Mistrzostwa Świata 2022 zakłady – najlepsi bukmacherzy

Chyba każdemu kibicowi przeszły przez myśl na Mistrzostwa Świata 2022 zakłady bukmacherskie, a większość realizuje swoje pomysły. Jest to więc dobry moment, żeby sprawdzić, kim są najlepsi bukmacherzy na Mistrzostwa Świata 2022. Obstawianie bez tajemnic? Sprawdź szczegóły w naszym tekście.

Mistrzostwa Świata 2022 zakłady bukmacherskie

W poniższej tabeli prezentujemy, którzy na Mistrzostwa Świata 2022 najlepsi bukmacherzy przygotowali swoje oferty.

Bukmacherzy
Bonusy MŚ 2022
Odbierz swoją ofertę

1.Fortuna

mistrzostwa świata fortuna

Bonus - do 600 zł + 20 zł freebet + 10 zł

✅ Atrakcyjne kursy

✅Gra bez podatku

✅Załóż konto z kodem - BETMAX

 

ODBIERZ BONUS

czytaj więcej >>

2.Betclic

mistrzostwa świata betclic

✅Bonus - do 200 złotych

✅Atrakcyjne kursy

✅Transmisje online

✅Załóż konto z kodem - BETPLMAX

 

ODBIERZ BONUS

czytaj więcej >>

3.STS

sts mistrzostwa świata

✅Bonus - do 1660 złotych

BetBooster

Transmisje online

Załóż konto z kodem - STSMAX

 

ODBIERZ BONUS

czytaj więcej >>

4.Superbet

mistrzostwa świata superbet

✅Bonus - do 3754 złotych

Early Payout

Mnóstwo atrakcyjnych promocji

✅Załóż konto z kodem - BETMAX

 

ODBIERZ BONUS

czytaj więcej >>

5.LVBET

mistrzostwa świata lvbet

✅Bonus - do 3333 zł + 20 zł freebet

✅Szybkie wypłaty

✅Wiele rynków bukmacherskich

✅Załóż konto z kodem - BEST20

ODBIERZ BONUS

czytaj więcej >>

6.eWinner

ewinner mistrzostwa świata

✅Bonus -do 610 złotych

✅Custom Bet

✅Przejrzysty interfejs

✅Załóż konto z kodem - MAXBET

ODBIERZ BONUS

czytaj więcej >>

7.Betfan

mistrzostwa świata betfan

✅Bonus - do 1600 złotych

✅Ciekawe oferty bonusowe

✅Nietypowe rodzaje zakładów

✅Załóż konto z kodem - BETFANMAX

ODBIERZ BONUS

czytaj więcej >>

8.forBET

mistrzostwa świata forbet

✅Bonus - aż do 3150 zł

✅Atrakcyjne kursy

✅Błyskawiczna obsługa klienta

✅Załóż konto z kodem - FORMAX

ODBIERZ BONUS

czytaj więcej >>

9.Fuksiarz

mistrzostwa świata fuksiarz

✅Bonus - 500 złotych

✅ Early Payout

✅Regularny cashback

 

ODBIERZ BONUS

czytaj więcej >>

Zastanawiasz się, jak wybraliśmy najlepszych bukmacherów? Wykorzystaliśmy całe nasze, zebrane na przestrzeni wielu lat doświadczenie, żeby porównać poszczególne serwisy bukmacherskie pomiędzy sobą. Zwróciliśmy uwagę na wszystkie, ważne z punktu widzenia gracza aspekty. Mamy tutaj na myśli zarówno funkcjonowanie samej strony, płatności, bonusy, ale też dostępność zakładów i atrakcyjność kursów bukmacherskich. Dzięki temu masz pewność, że zaprezentowani na Mistrzostwa Świata 2022 bukmacherzy to absolutna czołówka. Wybierz jednego lub kilku z nich, a będziesz zadowolony.

Zakłady Mistrzostwa Świata 2022 najlepsi bukmacherzy – nasz wybór

 1. Fortuna
 2. Betclic
 3. STS
 4. Superbet
 5. LVBET
 6. eWinner
 7. Betfan
 8. forBET
 9. Fuksiarz

Fortuna – cashback i darmowy zakłady na Mistrzostwa Świata 2022

Fortuna MŚ 2022

Fortuna to jeden z najstarszych i nie ukrywajmy – także najlepszych polskich bukmacherów. W jego ofercie Mistrzostwa Świata 2022 zakłady wyglądają świetnie. I to nie tylko, jeżeli chodzi o ofertę i kursy, ale również bonusy bukmacherskie. Ten bukmacher oferuje aż 600 zł bez ryzyka na start. Poza tym, możesz rozpocząć stawiać na Mundial 2022 zakłady od freebetu 20 zł, za rejestrację z naszym kodem promocyjnym. To jeszcze nie wszystko, bowiem za drugi depozyt czeka na Ciebie bonus 50% do 200 zł.

Jeżeli chodzi o samą ofertę bukmachera Fortuna na Mistrzostwa Świata 2022, to jest rewelacyjna. Możesz obstawiać poszczególne mecze, ale i również zakłady terminowe na króla strzelców MŚ 2022 czy wyniki poszczególnych reprezentacji, w tym zwycięzcę Mundialu w Katarze. Sprawdź sam.

ODBIERZ BONUS

Betclic – świetne promocje na zakłady Mistrzostwa Świata 2022

Betclic Mistrzostwa Świata 2022

Betclic jest kolejnym bukmacherem, którego polecany na zakłady na Mundial 2022. W jego przypadku każdy nowy gracz może otrzymać ubezpieczenie pierwszego kuponu do 200 złotych. Jeżeli więc Twój zakłady – przypuśćmy na wygraną Polski – okaże się przestrzelony, otrzymasz zwrot i będziesz mógł spróbować jeszcze raz na innym kuponie bukmacherskim.

Na tym Betclic nie poprzestaje, bowiem bukmacher słynie z oferowania krótkoterminowych, ale jakże atrakcyjnych bonusów na zakłady bukmacherskie Mistrzostwa Świata 2022. Obstawianie Mundialu jest także wyjątkowo korzystne ze względu na atrakcyjne kursy. Mało tego, Betclic ma promocję, która podwyższa kursy dla najciekawszych meczów Mistrzostw Świata w Katarze. Jesteśmy pewni, że znajdzie się tam każdy mecz reprezentacji Polski i nie tylko.

ODBIERZ BONUS

STS z garścią bonusów na zakłady Mistrzostwa Świata 2022

sts mś 2022

Nie jeden, a kilka bonusów na Mundial 2022 proponuje STS. Ten bukmacher nagrodzi Cię bonusami od trzech depozytów, zakładem bez ryzyka, który zabezpieczy przegrany kupon oraz dodatkowymi środkami, za wykonanie kilku zadań. Łącznie na nowego gracza czeka aż 1660 złotych. To wciąż nie wszystko.

STS posiada ponadto jedną z najszerszych ofert zakładów bukmacherskich na MŚ 2022. Obstawiać możesz wszystko – począwszy od konkretnych meczów, przez wynik reprezentacji Polski, królu strzelców Mundialu, a kończąc na top3 czy reprezentacji, która wywalczy tytuł mistrzowski. Nie sposób nie zauważyć, że STS oferuje też wygodne zakłady mobilne, dzięki jednej z najlepszych na rynku aplikacji bukmacherskiej. Warto więc skorzystać z jego oferty, żeby stawiać na Mistrzostwa Świata 2022 zakłady bukmacherskie. Bonusy czekają!

ODBIERZ BONUS

Superbet z dedykowanymi ofertami na Mistrzostwa Świata 2022

superbet mistrzostwa świata 2022

Superbet to wschodząca gwiazda polskiego rynku bukmacherskiego. Śmiało można użyć takich słów, kiedy spojrzyjmy, jak rosnącą popularnością cieszy się ten bukmacher. Także, jeżeli chodzi o Mistrzostwa Świata 2022 zakłady bukmacherskie. Na start bukmacher proponuje aż do 3754 złotych bonusów, wśród których jest tydzień bez ryzyka do 3500 zł, dwa darmowe zakłady po 34 zł i 20 zł oraz 200 zł bonusu reload od depozytu.

Jeżeli myślałeś, że to już wszystko, to absolutnie nie. Bukmacher przygotował wiele dedykowanych promocji z okazji MŚ 2022. Mowa tu między innymi o promocji Super Strzał, a więc strzelaniu rzutów karnych Jerzemu Dudkowi. Każda celna jedenastka spowoduje, że do Twojego konta zostanie przypisany bonus. Jest też Koło Fortuny, z codziennym losowaniem nagród. Należy wspomnieć o wyższych kursach i podwyższaniu wygranych na kuponach akumulowanych. Sporo tego!

ODBIERZ BONUS

LVBET to ogrom rynków bukmacherskich na Mistrzostwa Świata 2022

lvbet mś 2022

Jeżeli chodzi Ci po głowie obstawianie czegoś więcej, niż standardowego wyniku meczu, strzelców bramek czy liczby goli, to możesz wybrać LVBET na Mistrzostwa Świata 2022. Bukmacher przygotował kilkaset różnych rynków i zakłady łączone, dzięki czemu możesz obstawiać wszystko, o czym tylko myślisz.

Owszem, nie obyło się także bez bonusów bukmacherskich. Pakiet powitalny składa się z 3353 złotych, w tym darmowego zakładu 20 zł bez depozytu. Oprócz tego jest wysoki zakład bez ryzyka do 333 złotych oraz aż 3000 zł w dwóch bonusach depozytowych. Warto!

ODBIERZ BONUS

eWinner z cashbackiem i bonusem od doładowania na Mistrzostwa Świata 2022

ewinner mś 2022

Na MŚ 2022 zakłady możesz wysyłać także w eWinner. U tego bukmachera czekają dwa bonusy. Pierwszym jest cashback na kwotę 110 zł, dzięki któremu otrzymasz zwrot środków z przegranego kuponu. Oprócz tego możesz zgarnąć bonus 50% od swojego doładowania aż do 500 zł. To wysokie bonusy, jak zresztą ambasador tego buka, a więc Marcin Gortat.

eWinner proponuje także na Mistrzostwa Świata 2022 zakłady wysokie kursy i ciekawy wybór rynków bukmacherskich. Niewykluczone, że systematycznie będą pojawiać sie na Mundial 2022 dedykowane promocje, do których eWinner zresztą już przyzwyczaił przy okazji innych wielkich imprez.

ODBIERZ BONUS

Betfan z dwoma bonusami na Mistrzostwa Świata 2022

betfan mś 2022

1600 zł – tyle można zyskać w Betfan na Mistrzostwa Świata 2022. Zakłady w tym miejscu wzbogacone zostały wysokim cashbackiem aż do 600 zł oraz bonusem depozytowym 100% do 1000 zł. Bukmacher nagradza też użytkowników, którzy wyrażą zgody marketingowe. Jeżeli się zarejestrujesz i to uczynisz, możesz liczyć na ciekawe freebety w podzięce za swoją aktywność.

A jak wyglądają zakłady na Mistrzostwa Świata 2022? Bardzo solidnie. Obstawisz tu każdy mecz oraz wiele zakładów długoterminowych, włącznie z królem strzelców i zwycięzcą Mundialu w Katarze.

ODBIERZ BONUS

forBET z najwyższym na rynku cashbackiem na Mistrzostwa Świata 2022

forbet mistrzostwa świata 2022

Kolejny na Mistrzostwa Świata 2022 bukmacher, którego rekomendujemy, to forBET. Przygotował wiele ciekawych bonusów dla graczy. Na pierwszy plan wychodzi oferta powitalna, w ramach której możesz zyskać nawet 3150 zł z kodem promocyjnym. Zacznijmy od najwyższego na rynku cashbacku aż do 1150 zł, przez bonus reload do 2000 zł, a kończąc na aż 30 dniach gry bez podatku!

forBET ma też naturalnie świetne zakłady na Mistrzostwa Świata 2022. Obstawianie tutaj, to dosłownie wszystko, od meczy, przez grupy, fazę pucharową oraz końcowe rozstrzygnięcia Mistrzostw Świata w Katarze.

ODBIERZ BONUS

Fuksiarz z zakładem bez ryzyka na Mistrzostwa Świata 2022

fuksiarz mś 2022

I na deser Fuksiarz. To kolejny na Mistrzostwa Świata 2022 bukmacher, któremu warto się przyjrzeć. Oferuje 50% cashback do 500 złotych. Największą zaletą tego bonusu jest fakt, że nie posiada warunków obrotu. Poza tym, możesz odbierać regularny cashback do 200 zł za nieudane zakłady na Mistrzostwa Świata 2022.

Fuksiarz może poszczycić się atrakcyjnymi kursami i szeroką ofertę zakładów. Zwłaszcza, jeżeli chodzi o wszystkie mecze, w tym spotkania reprezentacji Polski.

ODBIERZ BONUS

Najczęstsze pytania o zakłady bukmacherskie na Mundial 2022

 • Jacy są najlepsi na Mistrzostwa Świata 2022 bukmacherzy?

Betclic, Superbet, STS, ale nie tylko. Każdego bukmachera z osobna opisaliśmy na naszej stronie.

 • Czy znajdę bonusy bukmacherskie na Mundial 2022?

Owszem. Wielu bukmacherów oferuje wiele różnych bonusów, w tym freebety, cashbacki oraz bonusy reload. Wszystkie prezentujemy w naszym tekście.