Belgia – Maroko typy, kursy, zakłady: MŚ 2022, 27.11.2022

W grupie F dojdzie do ciekawego starcia Belgia – Maroko. Typy bukmacherskie znajdziesz w naszym tekście. Czy Czerwone Diabły wygrają po raz drugi, a może to Maroko sprawi niespodziankę?

Belgia – Maroko typy (27.11.2022)

Wielu typerów ma kłopot, jak obstawiać mecz Belgia – Maroko. Typy bukmacherskie są mocno podzielone i nie dziwimy się takiej sytuacji. Belgowie owszem, w pierwszej kolejce Mundialu 2022 pokonali 1:0 Kanadę, ale nie pozostawili po sobie tak dobrego wrażenia, jakby można było się spodziewać. Maroko z kolei postawiło twarde warunki Chorwatom, potwierdzając, że głosy mówiące o tym, że reprezentacja Maroka może być czarnym koniem MŚ 2022 nie muszą być wcale takie przesadzone.

Belgia - Maroko typy

Trzeba też zauważyć, że Belgowie już przed Mundialem się nieco zacięli i Czerwone Diabły wcale nie grają na takim poziomie, do jakiego nas przyzwyczaiły. Porażki z Egiptem czy Holandią pokazały, że Belgowie nie są w najwyższej formie. To może spróbować wykorzystać reprezentacja Maroka. Spoglądając w historię bezpośredniej rywalizacji, zauważamy, że mamy w niej dwie wygrane Belgów i jedną Maroka. Z tym, że w ostatnim meczu, to Maroko wygrało 4:1. Uważamy, że tym razem warto wykorzystać na Belgia – Maroko kursy bukmacherskie na remis, który jest całkiem prawdopodobny.

Zważywszy na to, że Belgia nie gra na swoim poziomie, a Maroko zaskakuje pozytywne i w dodatku, nie może sobie pozwolić na porażkę, remis wchodzi jak najbardziej w grę. Zapewne nikogo taki wynik nie zadowoli, ale taka jest piłka nożna.

Maroko to drużyna, która słynie z licznych strzałów na bramkę rywali. Nie było tego kompletnie widać w meczu przeciwko Chorwacji i zapewne teraz, Marokańczycy będą chcieli udowodnić, że rzeczywiście dysponują dużą siłą rażenia. O ofensywie Belgów, napędzanej przez Kevina de Bruyne i Edena Hazarda nie trzeba wspominać. Dodając, że dwa ostatnie bezpośrednie mecze Belgia – Maroko kończyły się bilansem odpowiednio pięciu i czterech goli, tym razem można zaryzykować na Belgia – Maroko zakłady bukmacherskie na przynajmniej trzy bramki w nadchodzącym spotkaniu.

Kluczowa z punktu widzenia Belgów jest informacja, że z Marokiem nie zagra Romelu Lukaku. Napastnika zabrakło też w starciu Belgów przeciwko Kanadzie. Co prawda Lukaku wrócił już do treningów, ale nie na pełnych obciążeniach i Roberto Martinez nie chce ryzykować ponowienia się urazu. Można przypuszczać, że Romelu Lukaku będzie gotowy na fazę pucharową, o ile Belgowie tam awansują. Na razie wszystko wskazuje na to, że są na dobrej drodze.

Bezpośrednie mecze Belgia – Maroko

  • Belgia – Maroko 1:4
  • Belgia – Maroko 4:0
  • Belgia – Maroko 1:0

Jak widzisz, w dwóch ostatnich bezpośrednich meczach Belgia – Maroko, reprezentacje nie szczędziły rywalom goli. Stąd przypuszczamy, że i tym razem może ich paść sporo, gdyż obie drużyny preferują ofensywny styl gry.

Ostatnie 5 meczy Belgii

Ostatnie 5 meczy Maroka

Belgia – Maroko kursy

  • Belgia – 2.02
  • Remis – 3.50
  • Maroko – 4.00

Bukmacherzy nie wskazują zdecydowanego faworyta meczu, jeśli chodzi o Belgia – Maroko kursy bukmacherskie, co może być też podkreśleniem tego, co napisaliśmy – typy na remis wydają się słuszne.

Obstaw tutaj

Gdzie postawić na Belgia – Maroko zakłady bukmacherskie?

Chcesz obstawiać? Wybierz jednego z bukmacherów, gdzie znajdziesz wysokie kursy i ciekawe bonusy. Kliknij na nazwę jednego z nich, żeby zapoznać się ze szczegółami oferty na MŚ 2022.

  1. STS 
  2. Fortuna 
  3. Superbet 
  4. Betclic 

Kiedy mecz Belgia – Maroko: o której godzinie?

27 listopada, a więc w niedzielę, o godzinie 11:00. Mecz Belgia – Maroko otworzy niedzielną serię gier na Mistrzostwach Świata.

Gdzie oglądać Belgia – Maroko? Transmisja

Spotkanie obejrzysz na kanałach TVP 1 oraz TVP Sport.

Typy na Mistrzostwa Świata 2022

Znasz już na Belgia – Maroko typy bukmacherskie, ale zobacz też przewidywania na inne, nadchodzące mecze Mundialu w Katarze.