Polska – Serbia typy, zakłady, kiedy, o której i gdzie oglądać mecz MŚ siatkarek 2022? (11.10.2022)

Przed wieloma z aktualnych reprezentantek Polski najważniejszy mecz w ich całej dotychczasowej karierze. Czy po jego końcowym gwizdku w szeregach naszej kadry zapanuje szał radości? Polska – Serbia siatkówka MŚ kobiet 2022. Sprawdźcie naszą krótką analizę. Miłej lektury.

Polska – Serbia typy i zakłady bukmacherskie

Najciekawsze Polska – Serbia typy, jakie udało nam się wyselekcjonować, przedstawiają się następująco:

Życiowa forma

Mówi się, że nadzieja umiera ostatnia. Idąc za tym starym porzekadłem, bardzo mocno wierzymy w nieco inny przebieg tego spotkania aniżeli batalii sprzed kilkunastu dni. Jeśli Polki zdołałyby zwyciężyć pierwszą partię wtorkowego pojedynku, to scenariusz dalszych zmagań mógłby być totalnie zaskakujący.

polska-serbia-typy-ms-siatkarek

Reprezentacja Polski jest na tyle młodą drużyną, że w przyszłości możemy chyba liczyć na podobne sukcesy co ten obecny, a więc przynajmniej ćwierćfinał innej wielkiej międzynarodowej imprezy. Póki piłka jest w grze, to wiele może się jednak zdarzyć. POLSKA – Serbia typy, zgodnie z którymi w omawianym pojedynku dojdzie do przynajmniej czterech setów to naszym zdaniem propozycja bardzo rozsądna. Wiele bowiem można naszym dziewczynom zarzucić, ale nie to, że wywieszają białą flagę i się poddają. Warto zatem wierzyć w walkę do końca!

Bezpośrednie mecze Polska – Serbia

  • Serbia – Polska 3:0
  • Polska – Serbia 1:3
  • Serbia – Polska 3:1

Pragniemy tylko jednego. Polki muszą we wtorkowy wieczór pokazać charakter. Tak wyraźna porażka w trakcie rywalizacji grupowej absolutnie nie wchodzi w grę. Jeśli mamy odpaść z turnieju, to tylko w dobrym stylu.

Gdzie oglądać Polska – Serbia? Transmisja

Niemal ze spotkania na spotkanie grono osób zainteresowanych losami podopiecznych Stefano Lavariniego rośnie. Czy podczas ćwierćfinałowych zmagań z Serbkami padnie rekord? Czas pokaże. Apelujemy, aby zapisać sobie w kalendarzu, iż relacja na żywo z omawianej batalii będzie dostępna na antenach stacji Polsat Sport oraz TVP Sport.

Polska – Serbia kiedy i o której?

Pozostało już bardzo niewiele czasu do pierwszego gwizdka rywalizacji Polska – Serbia. Kiedy mecz na pewno warto wiedzieć, gdyż doping Biało-czerwonym przyda się jak nigdy dotąd. Wedle harmonogramu start tego spotkania zaplanowano na godz. 20:30 w dniu 11 października 2022 roku.

Polska vs Serbia gdzie mecz?

W przeciwieństwie do poprzedniego pojedynku, który rozgrywany był w łódzkiej Atlas Arenie, tym razem miejscem bezpośredniego starcia obu reprezentacji będzie nowoczesna hala w Gliwicach.