Motor Lublin – Stal Gorzów typy, analiza i transmisja (finał PGE Ekstraligi, 25.09)

Czas na absolutnie najważniejsze spotkanie w ramach PGE Ekstraligi 2022! 25 września w Lublinie dojdzie do pojedynku, który zadecyduje o tym, kto zostanie Drużynowym Mistrzem Polski 2022. Jakie mamy Motor Lublin – Stal Gorzów typy na to spotkanie?

Kapitalne typy na mecz Motor Lublin – Moje Bermudy Stal Gorzów (25.09.2022)

Z pewnością wiele osób będzie uważnie analizować Motor Lublin – Stal Gorzów kursy. Miłośnicy obu ekip liczą na sukcesy swoich ulubieńców. Kto naszym zdaniem okaże się tutaj lepszy?

Motor Lublin wygra, ale… czy odrobi straty?

Od początku tego sezonu Motor Lublin prezentował fenomenalną postawę. W fazie zasadniczej “Koziołki” wywalczyły aż 31 punktów. Ten zespół odnotował 12 zwycięstw, a ponadto raz podzielił się punktami z przeciwnikiem i raz musiał przełknąć gorycz porażki.

Motor Lublin - Stal Gorzów typy

Ekipa Moje Bermudy Stal Gorzów w sezonie zasadniczym wywalczyła 20 “oczek”. Osiem zwycięstw i sześć porażek to przyzwoity rezultat. Trzeba pamiętać o tym, że w bieżącym sezonie gorzowianie borykali się z rozmaitymi problemami, m.in. zdrowotnymi. Do końca rozgrywek ze składu tej drużyny wypadł Anders Thomsen.

W pierwszym meczu finałowym Stal okazała się lepsza. Gorzowski zespół pokonał Motor Lublin 51:39. Bardzo dobre zawody pojechali tacy zawodnicy jak między innymi Szymon Woźniak (11+2), Martin Vaculik (14+2) oraz Bartosz Zmarzlik (16+1). W szeregach pokonanych najlepiej spisał się natomiast Dominik Kubera (16). Pozostali seniorzy drużyny z Lublina mocno zawiedli.

Jak będzie tym razem? Podsuwamy wam Motor Lublin – Stal Gorzów typy, że gospodarze zwyciężą ten pojedynek. U siebie są niewątpliwie mocni i powinni to ponownie udowodnić. Nie jesteśmy jednak przekonani, że lubelskim “Koziołkom” uda się odrobić straty. Walka o Drużynowe Mistrzostwo Polski powinna być niesamowicie zacięta, a o wszystkim mogą zadecydować detale.

Przeczuwamy, że swoje doświadczenie wykorzysta Jarosław Hampel, który będzie chciał zrehabilitować się za mizerny występ w pierwszym finale PGE Ekstraligi. Stawiamy, że “Mały” zapisze na swoim koncie co najmniej 9 punktów.

Motor Lublin – Stal Gorzów składy. Kto pojedzie w finale PGE Ekstraligi?

Przedstawiciele obu drużyn zgłosili już Motor Lublin – Stal Gorzów składy awizowane. W jakich zestawieniach mają przystąpić te ekipy do najważniejszego meczu sezonu 2022? Rzućmy okiem:

Moje Bermudy Stal Gorzów:
1. Szymon Woźniak
2. Patrick Hansen
3. Anders Thomsen
4. Bartosz Zmarzlik
5. Martin Vaculik
6. Oskar Paluch
7. Mateusz Bartkowiak

Motor Lublin:
9. Jarosław Hampel
10. Fraser Bowes
11. Maksym Drabik
12. Zastępstwo zawodnika
13. Mikkel Michelsen
14. Mateusz Cierniak
15. Wiktor Lampart

Motor Lublin – Stal Gorzów transmisja. Oto najważniejsze informacje

Drugi finał PGE Ekstraligi 2022 został przewidziany na 25 września 2022 roku. Początek żużlowej rywalizacji na lubelskim torze zaplanowano na godzinę 19:15.

Motor Lublin – Stal Gorzów transmisja dostępna będzie na Canal+Sport 5. Spotkanie obejrzysz również na Canal+ online. Jeżeli chcesz oglądać mecz, zerknij poniżej.

FAQ

  • Jakim wynikiem zakończył się pierwszy mecz Stal Gorzów – Motor Lublin?

Zespół Stali Gorzów wygrał w pierwszym finale z Motorem Lublin 51:39.

  • Gdzie oglądać finał Motor – Stal?

Spotkanie będzie można śledzić na Canal+ Sport 5 i Canal+ online.