Borussia Dortmund – Bayern Monachium gdzie oglądać? Stream online za darmo i transmisja meczu

Wszyscy kibice ostrzą sobie zęby na hit Bundesligi, a więc starcie Borussia – Bayern. Gdzie oglądać mecz? Czy będzie z Borussia Dortmund – Bayern Monachium stream online za darmo? Jak najbardziej tak. W naszym tekście podpowiadamy, gdzie znajdziesz transmisję.

Gdzie oglądać Borussia – Bayern? Stream online za darmo

Jeżeli chcesz oglądać mecz Borussia Dortmund – Bayern Monachium w internecie, to darmowy stream znajdziesz na stronach legalnych bukmacherów. Wystarczy wybrać jedną z poniższych stron oraz zarejestrować darmowe konto gracza.

Gdzie oglądać na żywo?
Oglądaj transmisję tutaj

Początek meczu Borussia Dortmund – Bayern Monachium już w sobotę, 8 października o godzinie 18:30.

Gdzie z meczu Borussia Dortmund – Bayern Monachium transmisja?

Odpowiadamy od razu, czy mecz Borussia – Bayern będzie w telewizji. Nie będzie. Płatną transmisję zapewni platforma streamingowa Viaplay. Żeby oglądać tam Borussia – Bayern transmisja, należy wykupić miesięczną subskrybcję, która kosztuja 34 zł. W tej cenie zyskasz także dostęp do transmisji innych wydarzeń sportowych i seriali na okres jednego miesiąca.

borussia dortmund bayern monachium gdzie oglądać

Obie drużyny po ośmiu kolejkach trwającego sezonu Bundesligi mają w dorobku po 15 punktów. Nie jest to więc idealny start, zarówno dla BVB, jak i Bawarczyków, a najbliższy mecz może poprawić jednej z drużyn nastroje. Sytuacja na szczycie tabeli Bundesligi jest bardzo wyrównana, a ewentualne zwycięstwo, przy korzystnych rezultatach na innych stadionach, może pozwolić Borussi bądź Bayernowi wskoczyć na fotel lidera.

Warto odnotować, skoro już wiesz, gdzie oglądać Borussia – Bayern, że aż 8 ostatnich bezpośrednich pojedynków wygrała drużyna z Monachium. Czy dopisze do swojego konta dziewiąte zwycięstwo z rzędu nad odwiecznym rywalem? Z pewnością mecz, jak i Borussia Dortmund – Bayern Monachium transmisja będą niezwykle emocjonujące.