Arsenal – Crystal Palace typy i kursy (19.03.2023)

Dla Kanonierów każde kolejne spotkanie jest starciem na wagę złota. Czy podczas zmagań z popularnymi Orłami uda im się dopisać do swojego konta kolejny komplet punktów? Arsenal – Crystal Palace typy, kursy i zapowiedź.

Arsenal – Crystal Palace typy i przewidywania

To prędzej czy później musiało się tak skończyć. Za sprawą kiepskich rezultatów z posadą pierwszego szkoleniowca Crystal Palace pożegnał się właśnie Patrick Vieira. Jego tymczasowym następcą został Patrick McCarthy. Trzeba przyznać, że misja, przed jaką stanie w swoim pierwszym meczu w nowej roli jawi się jako wyjątkowo wymagająca.

Bardzo wątpliwe, aby akurat w tym konkretnym przypadku zadziałał efekt tzw. nowej miotły. Prognozujemy więc, że Kuba Kiwior i spółka rozstrzygną losy każdej z połów tego spotkania na swoją korzyść.

arsenal-crystal-palace-typy

Swoją frustrację wynikającą z wyjątkowo słabej gry piłkarze Orłów okazywali dotychczas poprzez liczne faule na graczach drużyn przeciwnych. Jesteśmy niemal pewni, że podobną strategię przyjmą również w trakcie pojedynku z Kanonierami.

Arsenal – Crystal Palace typy na więcej napomnień na koncie przyjezdnych to zatem propozycja o wyjątkowo dużym prawdopodobieństwie pozytywnego rozstrzygnięcia.

Arsenal – Crystal Palace ostatnie wyniki

Wyeliminowanie przez Sporting z dalszej rywalizacji w Lidze Mistrzów może finalnie dać dużo dobrego zawodnikom Arsenalu. Na ten moment potrzeba im już właściwie tylko pełnego skupienia na rozgrywkach ligowych. Odesłanie do domu graczy Crystal Palace z zerowym dorobkiem punktowym jest jak najbardziej możliwe. Tym bardziej, gdy pod uwagę weźmiemy aktualną formę obu ekip. Fatalna seria kilkunastu spotkań bez wygranej w przypadku gości zostanie więc najpewniej przedłużona co najmniej o jedno dodatkowe starcie.

Ostatnie mecze Arsenalu

  • Arsenal – Sporting 1:2
  • Fulham – Arsenal 0:3
  • Sporting – Arsenal 2:2

Ostatnie mecze Crystal Palace

  • Brighton – Crystal Palace 1:0
  • Crystal Palace – Man City 0:1
  • Aston Villa – Crystal Palace 1:0

Arsenal – Crystal Palace bezpośrednie mecze

  • Crystal Palace – Arsenal 0:2
  • Crystal Palace – Arsenal 3:0
  • Arsenal – Crystal Palace 2:2

Na podstawie wyników paru poprzednich starć opisywanych zespołów wskazanie faworyta zbliżającej się potyczki to zadanie tylko dla największych wyjadaczy. The Gunners zwyciężyli co prawda niedawne zmagania na Selhurst Park, ale w jeszcze wcześniejszej batalii ponieśli sromotną porażkę z popularnymi The Eagles. Tak czy siak, swoje przewidywania co do wyniku niedzielnego spotkania oczywiście mamy. Możecie o nich przeczytać w kilku wcześniejszych akapitach niniejszego tekstu.

Arsenal – Crystal Palace kursy bukmacherskie

Arsenal – Crystal Palace typy już znacie. Pora zatem na zaznajomienie się z kursami bukmacherskimi:

Gdzie oglądać Arsenal – Crystal Palace? Transmisja

Każdy zainteresowany będzie mógł śledzić losy tych zmagań na antenach Canal + Sport, a także za pośrednictwem platformy streamingowej Viaplay. O której Arsenal – Crystal Palace? Jeśli nie wydarzy się nic nadzwyczajnego, to starcie to powinno rozpocząć się około godz. 15:00 w dniu 19 marca 2023 roku.