Polska – Dominikana typy, zakłady, kiedy, o której i gdzie oglądać mecz MŚ siatkarek 2022? (29.09.2022)

Czy podopieczne Stefano Lavariniego mogą pójść w ślady swoich kolegów po fachu z reprezentacji mężczyzn? Do tego jeszcze bardzo daleko, ale jednocześnie nie da się ukryć, że dotychczasowe występy Polek są doprawdy imponujące. Czy kolejny mecz grupowy przyniesie czwartą wygraną z rzędu? Polska – Dominikana siatkówka MŚ kobiet 2022, typy, zakłady.

Polska – Dominikana typy i zakłady bukmacherskie

Oto najciekawsze POLSKA – Dominikana typy, jakie udało nam się dla Was wyselekcjonować:

Pójść za ciosem

Nawet najwierniejsi fani kobiecej reprezentacji nie spodziewali się takiej formy Polek w pierwszych dniach światowego czempionatu. Biało-czerwone idą jak burza, sprawiając przy tym wrażenie zespołu, który jest w stanie pokonać absolutnie każdego. W czwartkowy wieczór po drugiej stronie siatki pojawi się wicelider grupy B. Polska – Dominikana zakłady bukmacherskie na triumf gospodyń mogą się wydać wyjątkowo ryzykowne, jednak my jesteśmy zdania, że plan pójścia za ciosem w wykonaniu Oliwii Różański i spółki może się ziścić.

polska-dominikana-typy

Naszym skromnym zdaniem cztery partie to absolutne minimum w tym pojedynku. Jak pokazuje doskonale krótka historia bezpośrednich batalii z Dominikaną, a także aktualna dyspozycja obu reprezentacji, walka o końcowy triumf powinna być niezwykle zacięta. Drużyna, która zakończy zmagania w charakterze zwycięzcy, będzie pewna gry w kolejnej fazie zmagań. Stawka jest zatem ogromna.

Ostatnie bezpośrednie mecze Polska – Dominikana

  • Dominikana – Polska 3:2
  • Polska – Dominikana 1:3
  • Polska – Dominikana 3:1

Reprezentantki Dominikany nigdy nie były dla Polek łatwym rywalem, co doskonale obrazuje powyższa statystyka. Oby tym razem szczęście było po stronie gospodyń siatkarskiego mundialu.

Gdzie oglądać Polska – Dominikana? Transmisja

Relacja na żywo z tego arcyciekawego meczu będzie miała miejsce m.in. na antenach stacji Polsat Sport, jak i TVP Sport. Polska – Dominika kiedy mecz? Tego dowiecie się natomiast z jednego z kolejnych akapitów.

Polska – Dominikana kiedy i o której?

Start omawianego spotkania zaplanowano na godz. 20:30 w dniu 29 września bieżącego roku.

Polska vs Dominikana gdzie mecz?

Miejscem rozgrywania tego pojedynku będzie rzecz jasna trójmiejska Ergo Arena.