Al Ahly – Real Madryt gdzie oglądać? Transmisja i stream online, kiedy, o której godzinie?

Klubowe Mistrzostwa Świata wkraczają w decydującą fazę. Przed nami półfinał tych elitarnych rozgrywek, a dojdzie w nim do meczu Al Ahly – Real Madryt. Gdzie oglądać stream online i transmisje telewizyjną? O której godzinie i kiedy początek? Szczegóły sprawdzisz w poniższym tekście.

Al Ahly Real Madryt gdzie oglądać

Gdzie oglądać Al Ahly – Real Madryt? Transmisja i stream online

Z meczu Al Ahly – Real Madryt transmisja dostępna bedzie na Canal+ Sport, a także na Canal+ Online. Stawką jest finał Klubowych Mistrzostw Świata, które rozgrywane są w Maroku. “Królewscy” są faworytami i co ciekawe wygrywali KMŚ aż 4 razy w poprzednich 10 edycjach. Tylko raz w ciągu ostatnich 10 lat wygrał klub spoza Starego Kontynentu, a mianowicie Corinthias przed rokiem. Naszym zdaniem nadchodzący mecz wygra Real i zobaczymy w nim przynajmniej dwa gole.

Al Ahly – Real Madryt: godzina i transmisja Klubowych Mistrzostw Świata

Co ciekawe Al Ahly i Real Madryt dopiero po raz pierwszy w historii zmierzą się przeciwko sobie. “Królewscy” są nie tylko zdecydowanym faworytem tego meczu, ale i Klubowych Mistrzostw Świata. Czy spełnią pokładane w nich nadzieje? Pierwszą odpowiedź na to pytanie poznamy już 8 lutego 2023. Właśnie na środę zaplanowano mecz Al Ahly – Real Madryt. O której? Początek meczu o godzinie 20:00 czasu polskiego, a odbędzie się on na stadionie Stade Moulay Abdallah w Rabacie (Maroko).