejszych, jak i nieco niszowych. Esport to nie tylko najpopularniejsze gry, ale zdecydowanie więcej tytułów. W grach karcianych dostępne są za pośrednictwem zewnętrznego dostawcy TVBet. Bukmacher posiada też kilka sportów wirtualnych, w tym piłkę nożną, rzuty karne, różne wyścigi i kolarstwo. Jednym słowem, jest co obstawiać.

Rynki bukmacherskie

Rynki bukmacherskie, jak we wszystkich serwisach, zależne są od popularności i rangi danego wydarzenia. Najwięcej rynków posiadają, co zresztą nie może dziwić, najpopularniejsze mecze piłkarskie. Przykładowo, zakłady na popularne mecze to blisko 400-500 różnych rynków bukmacherskich. W tenisie ziemnym gracz może wybierać spośród kilkudziesięciu rynków. Podobnie wygląda to na koszykówce siatkówce czy piłce ręcznej.

Kursy bukmacherskie Betters

Bukmacher posiada atrakcyjne dla graczy kursy bukmacherskie. Na najpopularniejszych wydarzeniach w ofercie marże są znikome. Dodatkowo, gracz może skorzystać z podwyższonego kuponu dnia czy podwyższonych kursów na zakładach akumulowanych, składających się z minimum pięciu zdarzeń.

Cashout

Oczywiście, Betters oferuje także cashout, a więc wcześniejsze zamknięcie kuponu i wypłatę wygranych. Cashout dotyczy zarówno zakładów przedmeczowych, jak i na żywo. Warto się jemu przyjrzeć.

Betters metody płatności

Żeby w pełni wykorzystać środki za Betters kod bonusowy, konieczne jest złożenie depozytu. Zapewne będziesz chciał wygrać, a więc warto nie tylko sprawdzić, jak wpłacić pieniądze na grę, ale także jak wypłacić wygrane od bukmachera. Betters dysponuje szerokim wachlarzem płatności, co cieszy i dodatkowo wpływa na atrakcyjność oferty, którym jest Betters bonus powitalny.

Wpłaty betters

Wpłaty

Minimalna wartość depozytu to 1 zł, a maksymalna jednorazowa płatność wynosi 10000 zł. Bukmacher pozwala na zasilanie konta za pośrednictwem szybkich metod Przelewy24, które gwarantują różne warianty doładowania.

 • Przelewy24
 • BLIK
 • Visa
 • Mastercard
 • Google Pay
 • Przelew zwykły

Księgowanie wszystkich depozytów, za wyjątkiem przelewu zwykłego, odbywa się zazwyczaj w kilka, maksymalnie kilkanaście sekund. To powoduje, że środki od razu dostępne są do obstawiania meczów.

Wypłaty

Jeżeli chodzi o wypłaty, to minimalna kwota to także 1 złotówka, a maksymalna wartość jednorazowej wypłaty opiewa na kwotę 10000 zł. Wypłacać można z wykorzystaniem szybkich przelewów. Kolejny raz usługę świadczy operator Przelewy24. To powoduje, że wygrane środki znajdują się na kontach graczy średnio już w kilka minut.

Betters kod promocyjny w aplikacji mobilnej

Podobnie, jak na stronie internetowej, tak samo w aplikacji możesz aktywować Betters kod promocyjny 2024. Zasada jego działania, aktywacji i przyznanych bonusów jest identyczna. Zatem kod wpisujesz przy rejestracji, a następnie otrzymujesz przypisane do niego bonusy powitalne.

 1. Pobierz aplikację Betters na Android lub iOS.
 2. Wpisz w formularzu rejestracyjnym wszystkie dane, w tym kod promocyjny.
 3. Zweryfikuj tożsamość.
 4. Otrzymasz 10 zł bez depozytu.
 5. Odbierz także bonus powitalny, a więc np. cashback do 300 zł.

Najczęstsze pytania o Betters kod promocyjny

Jaki jest Betters kod promocyjny?

Betters kod promocyjny – to specjalny ciąg znaków (MAXBET) , który można wykorzystać podczas rejestracji konta lub składania zakładów w celu uzyskania dodatkowych korzyści, takich jak bonusy lub darmowe zakłady.

Co daje kod promocyjny Betters?

Podając w Betters kod, otrzymasz od tego bukmachera najwyższy bonus powitalny.

Ile wynosi w Betters bonus powitalny?

Bonus powitalny z kodem promocyjnym wynosi nawet 400 zł w formie freebetu.

Czy jest w Betters freebet bez depozytu

Na ten moment nie jest oferowany taki rodzaj promocji.

Czy kod bonusowy Betters można aktywować kilka razy?

Niestety, ale nie. Betters kod można aktywować tylko raz przy rejestracji konta.

Czy istnieje limit czasowy dla kodów promocyjnych Better?

Tak, wiele kodów promocyjnych ma określony okres ważności. Upewnij się, że korzystasz z kodu przed jego wygaśnięciem, aby nie stracić okazji na korzyści.

Czy warto aktywować Betters kod promocyjny?

Zdecydowanie warto aktywować Betters kod promocyjny. Jest on gwarancją otrzymania najwyższego bonusu powitalnego, a niewykluczone, że na późniejszym etapie, bukmacher także potraktuje Cię lepiej, jako świadomą osobę, zarejestrowaną z kodem promocyjnym. Pamiętaj, że kod możesz podać jedynie raz i jedynym miejscem do tego przeznaczonym jest formularz rejestracyjny. Opcjonalnie, możesz skorzystać z STS kod promocyjny, a więc oferty konkurencyjnego bukmachera, który także przygotował ciekawe bonusy dla nowych graczy.