Fortuna – Mistrzostwa Świata 2022 – zakłady, bonusy, oferta i kursy

Chcesz obstawiać Mundial? Dobrym wyborem będą zakłady bukmacherskie Fortuna. Mistrzostwa Świata 2022 tutaj to ciekawa oferta wielu zakładów, dobre kursy, a przede wszystkim także korzystne bonusy.

Zweryfikowana
630 zł
aktywuj fortuna kod promocyjny aktywowany
Premia i szczegóły oferty
 • Cashback - 600 zł
 • Freebet - 30 zł
Wygasa w dniu: 31-12-2023
Ostatnie sprawdzenie: 2 dni temu

Fortuna Mistrzostwa świata 2022

wejdź na stronę

Jak obstawiać w zakładach Fortuna MŚ 2022?

Na sam początek sprawdźmy, co zrobić, żeby móc stawiać u bukmachera Fortuna zakłady na MŚ 2022. Oczywiście potrzebne będzie konto gracza, jego doładowanie (lub skorzystanie z darmowego bonusu), wybranie meczów i kursów, a następnie wysłanie kuponu. Wszystkie czynności krok po kroku opisaliśmy w poniższym fragmencie naszego tekstu.

Rejestracja w zakładach bukmacherskich Fortuna

Na sam początek załóż konto w zakładach bukmacherskich Fortuna. Rejestracja jest darmowa i dzięki niej będziesz mógł stawiać zakłady na Mistrzostwa Świata 2022. Cały proces trwa około jednej minuty.

 1. Zarejestruj się z kodem promocyjnym Fortuna.
 2. Po przejściu na stronę bukmachera, kliknij w odnośnik “rejestracja” (górny prawy narożnik).
 3. Wprowadź login i hasło do formularza rejestracyjnego.
 4. Uzupełnij pozostałe dane, w tym imię, nazwisko oraz numer PESEL.
 5. Zakończ rejestrację.
 6. Konto aktywujesz, klikając w link potwierdzający, otrzymany na adres e-mail.

Zarejestruj się w Fortuna

Fortuna oferta na Mundial 2022

Jak wyglądają Fortuna zakłady na Mistrzostwa Świata 2022? Fortuna oferta Mundial 2022 pozwala obstawiać nie tylko wszystkie mecze, ale również zakłady terminowe na to, co wydarzy się podczas Mundialu w Katarze.

 • Zakłady na mecze MŚ 2022: Fortuna przygotowała kilkaset opcji zakładów na każdy z meczów. To między innymi obstawianie wyniki meczu, liczby bramek, strzelca gola czy zakłady na poszczególne połowy meczu.
 • Zakłady terminowe na Mistrzostwa Świata 2022: Fortuna proponuje także wiele zakładów terminowych. Wśród nich znajdziesz obstawianie zwycięzcy MŚ 2022, króla strzelców Mundialu 2022, kto wyjdzie z grupy, czy jak daleko zajdzie dana reprezentacja na Mistrzostwach Świata w piłce nożnej.
 • Zakłady na Polskę: Mistrzostwa Świata we Fortunie to także obstawianie reprezentacji Polski. Dostępne są zakłady na to, jak daleko zajdziemy, czy wyjdziemy z grupy, a także wiele kombinacji na bramki, wyniki i popisy strzeleckie Roberta Lewandowskiego.

Obstaw tutaj

Obstawiaj w zakładach Fortuna Mistrzostwa Świata 2022

Przejdźmy więc do obstawiania MŚ 2022. Fortuna pozwala stawiać zakłady przedmeczowe, a także zakłady na żywo. Zakłady live znajdziesz wyłącznie w trakcie trwania wybranych spotkań, w zakładce “zakłady live”, dostępnej w menu głównym. Jak postawić Fortuna zakłady na MŚ 2022 przedmeczowo? Zapoznaj się z poniższą instrukcją.

 1. Całą ofertę Fortuny na Mistrzostwa Świata 2022 znajdziesz w lewym menu pod tytułem “MŚ – Katar 2022”.
 2. Kliknij tam w wybraną przez siebie sekcję, żeby podejrzeć dostępne Fortuna zakłady na Mundial 2022.
 3. Zobaczysz dostępne zakłady i kursy Fortuna na MŚ 2022.
 4. Klikając na kafelek z kursem, dodasz go do wersji roboczej kuponu.
 5. Kiedy umieścisz już na kuponie wszystkie zakłady (lub tylko jeden), wprowadź stawkę.
 6. Zobaczysz swoją potencjalną wygraną.
 7. Zatwierdź zakład, wysyłając kupon kliknięciem “zagraj”.

Obstaw tutaj

Fortuna bonus na MŚ 2022

Na Mistrzostwa Świata 2022 Fortuna bonus to nawet 630 złotych dodatkowej kasy na zakłady. Przede wszystkim jest to darmowy zakład o wartości 20 złotych, cashback do 600 zł i kolejny freebet MŚ 2022 – tym razem 10 złotych.

Fortuna bonus

ODBIERZ BONUS

Fortuna freebet MŚ 2022 – 20 złotych bez depozytu

Za samą rejestrację u tego bukmachera, dostaniesz 20 złotych bez depozytu na zakłady na MŚ 2022. Freebet zostanie przyznany po tym, jak zweryfikujesz swoją tożsamość. Otrzymasz go punktach lojalnościowych, które od ręki wymienisz w Sklepie Fortuny na darmowy zakład 20 zł.

Fortuna cashback Mundial 2022 – 600 zł zwrotu

Twój pierwszy kupon zostanie objęty ubezpieczeniem do 600 złotych. Zwrot otrzymasz bez żadnych specjalnych warunków. I będzie to dokładnie 100% stawki przegranego kuponu, bez potrącania jakiegokolwiek podatku bukmacherskiego.

Fortuna bonus Mistrzostwa Świata – 10 zł darmowy zakład

W zamian za wpłatę pierwszego depozytu, na Twoje konto gracza wpadnie jeszcze jeden bonus Fortuna MŚ 2022. Będzie to kolejny darmowy zakład. Tym razem na nieco niższą kwotę, a mianowicie 10 złotych.

Wyzwanie Fortuna – bonus na Mistrzostwa Świata – 1 000 000 złotych

Kolejny bonus Fortuna Mundial 2022 to wyzwanie, w którym do zgarnięcia jest między innymi milion złotych.

Fortuna Mistrzostwa Świata 2022

ODBIERZ BONUS

Gracze, którzy prawidłowo wytypują wszystkie rozstrzygnięcia Mundialu, wezmą udział w podziale puli nagród o wartości 1 000 000 złotych! Promocja ta wiąże się też z kolejnymi profitami, o których warto przeczytać bezpośrednio na stronie Fortuny.

50% do wygranych na AKO

Mało tego, możesz jeszcze zwiększyć swoją wygraną aż o 50%, dzięki bonusowi dla kuponów akumulowanych. Należy grać według warunków bukmachera, a promocja sama aktywuje się na Twoim kuponie bukmacherskim.

Jak wykorzystać Fortuna bonusy na MŚ 2022?

Spójrz poniżej, jak odebrać wszystkie Fortuna bonusy Mistrzostwa Świata 2022.

 1. Założ konto, klikając w poniższy link.
 2. Potwierdź rejestrację (link aktywacyjny e-mail).
 3. Potwierdź swoją tożsamość.
 4. Otrzymasz freebet 20 złotych bez depozytu!
 5. Postaw pierwszy zakład w ciągu 5 dni po rejestracji.
 6. Pierwszy zakład zostanie ubezpieczony do 600 zł!
 7. Cashback to 100% bez warunków obrotu!
 8. Otrzymasz także kolejny darmowy zakład 10 zł!

wejdź na stronę

Kursy Fortuna Mistrzostwa Świata 2022

W zakładach bukmacherskich Fortuna kursy na MŚ 2022 są korzystne. Bukmacher proponuje atrakcyjne kursy, a dodatkowo, możesz korzystać z wielu ciekawych promocji. Jedną z nich jest podwyższanie wygranych nawet o 50% w przypadku kuponów akumulowanych. Zatem Fortuna kursy na Mistrzostwa Świata 2022 ma takie, że warto z nich skorzystać. Sprawdź sam, przechodząc na stronę bukmachera i odbierając na MŚ 2022 bonusy Fortuna!

FAQ

Jakie Fortuna zakłady na MŚ 2022 warto obstawiać?

Warto wybierać zakłady na najciekawsze mecze oraz zakłady terminowe – na awans z grupy, króla strzelców oraz zwycięzcę Mistrzostw Świata w piłce nożnej.

Dlaczego wybrać zakłady Fortuna na Mistrzostwa Świata 2022?

Dlatego, że Fortuna oferta Mistrzostwa Świata 2022 jest bardzo okazała, a kursy i bonusy wyjątkowo korzystne dla graczy.

Jakie bonusy na Mundial 2022 oferuje Fortuna?

To 630 zł, w tym 20 zł bez depozytu dla nowych graczy. Jest też 1 000 000 złotych w puli nagród z okazji Mistrzostw Świata 2022 i nie tylko.