Argentyna – Australia typy, kursy i zakłady (03.12.22)

Wszyscy kibice zastanawiają się, czy rozpędzeni Argentyńczycy odprawią z kwitkiem Australijczyków? Sprawdź na mecz 1/8 finału MŚ 2022, Argentyna – Australia typy bukmacherskie.

Argentyna – Australia typy na 1/8 finału MŚ 2022

Od początku Mundialu 2022, Argentyna, a więc aktualni mistrzowie Copa America wymieniani byli w gronie ścisłych faworytów. Teoria ta nieco legła w gruzach po porażce z Arabią Saudyjską, ale meczami z Meksykiem i z Polską, Albicelestes wrócili na właściwe tory. Argentyna wygrała grupę C i zagra z Australią, która zajęła drugie miejsce w grupie D. Kangury awansowały kosztem Tunezji i Danii. I to właśnie Duńczycy sprawili jedno z największych rozczarowań obok Niemców na Mistrzostwach Świata 2022.

Argentyna - Australia typy

Argentyna ma za sobą porażkę z Arabią Saudyjską (1:2) oraz wygrane z Meksykiem i Polską (oba mecze 2:0). Australia rozpoczęła Mundial 2022 od wysokiej porażki z Francją (1:4), ale później wygrała z Tunezją i Danią (oba mecze 1:0).

Uważamy jednak, że nadchodzący mecz będzie przebiegał zdecydowanie pod dyktando Albicelestes. Argentyńczycy złapali właściwy rytm. Spoglądając w historię bezpośrednich pojedynków, widzimy, że Argentyna jeszcze nigdy nie przegrała z Australią, a wygrała trzy ostatnie mecze, dwukrotnie zachowując czyste konto.

Wygrany przez Albicelestes mecz z Meksykiem 2:0 oraz wygrana nad Polską 2:0, która wydaje się, że mogła być jeszcze bardziej okazała, gdyby Argentyńczycy naprawdę chcieli, pokazuje, jaki potencjał ofensywny drzemie w tej reprezentacji. Jednocześnie Australia pokazała, że nie potrafi radzić sobie z najmocniejszymi (porażka 1:4 z Francją). Uważamy więc, że w tym meczu Argentyna wygra co najmniej różnicą dwóch bramek.

Kolejne zaprezentowane przez nas na mecz Argentyna – Australia typy bukmacherskie to powyżej 6.5 celnego strzału po stronie Messiego i spółki. 13 strzałów na bramkę w meczu z Polską jest doskonałym dowodem na to, że Argentyńczycy nie tylko potrafią kontrolować poczynania na boisku, ale też raz po raz sprawdzać defensywę rywali. Ten mecz może wyglądać podobnie. Argentyna będzie atakować, a Australia spróbuje z kontry. Taka sytuacja będzie sprzyjać częstym strzałom ze strony reprezentacji Argentyny.

Argentyńczycy spore nadzieje pokładają w Lionelu Messim. Póki co gwiazda Albicelestes wywiązuje się ze swojej roli. W dotychczasowych trzech meczach Mistrzostw Świata, Messi zdobył dwa gole i dorzucił jedną asystę. W dobrej formie jest również Enzo Fernandez, który zdobył przepięknego gola w jednym z meczów fazy grupowej, a na koncie również ma asystę. Ci piłkarze oraz przebojowy Angel Di Maria mogą pociągnąć Argentynę ku przekonywującemu zwycięstwu nad Australia.

Bezpośrednie mecze Argentyna – Australia

  • Australia – Argentyna 0:1
  • Australia – Argentyna 2:4
  • Argentyna – Australia 1:0

Trzy ostatnie bezpośrednie mecze i trzy wygrane Argentyny, w tym dwa czyste konta. Czy trzeba dodawać coś jeszcze, żeby dowieść, kto jest faworytem meczu 1/8 finału MŚ 2022?

Argentyna – Australia kursy

  • Argentyna – 1.22
  • Remis – 6.80
  • Australia – 16

Bukmacherzy kompletnie nie wierzą w sukces Kangurów i awans do ćwierćfinału. Argentyna jest zdecydowanym faworytem, co pokazują przed meczem Argentyna – Australia kursy bukmacherskie.

Gdzie postawić na Argentyna – Australia zakłady bukmacherskie?

Chcąc postawić na Argentyna – Australia zakłady bukmacherskie, warto zapoznać się z ofertami wymienionych bukmacherów.

  1. STS
  2. Fortuna
  3. Superbet
  4. Betclic

Kiedy mecz Argentyna – Australia: o której?

Mecz 3 grudnia 2022 roku, o godzinie 20:00.

Gdzie oglądać Argentyna – Australia? Transmisja

Z meczu Argentyna – Australia transmisja na TVP 1 i TVP Sport.

Typy na Mistrzostwa Świata 2022

Zerknij także na nasze inne typy Mistrzostwa Świata 2022 wraz z obszernymi analizami i statystykami.