Typy MŚ 2022 – najlepsze zakłady i kursy Grupa G

Przeanalizujmy typy Grupa G MŚ 2022. Rywalizacja w tej grupie zapowiada się pasjonująco, a gwarantem emocji mają być Brazylijczycy, Serbowie, Szwajcarzy oraz Kameruńczycy. Kto wygra Grupę G, kto awansuje do fazy pucharowej? Sprawdź nasze typy.

Grupa G – typy MŚ na zwycięzcę grupy

Analizując, kto wygra Grupę G, nie można nie wspomnieć o Brazylijczykach jako o głównych kandydatach do zajęcia pierwszego miejsca. Raz, że reprezentacja ta jako jedyna w historii, pięciokrotnie wygrała Mundial, dwa dysponuje wieloma gwiazdami, a trzy, przez wszystkich ekspertów wymieniana jest jako główny kandydat do szóstego tytułu Mistrzów Świata. Rywalizacja grupowa powinna być więc dla Brazylii formalnością, co pokazują zresztą MŚ 2022 typy.

typy grupa g mś 2022

Zwłaszcza, że drugą młodość przeżywa Neymar, a pozostałe pozycje obsadzone są tak silnie, że selekcjoner Brazylijczyków śmiało mógłby wystawić nawet dwie czołowe reprezentacje świata. Jak zatem widzisz, takie typy Grupa G MŚ 2022 mają swoje uzasadnienie. Czy jednak przełożą się na rzeczywistość?

Widoczne na Grupa G zakłady pokazują, że tymi, którzy mogą pokrzyżować plany Brazylijczykom są przede wszystkim Serbowie. Dušan Vlahović i spółka w ostatnich latach zbudowali naprawdę solidną ekipę, która już kilka razy pokazała, że potrafi walczyć jak równy z równym z najlepszymi.

My jednak uważamy, że Brazylia ma zdecydowanie więcej jakości od swoich grupowych rywali i bardzo pewnie wygra fazę grupową. Niewykluczone, że uczyni to z kompletem trzech zwycięstw, wysyłając jasny sygnał, że jest gotowa po raz szósty sięgnąć po Puchar Świata.

Grupa G – typy MŚ na awans z grupy

Wspomnieliśmy o Serbach jako o reprezentacji, która, co pokazują także Grupa G kursy będą głównym kandydatem do awansu. Naszym zdaniem Serbowie o drugie miejsce powalczą przeciwko Szwajcarom i Kamerunowi. Uważamy, że sytuacja może tutaj być niezwykle zacięta. I nie zdziwimy się nawet, jeśli ostateczne rozstrzygnięcia zapadną dopiero w ostatniej kolejce fazy grupowej, kiedy to Serbowie zagrają ze Szwajcarią, a Kameruńczycy z Brazylijczykami.

Wystawiając jednak typy Grupa G MŚ 2022,  uważamy, że Serbia awansuje do fazy pucharowej. Serbowie mają za sobą udaną Ligę Narodów. Owszem, grupa z Norwegią, Słowenią czy Szwecją nie była najbardziej wymagającą, ale 4 zwycięstwa przy 1 remisie i 1 porażce mogą robić wrażenie.

Typy i ciekawe wnioski nt. Grupy G na Mistrzostwach Świata 2022

Skoro poznałeś już, jak wyglądają typy Grupa G MŚ 2022, to żeby jeszcze bardziej je zrozumieć, poczytaj kilka słów analizy o każdej z reprezentacji. Dzięki temu Grupa G typy staną się klarowne.

Brazylia po szósty triumf

Brazylia jest reprezentacją, która jako jedyna wygrywała Mundial pięciokrotnie. Sztuka ta nie udała się żadnej innej reprezentacji. Teraz Canarinhos wymieniani są jako Ci, którzy mogą jeszcze podkręcić ten niesamowity wyczyn, aż do sześciu tytułów mistrzowskich.

Ostatni raz Brazylia sięgnęła po Mistrzostwo Świata w 2002 roku, a od tego czasu nie udało im się dojść dalej, niż ćwierćfinał. Przegrany w 2021 roku finał Copa America przeciwko Argentynie podziałał na nich jak płachta na byka. Brazylia ma w swoim składzie wiele gwiazd, a Neymar znów jest liderem z krwi i kości. To powinno zaowocować w Katarze.

Serbia po najlepszy wynik w historii

Udana Liga Narodów i Dusan Vlahović jako ten, który strzela niczym na zawołanie działają motywująco na Serbów. Nawet, jeżeli przyjdzie im rywalizować w tak wymagającej grupie. Grupa G typy pokazują, że Serbowie mają największą szansę na awans spośród reprezentacji, z wyłączeniem Brazylii.

Serbowie tylko raz, w 1998 roku we Francji awansowali do fazy pucharowej Mistrzostw Świata. Wydaje się, że obecna generacja piłkarzy jest tą, która może napisać historię od nowa. Serbowie muszą jednak uważać, bowiem i z Kamerunem i ze Szwajcarią nigdy nie grało im się łatwo. Na Grupa G zakłady wyglądają pasjonująco.

Szwajcaria chce podtrzymać dobrą passę

Helweci na trzech, z czterech ostatnich Mistrzostw Świata grali w fazie pucharowej. Teraz też mają swoje nadzieje i będą chcieli podtrzymać dobrą passę. Owszem, ich skład nie wygląda tak okazale, jak Serbów. Jednak historia bezpośrednich pojedynków może przemawiać za Szwajcarią i cały kolektyw, który udało się stworzyć wśród Helwetów. Czy to zaowocuje w fazie grupowej? Kluczowy może okazać się mecz otwarcia przeciwko Kamerunowi.

Kamerun zaskoczy wszystkich?

Wydaje się, że Kamerun ma dobrze ułożony terminarz. Na początek Szwajcaria, a później Serbia i w przypadku dwóch zwycięstw, gracze z Czarnego Lądu ze spokojnymi głowami mogą przystępować do kończącego fazę grupową meczu przeciwko Brazylii. Czy jednak tak będzie? Grupa G kursy tego nie pokazują. Zapewne wpływ ma na to fakt, że Kamerun tylko raz w historii – w 1990 roku awansował do fazy pucharowej Mistrzostw Świata. W 2021 roku Kamerun zajął trzecie miejsce w Pucharze Narodów Afryki.

I to tyle, jeśli chodzi o typy Grupa G MŚ 2022. Uważasz, że mają sens? Śmiało postaw zakłady!