Arabia Saudyjska – Meksyk typy, kursy, zakłady (30.11.2022)

Ależ emocje buzują przed meczem Arabii Saudyjskiej z Meksykiem. To od wyniku tego spotkania, jeśli Polska nie wygra z Argentyną, będzie zależeć wyjście naszej reprezentacji z grupy. Przed meczem Arabia Saudyjska – Meksyk typy, które przygotowaliśmy, przeczytasz poniżej.

Arabia Saudyjska – Meksyk typy Mistrzostwa Świata 2022 (30.11.2022)

W ostatnim dniu listopada Arabia Saudyjska zagra z Meksykiem i będzie to niezwykle ważne spotkanie w kontekście sytuacji w Grupie C. Równocześnie rozpocznie się mecz Polski z Argentyną. Sytuacja jest o tyle ciekawa, że jeszcze każda z reprezentacji ma szanse na wyjście z grupy. Nie będzie więc mowy o żadnym odpuszczaniu i czekają nas niesamowite emocje, miejmy nadzieję, że do końcowego gwizdka sędziego.

Arabia Saudyjska - Meksyk typy

Przypomnijmy, że Arabia Saudyjska ma w dorobku 3 punkty po sensacyjnym zwycięstwie 2:1 nad Argentyną. W drugiej kolejce, Arabia choć zagrała nieźle, to musiała uznać wyższość Polski, przegrywając 0:2. Meksykanie przed ostatnią kolejką zamykają tabelę grupy C, z jednym punktem, zdobytym dzięki remisowi z Polską. Później Meksyk przegrał 0:2 z Argentyną. Sytuacja ułożyła się tak, że Meksykanie mają jednak wciąż szanse na awans. Muszą jednak powalczyć o pełną pulę z Arabią i liczyć na korzystny dla nich wynik w meczu Polski z Argentyną.

Jak widzimy na mecz Arabia Saudyjska – Meksyk typy bukmacherskie? Uważamy, że wygrają podopieczni Taty Martineza. Jest to dużo bardziej klasowa drużyna i trzeba przyznać, że Meksykanie zaprezentowali się nieźle w ostatnim meczu przeciwko Argentynie, gdzie “pękli” dopiero w końcówce. Owszem, Arabia Saudyjska to jedno z pozytywnych zaskoczeń Mistrzostw Świata w Katarze, ale dobra passa nie trwa wiecznie. Uważamy, że w tym meczu, pod presją zadecydują umiejętności i doświadczenie, które jest po stronie Meksykanów.

Nie bez znaczenia może być fakt, że Meksyk wygrywał z Arabią Saudyjską w każdym, z trzech dotychczas rozegranych bezpośrednich spotkań. Ostatni mecz zakończył się wynikiem 5:1 dla Meksykanów.

Przewidujemy również, że trafne mogą być na starcie Arabia Saudyjska – Meksyk zakłady bukmacherskie na over 2.5 gola. Tak sytuacja miała miejsce w 2 z 3 bezpośrednich spotkań, pomiędzy zainteresowanymi reprezentacjami. Meksyk nie zdobył jeszcze gola na Mundialu w Katarze, a biorąc pod uwagę fakt, że musi zaryzykować i zagrać o pełną pulę, musi to uczynić. Także Arabia Saudyjska będzie chciała wygrać, nie mając nic do stracenia, jeżeli w drugim meczu będzie niekorzystny wynik. To może sprzyjać przynajmniej 3 bramkom w opisywanym spotkaniu.

Bezpośrednie mecze Arabia Saudyjska – Meksyk

  • Meksyk – Arabia Saudyjska 5:1
  • Arabia Saudyjska – Meksyk 0:5
  • Arabia Saudyjska – Meksyk 0:2

Warto zauważyć, że w trzech meczach Meksykanie wbili rywalom aż 12 goli i stracili tylko jednego.

Arabia Saudyjska – Meksyk kursy

  • Arabia Saudyjska – 4.70
  • Remis – 4.10
  • Meksyk – 1.72

Obstaw tutaj

Spoglądając na Arabia Saudyjska – Meksyk kursy bukmacherskie widzimy, że eksperci nie mają nawet najmniejszych wątpliwości, że zdecydowanym faworytem są Meksykanie.

Gdzie postawić na Arabia Saudyjska – Meksyk zakłady bukmacherskie?

Jeżeli chcesz obstawiać ten mecz, zapoznaj się z ofertami poniższych zakładów bukmacherskich.

  1. STS 
  2. Fortuna 
  3. Superbet 
  4. Betclic 

Kiedy mecz Arabia Saudyjska – Meksyk o której?

W środę, 30 listopada 2022 roku, o godzinie 20:00.

Gdzie oglądać Arabia Saudyjska – Meksyk? Transmisja

Transmisja meczu na TVP 2, a transmisja łączona z obu meczy tej grupy na TVP Sport.

Typy na Mistrzostwa Świata 2022

Zobacz też, jak wygląda nasze typowanie Mistrzostw Świata 2022 na inne nadchodzące spotkania.