Typy MŚ 2022 – najlepsze zakłady i kursy Grupa D

Wszyscy z dużym zaciekawieniem spoglądamy na typy Grupa D MŚ 2022. Wielu typerów zadaje sobie pytanie, kto wygra grupę? Francja, Dania, a może będziemy świadkami niespodzianki?

Grupa D – typy MŚ zwycięzca grupy

Nikt nie ukrywa, że to Francja i Dania są faworytami. Grupa D kursy bukmacherskie tylko to potwierdzają. Trójkolorowi i Duńczycy nie mają przed sobą większych tajemnic, albowiem rywalizowali przed Mundialem w Lidze Narodów UEFA. I co ciekawe, Duńczycy dwukrotnie ograli Francuzów. Zresztą, Liga Narodów zakończyła się dla Francuzów totalną klapą. Trójkolorowi wygrali jeden mecz, dwa zremisowali i trzy przegrali. Rzutem na taśmę, kosztem Austrii, uniklęli spadku do niższej dywizji. Duńczycy w sześciu meczach Ligi Narodów zgromadzili sześć oczek i zabrakło im punktu, żeby wygrać grupę i przejść do decydującej fazy.

Typy Grupa D MŚ 2022

Wielu ekspertów zastanawia się, czy Dania podtrzyma dobrą dyspozycję, a Francja kolejny raz zawiedzie? Uważamy, że słuszne są typy Grupa D MŚ 2022 na wygranie jej przez reprezentację Danii. Francja zagra bez Ngolo Kante, który nabawił się ciężkiej kontuzji. Wiemy, jak ważny to gracz dla środka pola, a przy braku optymalnej formy pozostałych graczy tej formacji, może to być sporym utrudnieniem dla Didiera Deschampsa. Dania znalazła już dwa razy sposób na wygranie z Francją, dlaczego nie miałaby zrobić tego po raz trzeci?

Grupa D – typy MŚ awans z grupy

Stawiamy jednak, że Francja zapewni sobie awans do fazy pucharowej kosztem Australii i Tunezji. Nawet przy problemach Trójolorowych, należy pamiętać o wielkich nazwiskach w ich kadrze, których brakuje wspomnianym rywalom. Dodajmy też, że Trókolorowi nie przegrali jeszcze żadnego meczu przeciwko Tunezji oraz przegrali tylko 1 z 4 meczy rozegranych przeciwko Australii. Wygrali jednak z Kangurami dwa ostatnie spotkania, w tym jeden aż 6:0.

Francuzi bronią tytułu Mistrza Świata i nikt nie wyobraża sobie, żeby zakończyli Mundial w Katarze w fazie grupowej. Stawiamy więc na Grupa D typy, że Trójkolorowi ze spokojem awansują z grupy, aczkolwiek będą musieli ustąpić miejsca na fotelu lidera Duńczykom.

Typy i zapowiedź Grupy D na Mistrzostwach Świata 2022

Powyżej zamieściliśmy nasze typy Grupa D MŚ 2022, więc jeżeli chodzą Ci po głowie Grupa D zakłady, to możesz z nich skorzystać. Spójrz jeszcze na krótką analizę wszystkich uczestników tej grupy Mistrzostw Świata w piłce nożnej.

Francja faworytem?

Grupa D typy pokazują, że Francuzi obok Duńczyków są faworytami rywalizacji w tej grupie. Nie można się dziwić, bowiem Trójkolorowi bronią tytułu Mistrza Świata. Pewien niepokój wprowadza jednak ich dyspozycja w ostatniej Lidze Narodów, brak optymalnej formy kluczowych zawodników czy kontuzja Ngolo Kante, która wyeliminowała gracza Chelsea z Mundialu 2022.

Dania ma czym postraszyć

Wspomnieliśmy, że Grupa D kursy wieszczą spore szanse Duńczyków nie tylko na awans, ale i na wygranie grupy. Za Danią dobry występ w Lidze Narodów, gdzie mogą być usatysfakcjonowani między innymi z dwóch zwycięstw przeciwko Francji. Wielu uważa, że Gang Olsena może wyrównać bądź poprawić w Katarze swoje najlepsze osiągnięcie na Mistrzostwach Świata. Jest nim do tej pory ćwierćfinał z 1986 roku. Na poprzednim Mundialu reprezentacja Danii zakończyła swoją przygodę na meczu 1/8 finału.

Tunezja po historyczny wynik?

Dla Tunezyjczyków to szósty Mundial, ale do tej pory każda przygoda kończyła się na fazie grupowej. Tym razem Grupa D zakłady też nie dają ekipie Orłom Kartaginy większych szans. Francja i Dania wydają się być poza zasięgiem reprezentacji, którą kiedyś prowadził Henryk Kasperczak.

Australia jasno mówi o swoich nadziejach

Na sam koniec, analizując typy Grupa D MŚ 2022, spójrzmy na reprezentację Australii. Kangury chcą sprawić psikusa faworytom i awansować choćby z drugiego miejsca. Dla Australijczyków to piąte Mistrzostwa Świata w historii i tylko raz awansowali z grupy, kończąc turniej na 1/8 finału. Czy tym razem będzie podobnie? Australia miewa swoje problemy, a najlepszym tego dowodem jest tylko ćwierćfinał w 2019 roku na Pucharze Azji.

Sprawdź też nasze pozostałe na MŚ 2022 typy i kursy na faworytów.