Sacramento – Los Angeles Lakers typy, kursy i zapowiedź (22.12.2022)

Fani NBA zacierają ręce przed kolejnym świetnie zapowiadającym się pojedynkiem. My natomiast przygotowaliśmy godne uwagi Sacramento – Los Angeles Lakers typy.

Sacramento Kings – Los Angeles Lakers typy i przewidywania

Czas szerzej omówić nasze Sacrament0 – Los Angeles Lakers typy na mecz NBA. Przede wszystkim przewidujemy, że ten mecz wygra Sacramento Kings. To dlatego, że ta ekipa triumfowała w pięciu poprzednich starciach z Los Angeles Lakers. To chyba mówi samo za siebie, prawda?

Sacramento - Los Angeles Lakers typy

Przeczuwamy również, że Sacramento nie wygra większą różnicą punktów niż 11. Ostatnimi czasy bowiem ta ekipa nie była w stanie notować jakichś spektakularnych triumfów – dwie poprzednie wygrane były odpowiednio: dziewięcio- i jednopunktowe.

Jeżeli chodzi o sytuację w ligowej tabeli, to lepiej wygląda Sacramento Kings. Ten zespół plasuje się na szóstym miejscu. Do tej pory zanotował 16 wygranych i 13 porażek. Los Angeles Lakers zajmuje z kolei 12. lokatę (13 zwycięstw, 17 porażek).

Sacramento – Los Angeles Lakers bezpośrednie mecze

Do ostatniej bezpośredniej konfrontacji tych dwóch ekip doszło 12 listopada 2022 roku. Wówczas ekipa Sacramento Kings okazała się nieco lepsza i wygrała 120:114.

  • Los Angeles Lakers – Sacramento 114:120
  • Sacramento – Los Angeles Lakers 133:86
  • Los Angeles Lakers – Sacramento 75:105

W poprzednich meczach górą również była ekipa Sacramento Kings. Notowała pokaźne triumfy, co wskazuje na to, że jak najbardziej ma patent na pokonywanie Los Angeles Lakers.

Gdzie oglądać Sacramento – Los Angeles Lakers? Transmisja

Mecz NBA pomiędzy Sacramento Kings oraz Los Angeles Lakers został przewidziany na 22 grudnia 2022 roku. Początek rywalizacji zaplanowano na godzinę 4:00. Należy spodziewać się sporych emocji.

Już wiesz, o której Sacramento – Los Angeles Lakers. Czas zatem podkreślić, że transmisja dostępna będzie między innymi na platformie Canal+ online.