Anglia – Niemcy typy i zakłady, gdzie oglądać transmisję na żywo? (Liga Narodów, 26.09.2022)

Dla Synów Albionu starcie z podopiecznymi Hansiego Flicka będzie formalnym pożegnaniem z dywizją A. Jaki przebieg będzie miało to spotkanie i kto będzie górą? Anglia – Niemcy gdzie obejrzeć, typy i zakłady. Serdecznie zapraszamy.

Anglia – Niemcy typy bukmacherskie

Brak Wam pomysłu na Anglia – Niemcy typy? Oto kilka naszych świeżutkich propozycji:

Pożar w “ojczyźnie futbolu”

Wielu kibiców futbolu martwi się o stan polskie kadry na kilkadziesiąt dni przed oficjalnym startem piłkarskich MŚ w Katarze. Co zatem ma powiedzieć fan kibicujący na co dzień reprezentacji dowodzonej przez Garetha Southgate'a?

Czwarta drużyna mundialu w 2018 roku, a także jednocześnie aktualni wicemistrzowie Europy notują w 2022 roku bardzo kiepską serię. Żadna z pięciu ostatnich potyczek nie padła ich łupem, czego wynikiem jest zresztą spadek do europejskiej drugiej ligi, jaką śmiało można nazwać dywizję B Ligi Narodów. Czy oznacza to zatem, że wyspiarski futbol ponownie będzie przeżywał olbrzymi kryzys?

anglia-niemcy-typy

Tego nie wie chyba nikt. Jedno jest jednak pewne. W poniedziałkowy wieczór o triumf nad Niemcami będzie Harry'emu Kane'owi i jego reprezentacyjnym kolegom wyjątkowo trudno. Typujemy, że przyjezdni będą lepsi od popularnych Three Lions w przynajmniej jednej z połów tego pojedynku. Bez walki się aczkolwiek nie obejdzie. Oby choć na pożegnanie Anglicy udowodnili, że nadal należą do absolutnej światowej czołówki.

Bezpośrednie mecze Anglia – Niemcy

  • Niemcy – Anglia 1:1
  • Anglia – Niemcy 2:0
  • Anglia – Niemcy 0:0

Ciężko oczekiwać po kiepskich Anglikach nawiązania równorzędnej walki z naszymi sąsiadami z Zachodu. Maksimum, na co ich stać będzie naszym zdaniem remis.

Kiedy i o której mecz Anglia – Niemcy?

Start niniejszego pojedynku zaplanowano na godz. 20:45 w dniu 26 września 2022 roku.

Gdzie oglądać Anglia – Niemcy?

Z ogólnodostępnych informacji wynika, że z meczu Anglia – Niemcy transmisja będzie dostępna na antenach stacji Polsat Sport oraz TVP Sport.